صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: مشکل با ديپ فريز

نام حقيقي: HosseinDehghani

تازه وارد شناسه تصویری hosi1990
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13

مشکل با ديپ فريز

سلام عزيزان.من كافي نت دارم يه مشكل برام پيش اومده.والا قبلا كه با ديپ فريزكار نميكردم راحت بودم ولي 2هفته پيش روي كلاينتها ديپ فريز رو نصب كردم.مشكل از اينجا شروع شد.وقتي مشتري مياد با سيستم كار ميكنه بعد از 10 تا 20 دقيقه سيستم خود به خود ارتباطش با سرور قطع ميشه.بعد از چندروز ديپ فريز رو پاك كردم خوب شده بود اما حالا كه دوباره نصب كردم اين مشكل بازم اذيتم ميكنه.ميخواستم ببينم عيب از كجاست؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط th95 : 2012-03-15 در ساعت 02:14 PM

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    عزيزان كسي منو راهنمايي نميكنه كه مشكل از چيه؟

نام حقيقي: سحر خاكپور

خواننده
    نوشته
    326
    سپاسگزاری شده
    63
    سپاسگزاری کرده
    302
    سلام
    مشکل شما یه مشکل غیر معمول هست و راه حل خاصی نمیشه براش گفت ( ممکنه هم من اشتباه کنم )
    اما به طور کل این موارد رو بررسی کن.
    از چه نرم افزاری برای مدیریت کافی نت استفاده میکنی ؟ عوض کن ممکنه از این باشه.
    از چه نسخه ای از دیپ فریز استفاده میکنی. پیشنهاد : نسخه 7 استاندارد
    ویندوز رو عوض کن و هیچی غیر دیپ فریز نصب نکن ببین بازم این مشکل رو داری.
    ضمناً ساختار شبکه رو هم توضیح ندادی.

hosi1990 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_gol نمایش پست ها
    سلام
    مشکل شما یه مشکل غیر معمول هست و راه حل خاصی نمیشه براش گفت ( ممکنه هم من اشتباه کنم )
    اما به طور کل این موارد رو بررسی کن.
    از چه نرم افزاری برای مدیریت کافی نت استفاده میکنی ؟ عوض کن ممکنه از این باشه.
    از چه نسخه ای از دیپ فریز استفاده میکنی. پیشنهاد : نسخه 7 استاندارد
    ویندوز رو عوض کن و هیچی غیر دیپ فریز نصب نکن ببین بازم این مشکل رو داری.
    ضمناً ساختار شبکه رو هم توضیح ندادی.

باسلام.دوست عزيز من مشكلم رو كامل براتون شرح ميدم اميدوارم بتونين كمك كنين.من 4تا كلاينت دارم.چند وقت بود مشكلي نداشتم تا اينكه ويندوز 4 تا كلاينت رو عوض كردم.بعدشم ديپ فريز رو نصب كردم.بعد از فرداش يه مشكلي برام پيش اومد.يه كاربر كه ميومد مينشست پاي سيستم بعد از 10-20 دقيقه يهو ارتباطش با شبكه قطع ميشد.من فكر كردم عيب از ديپ فريز هست پاكش كردم بعد خوب شد ديگه مطمئن بودم عيب از ديپ فريزه.يه ورژن ديپ فريز رو همكارام استفاده ميكردن و راضي بودن من گرفتم و نصب كردم اما باز هم همون مشكل پيش اومد.تا اينكه امروز بيخيال ديپ فريز شدم و گفتم بذار كامل پاكش كنم.اما وقتي پاكش كردم ديدم اي بابا هنوز همون مشكل رو دارم.يعني يكي كه ميشينه پاي سيستم بعد از 10-20 دقيقه كلا ارتباط قطع ميشه.
    حالا كل شبكه ي من اينطوريه.مودم رو مستقيم وصل كردم به سرور بعد سرور رو وصل كردم به هاب سوييچ و كلاينتها رو هم وصل كردم به هاب سوييچ و اينترنت رو شير كردم روي كلاينتها.براي كنترل كلاينت هم از نرم افزار 7 نت استفاده ميكنم.اين مشكل رو كامل با سازندگان نرم افزار 7 در ميان گذاشتم اما اونها هنوز نتونستن راه حلي بهم بدن.نميدونم عيب از كجاست.جالب اينه كه فقط در صورتي كه كاربر از سيستم استفاده كنه اينطوري ميشه تازه اونم گاهي اوقات.يعني ممكنه يكي 2ساعت از سيستم استفاده كنه ولي ارتباطش قطع نشه.و اين اتفاق در روز 7-8 بار ميفته.كه با ريستارت كردن كلاينت دوباره ارتباط قطع ميشه.واسه اينكه كامل در جريان صحبتهاي من و در ميان گذاشتن مشكلاتم با سازندگان نرم افزار 7 قرار بكيرين لينك انجمن رو اينجا ميگذاذم يه مشاهده بكنين.با هر مشاور شبكه صحبت كردم نتونست كمكم كنه.توي همين لينك كه گذاشتم عكس آي پي هايي كه دادم هم كذاشتم.ديگه اعصابم داغون شده نميدونم چكار كنم.ممنون ميشم راهنماييم كنين.

اين لينكش هست
    http://forum.7sub7.com/index.php?topic=565.0
    از مورد 23 به بعد مشكلات من شروع شده و با سازنده در ميان گذاشتم.(از اونجايي كه عكس از تنظيمات آي پي گذاشتم)

ویرایش توسط hosi1990 : 2012-03-15 در ساعت 10:15 PM

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خب مشکل شما یا سخت افزاریه یا نرم افزاری.کارت شبکه سرور و هاب سوئیچ و خیلی چیزها میتونه دخیل باشه.ولی حالا که میگید با شروع کارکرد کاربر این مشکل بوجود میاد میشه گفت مشکل بیشتر نرم افزاریه.خب من با این نرم افزار کار نکردم و آشنایی باهاش ندارم.ولی شما بیاید کلا دیپ فریز و همچنین نرم افزار کافینتتون رو بصورت کامل unstall کنید.و بصورت عادی با یکی از کلاینتها بشینید اینترنت کار کنید و یه پینگ با سرور هم بصورت دائم بذارید ping 192.168.0.1 -t
    حالا ببینید این مشکل پیش میاد یا نه.اگه نه برید نرم افزار کافی نت رو نصب کنید و اگه این مشکل پیش اومد خب معلومه که از نرم افزاره اگه بازم نشد دیپ فریز نصب کنید و تست کنید یکی یکی تا مورد رو پیدا کنید.نرم افزار نو32 نصب کردید؟ smart یا آنتی ویروس؟ ویندوز رو چک کردید؟ 7 یا ایکس پی نصب کردید؟ یه نسخه دیگه از ایکس پی نصب کنید.شاید نرم افزار کافینتتون با این نسخه از ویندوزتون جور نیست!!

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    دوست عزيز ممنون.احتمال زياد مال ويندوزشه.ايكس پي سرويس پك 3.نرم افزار مشكلي باهاش نداره فكر كنم عيب از خود ويندوزشه.چون فقط وقتي ريستارت ميشه درست ميشه اما قبل از ريستارت حتي اگه كابل شبكه رو هم جدا كنم و دوباره وصل كنم يا كانكشن كلاينت رو غير فعال كنم و دوباره فعالش كنم درست نميشه.يه ويندوز عوض ميكنم انشااله درست بشه.با تشكر از شما.من اسمارت سكوريت نود 32 رو نصب كردم و برنامه ي كنترل كافي نت رو هم بهش معرفي كردم.فقط هم روي سرور نصبه.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    به احتمال زیاد مشکل arp spoofing داری مشکل تعدد مک ادرس این کاری که بهت میگم بکن یک سیستم رو روشن کن ببین رو یک سیستم این مشکل رو داری اگه نداشتی 2 تا رو -3 تا رو و همین طور دز اخر ببین این اتفاق کی میافته ؟
    ای پی های اضافه یعنی غیر هم رنج رو از رو شبکت بردار
    این ادمین اینجام تهشه با اشتباه وارد کردن dns اینترنت قطع میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    از کی تا حالا اینترنت قطع میشه ، قطع نمیشه اقا جان

پیج شما باز نمیشه چون دامین رو نمی تونه بخونه
    این مشکل وقتی به وجود میاد شما پینگ 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 رو بگیرید ببینید دارید یا اگه دارید ببینید پیج باز میشه یا نه

ویرایش توسط maaziyar : 2012-03-16 در ساعت 06:12 PM

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    هیچ وقت تو شبکه ت اسمارت نصب نکن حتی اگه نرم افزار رو بهش معرفی کنی.من خیلی باهاش کار کردم ولی باز هم شبکه بخوبی حالتی که یه آنتی ویروس ساده روش نصب باشه کار نمیکنه و بازم با گیر و بند همراهه.ویندوز ها اکتیو باشن و دست کاری نشده آنتی ویروست هم اسمارت نباشه 100% حله
    یه اویرا 2012 ساده با آپدیت روزانه هم سبکه برای سیستم کافی نت هم تقریبا جواب میده هم این مشکلاتو نداره دیگه

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    باتشكر از شما.
    اويرا افت سرع نداره؟يه سري بيت ديفندر نصب كردم پدرم رو دراورد از سرعته پايينش

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosi1990 نمایش پست ها
    باتشكر از شما.
    اويرا افت سرع نداره؟يه سري بيت ديفندر نصب كردم پدرم رو دراورد از سرعته پايينش
    من اویرا 2012 با دیپ فریز 7 نصب کردم رو ایکس پی سرویس پک 3 آپدیت 2011 خیلی خوب جواب میده ولی ویندوزها اکتیو هستند

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    باتشكر از همگي.عزيزم من يه سوالي برام پيش اومد.منظور از اكتيو چيه؟همون فعال بودن آپديته؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    آقا مشكل ما كه خداروشكر تا اين لحظه حل شده.انشالا ديگه مشكلي پيش نمياد.عيب از ويندوز بود كه ديروز ويندوزشون رو عوض كردم.تشكر از همگي

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    سلام به همگي.ما دوباره برگشتيم.اقا يه سوال دارم.كسي از نرم افزار proxifier استفاده ميكنه؟همون فيلترشكنه خودمونه.احتمال ميدم اينكه يهو ارتباط كلاينتها با شبكه قطع ميشه عيبش از proxifier باشه.(هنوز اون مشكلم پابرجاست و حل نشده متاسفانه)

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    اصلا سوالمو يادم رفت بپرسم.ميخواستم ببينم امكانش هست كه عيب از اين proxifier باشه؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ديپ فريز

دیپ فریز

آنفريز ديپفريز

مشکل با دیپ فریز

مشکلات دیپ فریز

ضد دیپ فریز

مشکل دیپ فریز

دیپ فریز برای ویندوز 7

مشکل ویندوز سون با دیپ فریز

دیپ فریز برای ویندوز سون

دیپ فریز 7

کار با دیپ فریز

حذف دیپ فریز

مشکلات نصب دیپ 7 بر روی کلاینت هاا

حذف دیپ فریز 7 بدون پسورد

حذف دیپ فریز 7

مشکل برنامه فریز

برداشتن دیپ فریز

نصب دیپ فریز بر روی ویندوز 7حذف پسورد دیپ فریز 7جدیدترین ضد دیپ فریز7کار با دیپ فریز7اشكال در دي فريزمشکل با proxifier dnsرمز دیپ فریز

برچسب برای این موضوع