نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 12سپاس
  • 1 توسط msafari
  • 2 توسط Mehdi-H
  • 6 توسط hamed_mhk
  • 3 توسط mohamad-23

موضوع: بازار کار ccnpبهتره یا mcitp تو ایران

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    Amir Alaei سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی ه

عضو عادی شناسه تصویری Mehdi-H
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    اولا که تخصص مهمه نه مدرک ... اما در مورد سوال شما، به نظر من MCITP کارش بیشتره ولی حقوقش کمتره، CCNP کارش کمتره اما اگه کار مرتبط پیدا کنی درآمدش بیشتره .

msafari و Amir Alaei سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    البته من یک چیزی رو هم اضافه کنم که شاید برای خیلی از دوستان قضیه روشن‌تر بشه !

متاسفانه یا خوشبختانه،‌ توی ایران یک فرد متخصص باید اطلاعات خیلی خیلی زیاد داشته باشه که این زیادی ِ اطلاعات باعث میشه که فرد عمق اطلاعاتش کم بشه !

حالا این چه ربطی به موضوع داشت ؟!

ربطش اینه که توی ایران از تیم شبکه و IT همه چیز میخوان !
    طرف هم باید Back Bone شبکه که بشه کارهای مربوط به لایه‌های 1 و 2 و 3 شبکه (از سیم کشی بگیر تا سوئیچینگ و روتینگ) رو ردیف کنه

و بعد بیاد لایه‌های اپلیکشن رو برای سیستم درست کنه

و رو همین حساب وقتی کسی بره فقط و فقط متخصص لایه‌های 1 تا 3 بشه (که سیستم‌های CISCO توی این لایه‌ها هیولا هستن) از لایه‌های اپلیکشنی (که ماکروسافت توی هیولا هستش) غافل میشن و برعکس !!

حالا توی ایران کار با لایه‌های روتینگ و سوئیچینگ هزینه داره و خیلی از شرکت‌ها ترجیح میدن نرن سراغشون و با یک سری سیستم‌های ارزون قیمت کار رو بندازن جلو
    ولی به دلیل اینکه لایه‌های اپلیکیشنی توی ایران به صورت کرک شده استفاده میشه و عملاً برای همه مجانی در میاد، خیلی استفاده بیشتر و کاربردهای غمومی تری داره

پس متخصص Cisco‌ کار کمتری براش هست تا متخصص Microsoft

ولی این یک اشکال بزرگ داره که الان عملاً توی سیستم داریم میبینیم که بسیار بسیار بسیار زیاد هستن افراد بی‌سواد و کم سواد که کار اپلیکیشن و نرم‌افزاری میکنن !

من واقعاً جاهایی دیدم که دومین های ویندوزی دارن و سیستم های میل سرور اکسچنجی و اون آدم‌هایی که دارن اونجا کار میکنن 2 زار بارشون نیست و پدر خودشون و صاب بچه و صاب شرکت و کارمندها رو درمیارن !!!

حالا چیزی دوستمون آقا مهدی گفتن

من پیشنهادم به کسی که میخواد بره یک چیزی یاد بگیره و سوادش رو ببره بالا اینه که حتماً پایه دانش شبکه‌ایش رو قوی کنه

مدارک CompTIA Network Plus و Cisco CCNA (ICDN1( بسیار مدارک خوبی هستن برای قوی شدن پایه اطلاعات شبکه ای
    حالا بعدش یا میرید مدارک تخصصی تر CISCO رو میگیرید یا ماکروسافت
    که به نظر من قبل از اینکه اقدام کنید برای گرفتن این تیپ مدارک و تحصیل در این رشته‌ها، یک فیلد شغلی برای خودتون پیدا کنید، چون اگر نکنید این آموزش ها خیلی به درد نمیخورن! اینقدر زیادن که باید توی یک سیستمی باشید که بتونید با تیریپ Real World این آموزه ها رو پیاده کنید !

baby27784، poplord، msafari و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    به نظر من این 2 دوره مکمل هم هستند نه رقیب هم ...

msafari، Amir Alaei و - rasool - سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

بازار کار مدرک mcitp

بازار کار MCITP

mcitp در ایران

mcitp چیست

مدرک mcitp چیست

بازار کار شبکه در ایران

بازار کار mcitp در ایرانبازار كار mcitpmcitp چیست؟مدرک mcitpبازار کار مدرک cisco در ایرانبازار کار ccnaمدرک mcitp در ایرانبازار mcitpکار با مدرک mcitpتفاوت cisco باmcitpبازار کار ccnp ایرانبازار کار cisco در ایرانMCITP بازار کاربازار كار mcitp در ايرانکار برای mcitpmcitpچیستmcitpچیست؟بازار کار مدارک سیسکوبازار کارmcitp

برچسب برای این موضوع