نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 16سپاس
  • 1 توسط malach
  • 3 توسط maaziyar
  • 3 توسط 3hsan
  • 2 توسط mehrzadmo
  • 2 توسط yavar
  • 1 توسط malach
  • 1 توسط yavar
  • 2 توسط maaziyar
  • 1 توسط 3hsan

موضوع: قیمت واقعی اینترنت (5مگ200هزارتومان از خالی بندی تا واقعیت)

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21

قیمت واقعی اینترنت (5مگ200هزارتومان از خالی بندی تا واقعیت)

طرف سوالم بیشتر سمت کسانی هست که isp دارن و ممنون میشم پاسخ بدهند من امروز به واسطه یکی از دوستانم با شخصی اشنا شدم ام که اینترنت 5 مگ می خواد به من بده با قیمت 200 هزارتومان به نظر شما شک بر انگیز نیست ایا دلیله خاصی داره این قیمت؟من از دوستانم که isp دارن سوال کردم گفتن خرید خودمو 250/300 هستش من تعجب کردم حالا موندم ایا این اقا راست می گن یا نه؟نظر شما دوستان چی هستش؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    5 مگ اینترنت رو اگر یک stm1 از مخابرات بخرید به قیمت 1.600.000-1.700.000 تومان در میاد

arash3400، f14f21 و malach سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خب اشکالی نداره شما بخر.بگو 200 تومن ماهیانه میدم شما 640 کیلوبایت بر ثانیه بهم دانلود بده.خب ایشون شاید 5 مگ اشتراکی رو گفته عزیز من.
    من الان دارم هر مگ اینترنت رو به قیمت 400 تومن و هر 2 مگ اینترانت رو به قیمت 250 تومن یعنی کلا 650 تومن دریافت میکنم که اصلا مقرون به صرفه نیست ولی مجبوریم با شرایطی که آقایون عدالت حاکم کردن بسوزیمو بسازیم.هر مگ 250/300 که بهشته جلوی ما

arash3400، malach و mohamad-23 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    گفتن خرید خودمو 250/300 هستش
    هر مگ اینترنت رو به قیمت 400 تومن
    ظاهرا توي تهران پهناي باند با 20-25 درصد تخفيف نسبت به شهرستانها به فروش مي رسه . اون مگي 250-300 چندان هم خلاف واقع نيست . ولي 5 مگ 200 تومن مطمئنا شير هست . اگر ميخواييد بخريد حتما باهاشون قرارداد ببنديد . شرايط كيفيت پهناي باند و جبران مافات و موارد مشابه رو حتما مد نظر قرار بديد .

arash3400 و malach سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    الان توی شهر ما مخابرات adsl رو با دو مگ پهنای باند میده 70 تومن ولی اینکه واقعا 2 مگ باشه دیگه الله و اعلم
    پس یه دودوتا 4تا میشه تقریبا همون 200 تومن واسه 5 مگ

احتمال 99% شیر شده هم هست

arash3400 و malach سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    دوستان ممنون از پاسختون احتمالا فردا یا پس فردا تست بگیرم عزیزان تهرانی اگه شیر نبود اطلاع می دم!بنظر شما امکان نداره که طرف مقدار دیتای که اضافه هست رو بخواد بفروشه یا میبینه همیشه این مقدار خالی بخواد اینجوری پرش کنه(البته این طرز فکر جالب نیست فقط سوال بود)
    یکی از دوستانم مانند maaziyar خان سخن گفتن و چندتا از دوستان هم مثل بقیه حالا کدام یک از دوستان مستقیم از stm مخابرات خرید کردن چون یکی از دوستان میگفت 1 مگ بین 50 تا 100 حالا موندم با این همه بالا پائین کردن قیمت واقعی چی هست؟
    در جواب شما دوست عزیز که اینترنت مخابرات حرف نداره واقعا خوبه ولی پشتیبانی خیلی بدی داره

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
    در جواب شما دوست عزیز که اینترنت مخابرات حرف نداره واقعا خوبه ولی پشتیبانی خیلی بدی داره
    واقعا حرفت درسته يكي از دوستان من 128 گرفته نامحدود ماهي 11تومن ولي با 120k دانلود ميكنه
    اينجا هركي از مخابرات اينترنت گرفته واسه كاراي راه اندازيش به ما مراجعه ميكنه تازگي ها هم خود مخابراتي ها مارو معرفي ميكنن

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    واقعا انقدر بالا پائین قیمت اینترنت کسی اطلاعات کامل در این زمینه نداره چرا انقدر بالا پائینه؟

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
    واقعا انقدر بالا پائین قیمت اینترنت کسی اطلاعات کامل در این زمینه نداره چرا انقدر بالا پائینه؟
    دوست من شما وقتی میگید 5 مگ این فقط یک اسم هست ممکنه من هم بگم اینترنت 5 مگ میدم 100 تومن بعد بزارن رو دانلود 50 کیلو هم نده اینترنت واقعیتش زمانی مشخص میشه که مقدار اپلود و دانلود با او اسمی که گفتم هم خونی داشته باشه
    مثال من برای گرفتن اینترنت به 3 تا شرکت سر زدم که با
    شرکت اول مگی 380 میداد و تضمین که بابت هر مگ 128 کیلو اپلود و 128 تا دانلود ، قطعی تا2% درصد
    شرکت دوم 340 گفت حداقل 100 تا حداکثر 128 تا ، قطعی 3%
    شرکت سوم 500 تا که sap بود گفت مینیمم 128 تا و برس دارید تا 200 کیلو قطعی کمتر از 1 درصد
    خوب هر سه گزینه خوبی بودن اما من سومی رو انتخاب کردم چون تضمین کیفیت و پایداری اینترنت برام مهم هست
    حالا برای یکی از شعبات شرکت در یک شهر، از شرکتی که اینترنت وایمکس ارائه میداد 4 تا خط یک مگ گرفتم ماهی 150 تومن اینا میشه 40 گیگ ترافیک ، در یک موقع کلاً 20 کیلو دانلود میده در بعضی مواقع 150 تا ، از این بالا ترم نمیره ، خوب این اینترنت هم اسمش 4 مگه امادر اصل 1.256 مگ شیر هست
    این دلایله تفاوت قیمته

ویرایش توسط maaziyar : 2012-04-14 در ساعت 11:07 AM
    mehrzadmo و malach سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مرگ بر عدالت مخابراتی که میاد 128 حجمی رو بخاطر زود تموم کردن حجمش و زود شارژ کردن اکانت مشترک بنام 128 به کام 1 مگ میفروشه و شرکتهایی رو که خودش مجوز و دیتا از قبل داده رو حالا خورد میکنه.بنده که شکایت کردم بالا بلند سازمان هم پیگیره.بعدش اونی که میبینید 1 مگ میکشه بنام 128 با قیمت فلان ارزون اون حجمیه و فقط کلک پول تو جیبیه شما هست.اگه راست میگه 1 مگ نامحدود ماهیانه بمن بده 100 هزار تومن.ادعاش میشه 128 10 گیگ رو فروش میکنه 28 تومن یعنی ارزون فروشی حالا منی که زدم نامحدودشو 25 تومن چی!؟
    کلا این بخش خصوصیشون یه جوی رو حاکم کرده که اینترنت رو بجای اینکه به سمت فناوری بهتر و بروزتر ببرند به سمت دکه و کاسب گری میبرن.اینها برن همون سامانه راه اندازی خطوط adsl خودشون و شرکتهای pap رو که الان 10/20 روزه بهم ریخته با مهندسی دقیقشون که الانم نمیتونن درستش کنن و روشون نمیشه از شرکتای خصوصی کمک بگیررررن درستش کنن فروش اینترنت با قیمت ارزونشون پیش کش.
    مخابراتی که رییسش امورات مخابرات رو ول کنه بیفته تو درو همسایه وادارجات تبلیغ اینترنت 5 تومنی بکنه بایدم دستگاه سوئیچ oax ش هر روز رو مردم قطع بشه.

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    مرگ بر عدالت مخابراتی که میاد 128 حجمی رو بخاطر زود تموم کردن حجمش و زود شارژ کردن اکانت مشترک بنام 128 به کام 1 مگ میفروشه و شرکتهایی رو که خودش مجوز و دیتا از قبل داده رو حالا خورد میکنه.بنده که شکایت کردم بالا بلند سازمان هم پیگیره.بعدش اونی که میبینید 1 مگ میکشه بنام 128 با قیمت فلان ارزون اون حجمیه و فقط کلک پول تو جیبیه شما هست.اگه راست میگه 1 مگ نامحدود ماهیانه بمن بده 100 هزار تومن.ادعاش میشه 128 10 گیگ رو فروش میکنه 28 تومن یعنی ارزون فروشی حالا منی که زدم نامحدودشو 25 تومن چی!؟
    کلا این بخش خصوصیشون یه جوی رو حاکم کرده که اینترنت رو بجای اینکه به سمت فناوری بهتر و بروزتر ببرند به سمت دکه و کاسب گری میبرن.اینها برن همون سامانه راه اندازی خطوط adsl خودشون و شرکتهای pap رو که الان 10/20 روزه بهم ریخته با مهندسی دقیقشون که الانم نمیتونن درستش کنن و روشون نمیشه از شرکتای خصوصی کمک بگیررررن درستش کنن فروش اینترنت با قیمت ارزونشون پیش کش.
    مخابراتی که رییسش امورات مخابرات رو ول کنه بیفته تو درو همسایه وادارجات تبلیغ اینترنت 5 تومنی بکنه بایدم دستگاه سوئیچ oax ش هر روز رو مردم قطع بشه.
    الاناست که ادمین بیاد ، اقا جان بحث فنی کنید فدا سرت که ورشکست شدی بحث فنی رو بچسب

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    عزیزم درسته الات رقابت با دولت غیر ممکنه ولی من 1 مگ واسه شرکت دارم از مخابرات محدود نیست ماهی 30/35 هستش ولی در کل حق با شماست

ممنون از پاسختون کامل بود من موافق حرف شما هستم ولی کمی بی عدالتی در قیمت ها هست کم که نه زیاد امیدوارم حل بشه

ویرایش توسط malach : 2012-04-14 در ساعت 02:31 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت 4 مگ

اینترنت 5 مگ مخابرات

اینترنت 2 مگ نامحدود

اینترنت 5 مگ

اینترنت 1 مگ مخابرات

قیمت اینترنت 4 مگ

قیمت اینترنت 2 مگ مخابرات

قیمت 4 مگ اشتراکی اینترنت

اینترنت 1 مگ واقعی

خرید اینترنت 2 مگ

قیمت اینترنت 2مگ

قیمت اینترنت 1 مگ مخابرات اينترنت 1 مگ اختصاصيفروش اینترنت 4 مگADSL4مگمیخوام اینترنت 1 مگ واقعی بگیرم اینترنت 128 نامحدود مخابرات قیمت اینترنت مخابرات 2 مگ اختصاصیاینترنت 2 مگ واقعیقيمت اينترنت 1 مگ با دانلود نا محدودنرخ واقعی اینترنت مخابراتقطع اینترنت 2 مگ مخابراتقیمت پهنای باند 1 مگشرایط اینترنت 1 مگشرایط اینترنت 2 مگ

برچسب برای این موضوع