نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط 3hsan
  • 2 توسط amirkhatam
  • 1 توسط i_t0xic
  • 1 توسط sinaxex
  • 1 توسط i_t0xic

موضوع: بسته بودن دانلود دانشگاه

نام حقيقي: محسن فلاح

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4

بسته بودن دانلود دانشگاه

سلام خدمت دوستان
    من یه مشکلی دارم
    سایت دانشگاه رو محدودیت گذاشتن و با اینکه سرعت 8 مگ رو دارن اجازه دانلود رو نمی دن به هر فایل یچه کم چه زیاد و دانلود نمیشه
    ما هم بی خیال دانلود شدیم اعتراض کردیم جواب نداد
    اما دیروز دیدم یکی از بچه ها با استفاده از یکسری تغییرات داره دانلود می کنه
    من می خوام بدونم چه کار میشه کرد که بشه از سایت دانشگاه دانلود کرد
    فقط می اومد فلشش رو میزد و یه سایتی می رفت نمی دونم قضیه چیه
    یکی از دوستان کمک می کنه بتونم دانلود کنم از سایت

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دوست عزیز هیچ دانشگاهی نمیاد پهنای باندی که کلی هزینه میکنه رو مفت آزاد بزاره واسه دانلود.منطقیشم همینه.خب اگه اینکه شما 8 مگ رو یکجا بزنید رو دانلود و پهنای باند همه اشباع بشه کاره درستیه؟ دانشگاه یه مکانه عمومیه و اینترنتش برای استفاده علمی و درسی دانشجو هاست.منم بودم محدود میکردم.اونی هم که گفتید یه چیز دیگه بوده قضیش و ربطی به این نداره.در ضمن شما درست توضیح ندادید که چی بوده ولی وقتی از سرویس دهنده پورت محدود بشه دیگه محدوده.مگه اینکه کش سروری در کار باشه و فایلی هم کش شده باشه و بصورت نامحدود به کلاینتاون فایل رو تحویل بده.

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    دوست گلم اون فلش کاری نکرده و در ضمن وقتی رو سرور کیو و ... ست میشه که هرکس برای مثال 128کیلوبیت ، تمام ، 128 کلیوبیت 2 بیت بیشتر نمیشه !

3hsan و mohamad-23 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    با قول sky_star2 منطقی اش همینه. بنده توی دانشگاه، دانلود رو آزاد بزارم سریع لینک ظرفیت پر میکنه. همه هم IDM میزارن پهنای باند رو کش می کنن. طرف (دانشجو) اومده اعتراض که اقا چرا دانلود بستس ؟ میگم چه فایلی داری آقا بده خودم دانلود میکنم برات فردا صب بیا تحویل بگیر. 2-3 تا لینک سریال کره ای برام آورده ... !
    خوب در صورتی که دانلود باز باشه دیگه چیزی به دانشجوهایی که میخوان تحقیق کنن و چیزی به کارمندهایی که میخوان کار کنن و چیزی به خودمون نمیرسه.

اما برای دور زدن این کار فکر کنم اگه بگید فایل رو با یک سری نرم افزار عجیب غریب فشرده کنن تا فرمتش عوض شه ( exe، zip،rar و ... ) از این فرمت های رایج نباشه؛ در اینصورت شاید بتونید دانلود کنید فایل رو.

این یک راهشه . راه های دیگه ای هم هست

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ببخشید محمد خان من نگرفتم چی شد!!! این تغییر فرمت چه تاثیری داره توی سرعت دانلود فایل؟!! یعنی پهنای باند محدود شده isp رو دور میزنه؟ یا اینکه خلق میکنه؟!!!

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    ببخشید محمد خان من نگرفتم چی شد!!! این تغییر فرمت چه تاثیری داره توی سرعت دانلود فایل؟!! یعنی پهنای باند محدود شده isp رو دور میزنه؟ یا اینکه خلق میکنه؟!!!
    دوست من غالبا با آیزا فرمت های متداول دانلود مثل mp3 و rar , zip رو ف ی ل تر میکنند تا دانلود اش نتونید کنید
    حالا اگر فایل دانلود ایتون یک فرمت ناشناخته باشه شاید بشه سرور رو دور زد

mjzaret سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    قبلا 4 مگ سرعت روبه سایت دانشگاه انتقال میدادن و بقیه 4 مگ رو برای کارهای اداری استفاده می کردند
    بعد اومدن گفتن که از سایت تهران موزیک فقط یک ترابایت دانلود داشتید یعنی بخش عمده ای موزیک و سریال
    در صورتی که من فقط فایل های سایت های فیلم اموزشی داشتم که در کل هم بیشتر از 20 گیگ نتونستم دانلود کنم
    برای مثال الان یک اموزش شبکه هست که 55 گیگ هست و می خوام بگیرمش ولی نمیشه چون برای من زمان زیادی میبره

الان که می گم یه نفر میاد دانلود کنه فقط فایل کشتی کج دانلود می کنه
    اون راه حلی داره که دور میزنه می خواستم بدونم که چکار می شه کرد چون خودم به عینه دیدم فایل کشتی کج رو دانلود کرد
    من شنیدم که پهنای باند دانشگاه نامحدوده ایرادی هم دانشگاه گرفته اینه که کار های اداریشون زمین می افته حالا من موندم مگه اینا در روز چقدر اطلاعات تولید می کنند که بخوان از 4 مگ استفاده کنن

ویرایش توسط mohsen_bli : 2012-05-18 در ساعت 06:20 AM

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    دوست من غالبا با آیزا فرمت های متداول دانلود مثل mp3 و rar , zip رو ف ی ل تر میکنند تا دانلود اش نتونید کنید
    حالا اگر فایل دانلود ایتون یک فرمت ناشناخته باشه شاید بشه سرور رو دور زد
    نه قربان اینطور نیست.شما از کجا میدونید که آیزا تو کاره که تغییر فرمت بدید.بازم هم برای محدودیت راه کار داره.ولی تو 99% دانشگاه ها از بساطی مثه میکروتیک و سیسکو و حسابرس هایی مثه سیب استفاده میشه.اصلا تو همون سیب که گروپ بزنن 128 و یه یوزر رو بهش بدن دیگه تمام وسلام

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نه قربان اینطور نیست.شما از کجا میدونید که آیزا تو کاره که تغییر فرمت بدید.بازم هم برای محدودیت راه کار داره.ولی تو 99% دانشگاه ها از بساطی مثه میکروتیک و سیسکو و حسابرس هایی مثه سیب استفاده میشه.اصلا تو همون سیب که گروپ بزنن 128 و یه یوزر رو بهش بدن دیگه تمام وسلام
    برادر ایشون نمیتونن دانلود کنن نه اینکه سرعت دانلودش پائینه
    توی دانشگاه ما هم همینطور بود فایل های mp3 رو نمیشد دانلود کرد

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    عزیزم شما اگه متوجه باشید که اون آدمی که محدودیت واسه دانشجوها ایجاد میکنه از چه روشی ایجاد میکنه، میفهمید من چی میگم.

توی اکثر جاها میان پسوند فایلها رو میبندن. مثلاً ما exe ها، zip ها، mp3، mp4، flv،rar رو میبندیم.. طبیعتاً یکی بخواد مثلاً فایل با پسوند msi یا pdf دانلود کنه میتونه! و هیچ مشکلی هم نداره.

حالا این یکی از راه هاشه که کار کردن و جواب دادنش وابسته به نوع اعمال محدودیت از طرف مدیر شبکه هست.

ویرایش توسط i_t0xic : 2012-05-18 در ساعت 04:36 PM

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    اقا محمد یه سوال فرض می کنیم من می خوام از سایت وطن دانلود یه فایل 500 مگی رو که زیپ (rar) هست رو دانلود کنم خوب چطور میشه تغییر پسوند داد یا به قولی سیستم رو گول زد فایل ها که تو سایت با فرمت دیگه ای برای دانلود گذاشته شده ممنون میشم در این رابطه راهنماییم کنی مرسی

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    ما که یک جا مجری بودیم اکسپشن میزاشتیم : یک سری رو باز میزاشتیم به این شکل : Allow : *.zip - *.doc - *.pdf - *.xps و فرمت های دیگه که میدونستیم به درد میخورن و دانشجوهایی که میخواهن تحقیق کنن نیاز دارن
    اخر سر هم یک Deny : *.* و تمام
    از تو Burst هم یک لیمیتیشن 8 قسمتی در 10 ثانیه میزاشتیم که طرف با 4 مگ تو وب بگرده اما تا دانلود شروع شد سرعت بشه 128Kb/s معادل 16 کیلوبایت بر ثانیه !

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    کسی از دوستان راه حلی نرم افزاری چیزی نمی دونه راهنمایی کنه که چطور میشه
    چون می دونم می تونن این کار رو کنن و شبکه رو دور بزنن دارم می پرسم

ARM
    ARM هم اکنون آنلاین است.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    5-3) اين انجمن در چهارچوب قوانین رسمی کشور ایران فعالیت می کند و تمامی مواردی که به هر شکل خلاف قوانین کشور محسوب شوند، در این انجمن نیز مجاز نمی باشند.
    به طور خاص، به دستور مقام قضایی و مطابق با قانون جرائم رایانه ای موارد زیر از مصادیق محتوای مجرمانه می باشند و انتشار آنها در انجمن مجاز نمی باشد. (توضیحات بیشتر)
    - انتشار فیلترشکن ها و آموزش روش های عبور از سامانه های فیلترینگ (و مباحث مرتبط با VPN)
    - انتشار يا در دسترس قراردادن محتويات آموزش دسترسی غيرمجاز، شنود غيرمجاز، جاسوسي رايانه ای، تحريف واخلال در داده ها يا سيستم هاي رايانه ای ومخابراتی
    - انتشار يا توزيع و در دسترس قراردادن يا معامله داده ها يا نرم افزارهایی كه صرفاً براي ارتكاب جرايم رايانه ای به كار مي روند

کلمات کلیدی در جستجوها:

دور زدن محدودیت سرعت دانلود

دانلود سریال کره ای من خودم گلم

دور زدن سرور دانشگاه

دور زدن محدودیت پهنای باند

دور زدن محدودیت سرعت دانشگاه

غشاخخ ئشهم

دور زدن محدودیت دانلود دانشگاه

بسته بودن دانلود

دور زدن محدودیت و دانلود از هاست

دور زدن محدودیت دانلود در دانشگاه هادور زدن محدودیت دانلود دانشگاه هادور زدن محدودیت سرعت دانلود در دانشگا ههاگول زدن سرور دانشگاه دانلودبسته بودن دانلود در دانشگاهدور زدن محدود کننده سرعت دانلود دانشگاهروش دور زدن میکروتیک سایت دانشگاهمسدود شدن دانلود توسط idm در دانشگاهترفند دورزدن محدودیت سرعت ispترفند دور زدن محدودیت دانلود دانشگاهدور زدن محدودیت سرعت دانلود شبکهدانلود نرم افزار دور زدن محدودیت پهنای باندنرم افزار محدود کننده دانلود در شبکه دور زدندرو زدن محدودیت سرعت دانشگاهچگونگی دور زدن محدودیت دانلود از هاست هامحدودیت سرعت دانلود idm در میکروتیک

برچسب برای این موضوع