نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: share کردن یک نتورک مجازی اداپتور به یک شبکه دیگر

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

share کردن یک نتورک مجازی اداپتور به یک شبکه دیگر

سلام خسته نباشید من سئوالی داشتم و چند وقتی هست در حال بررسی و کار روی اون هستم ولی تا الان نتیجه ای نگرفتم لطفا دوستان کمک و تجربیاتی دارن ممنون می شم راهنمایی کنید
    من دو کامپیوتر دارم که اطریق کارت شبکه با رنج 172.22.1.15و 172.22.1.14 این دو کامپیوتر رو share کردم و ارتباط به طور کامل برقرار هست اما قصد دارم یک شبکه مجازی tap-win32 adapter رو نیز در این شبکه وصل کنیم این رو بگم این شبکه در یکی از همین دوسیستم قرار داره با ip رنج 172.22.1.13 تعریف شده امامشکلی که این وسط هست تمامی داده های که از این شبکه مجازی عبور می کنه فقط روی همون سیستم هست و با share کردن اطلاعات روی سیستم دوم قرار نمی گیره (ping در کامپیوتر برای ip :172.22.1.13 تایم اوت می باشد)دقیقا چیزی که می خوام اینه اون دیتا که از شبکه مجازی در سیستم شماره یک وجود داره دقیقا در کامپیوتر دو هم عبور کنه یعنی هر دو سیستم به اون شبکه مجازی دسترسی داشته باشن با تمام کارهایی که کردم از جمله bridge جواب نگرفتم وحتی از طریق rout add نتونستم اون شبکه مجازی رو به سیستم دوم وصل کنم هر دو سیستم نیز ویندوز xp هستن سرویس پک2 لطفا راهنمایی فرمایید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: smith

عضو عادی شناسه تصویری nsmcse
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام
    اول اینکه فایروال رو چک کنید و ببنید تیک file and printer sharing خورده یا نه در هر سیستم عامل اگه نخورده حتما تیکش رو بزنید
    دوم اینکه default gateway سیستم مجازی تون رو آی پی سیستمی که سرور مجازی روش نصب هستش رو بدید

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nsmcse نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه فایروال رو چک کنید و ببنید تیک file and printer sharing خورده یا نه در هر سیستم عامل اگه نخورده حتما تیکش رو بزنید
    دوم اینکه default gateway سیستم مجازی تون رو آی پی سیستمی که سرور مجازی روش نصب هستش رو بدید
    مرسی این موارد رو دقیقا اعمال کردم ولی ping وقتی می گیرم در کامپیوتر دوم تایم اوت بهم می ده در صورتی که توی کامپیوتر اول هست در توضیحات بالا هم گفتم شبکه دو کامپیوتر وصل هست و به راحتی می تونم فایل های دو کامپیوتر رو انتقال بدم و مشکل که هست اینه اتصال دو کامپیوتر از طریق یک شبکه سخت افزاری با هم انجام میشه و این باعث شناسایی دو کاتر شبکه می شه ولی وقتی یک شبکه مجازی رو می خواید وصل کنید اتصال برقرار نمیشه مثل اینکه اون شبکه رو نمی ببینه من خودم هم موندم یعنی راهی نداره اصلا بشه شبکه های مجازی رو کامل شیر کرد...

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب نتورک آداپتور

نتورک اداپتور

شیر کردن اطلاعات در شبکه

أموزش نصب نت ورک أدابتور در xp

نصب کردن نت ورک آداپتور

نصب نت ورک اداپتور

نت ورک اداپتور

نصب نت ورک آداپتور

نت ورك آداپتور

چک کردن پینگ تایم روی یک رنج ip

نتورک نصب نیست چه کنم