نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط amirkhatam
  • 1 توسط yavar
  • 1 توسط mizogomo

موضوع: دو تا مودم دو تا سرویس اینترنت روی یک سیستم و افزایش سرعت

نام حقيقي: VAHID

تازه وارد شناسه تصویری TVKade
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

دو تا مودم دو تا سرویس اینترنت روی یک سیستم و افزایش سرعت

مساله این است :دی ایا امکان داره روی یک سیستم دو تا مودم وصل کنیم که یکیش مودم ADSL هست که از طریق خط تلفن وصل میشیم به اینترنت و دیگری مودم وایمکس هست طوری وصل بشن که سرعت دانلودمون جمع بشه
    برای مثال 512 مخابرات داریم با 2 مگ وایمکس ایرانسل این دو تا روی یک سیستم طوری مچ کنیم که سرعت دانلود جمع بشه .
    چطور باید دو تا مودم با این شرایط رو به یک سیستم وصل کرد تا سرعتها جمع بشن؟ برای مثال 512 مخابرات 60Kb/s سرعت میده + دو مگ 200Kb/s سرعت دانلودشه در این حالتی که میخوایم به ما 200+60=260 سرعت دانلود بده روی یک سیستم !!! ایا همچین چیزی میشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    عزیز شما نیاز به load balancing داری ... من خودم تخصصی توی این زمینه ندارم اما توی انجمن با این مضمون زیاد بحث شده عزیز
    شاید این لینک به کارت بیاد
    Per-Traffic Load Balancing

ویرایش توسط mohamad-23 : 2012-03-07 در ساعت 07:56 PM

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    درود.منظورتون همینی هست که تبلیغش بالای انجمنه؟

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    کارشون یکیه ... اما اونا در مقیاس بزرگ راه حل دادن عزیز .... واسه یه خونخ که دیگه خودت میتونی راه بندازی

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    واسه خونه با چی راه بندازم؟ نرم افزاری یا سخت افزاری با دستگاه خاص ؟ اون لینک که دادین ظاهرا یه دستگاه واسطه هست که این دو تا مودم بهش وصل میشه بعد اون دستگاه واسطه به سیستم! ایا اینطوریه؟

نام حقيقي: پرویز همایون نژاد

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوست خوبم سلام برای این منظور شما نیاز به 2 کارت شبکه بر روی سیستم دارید و یک نسخه نرم افزار کرک شده سیستم عامل میکروتیک و اگر از نظر مالی مشکلی نداری میتونی یک روتر برد میکروتیک که قیمتش کلاً 80 الی 90 هزارتومان هست کارتو به نحو احسنت راه میندازه با خود روتر برد میکروتیک میتونی وایمکس رو دریافت کنی که باید روتر برد مجهز به ماژول وایرلس بگیری اونوقت به راحتی میتونی هر دو لینک اینترنت رو پهنای باند هر دو اکانت رو ادغام کنی و حالشو ببری...

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    وایمکس رو دریافت کنی که باید روتر برد مجهز به ماژول وایرلس بگیری
    دوست عزیز وایرلس چیکار به وایمکس داره @:!! ؟؟

ببین دوست گل شما به یک روتر میکروتیک نیاز دارید که کار لود بالانسینگ رو براتون انجام بده ... خیلی هم راحت شما اگر یک 751 تهیه کنید که وایرلس هم داره میتونید 2 پورت به دستگاه بدید و سپس با وایرلس یک اکسس پوینت بسازید و وصل شید بهش !
    ویژگی روتر که بگیرید اینه که الان روتر داریم 200 روز اپ تایم و یک اداپتور کوچیک و ......
    راحت !

ویرایش توسط amirkhatam : 2012-03-08 در ساعت 12:24 AM
    TVKade سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز این روتر میتروتیک قیمتش چنده؟ یه امار تو نت گرفتم جای درست حسابی پیدا نشد که قیمت زده باشه ولی ظاهرا بالای 100 تومنه. خب من با 50 تومن میتونم یه سیستم ارزون و کامل مخصوص دانلود شبانه جمع کنم به جای اینکه بیام یه دستگاهی بخرم که هم گرونه و هم بلد نیستم باش کار کنم!!!

نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    نقل قول نوشته اصلی توسط TVKade نمایش پست ها
    دوست عزیز این روتر میتروتیک قیمتش چنده؟ یه امار تو نت گرفتم جای درست حسابی پیدا نشد که قیمت زده باشه ولی ظاهرا بالای 100 تومنه. خب من با 50 تومن میتونم یه سیستم ارزون و کامل مخصوص دانلود شبانه جمع کنم به جای اینکه بیام یه دستگاهی بخرم که هم گرونه و هم بلد نیستم باش کار کنم!!!
    دانلود شبانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما بحثتون چیز دیگری بود که !!!
    البته اگر بتونید با 50 تومان سیستم جمع کنید خوبه اما در نظر داشته باشید که اگر یک کارت شبکه هم روش باشه باید 2 تا دیگه بگیرید و بعد روش یک میکروتیک کرک بریزید
    در نهایت اگر الان ندید باید چند وقت دیگه بهای برق اون سیستم رو بدین !

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه ببینید من الان دو تا خط اینترنت دارم یکی adsl یکی هم وایمکس با مودم هاشون . الان روی یک سیستم فقط میتونم از یکی از خطها و مودها استفاده و دانلود کنم برای اینکه از اون یکی هم استفاده کنم یا باید یه سیستم دیگه جمع کنم یا یه راهی پیدا کنم که بشه رو همون سیستم از اون یکی مودم هم استفاده کرد.به این صورت که پهنای باند دو تا isp با هم جمع بشه و به من سرعت دانلود بیشتر یعنی جمع دو تا سرعت اینترنت رو بده.منظورم این بوده

نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز این میتروتیک که عکسشو گذاشتن توسط اون دستگاه روتر میتروتیک انجام شده؟ یا نه چیز دیگه ایه مثلا من دیدم میرن ملت میتروتیک ماهیانه میخرن از کسایی که ارائه میدن یوزر پسورد میگیرن از طریق وین باکس بش وصل میشن تا مکهای ماهپاره ای رو هک کنن.توو این عکسی که گذاشتین الان سرعت دانلود با میتروتیک خیلی بالاتر از جمع adsl + wimax شده! همچین چیزی که امکان نداره!چون پهنای باند مشخصی برای اون خط تعریف شده که بیشتر از اون نمیتونه سرعت دانلود بده
    من اخر نفهمیدم این چیزی که میخوام امکان پذیره یا نه

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    امیر خان خیلی باحال بود

amirkhatam سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    دوست عزیز این میتروتیک که عکسشو گذاشتن توسط اون دستگاه روتر میتروتیک انجام شده؟ یا نه چیز دیگه ایه مثلا من دیدم میرن ملت میتروتیک ماهیانه میخرن از کسایی که ارائه میدن یوزر پسورد میگیرن از طریق وین باکس بش وصل میشن تا مکهای ماهپاره ای رو هک کنن.توو این عکسی که گذاشتین الان سرعت دانلود با میتروتیک خیلی بالاتر از جمع adsl + wimax شده! همچین چیزی که امکان نداره!چون پهنای باند مشخصی برای اون خط تعریف شده که بیشتر از اون نمیتونه سرعت دانلود بده
    من اخر نفهمیدم این چیزی که میخوام امکان پذیره یا نه
    سلام
    اقا اون سفیده همون روتر بورد میکروتیک هست دیگه
    شما اصلا نفهمیدی میکروتیک چیه هنوز ! میکروتیک یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس هست که GUI نداره و برای کانفیگ از WinBox استفاده میشه ! این سفیده هم روتر بورده : یک کامپیوتر کوچیک با رم و هارد کم ( به اندازه میکروتیک ) که روش روتر او اس هست
    اشتباه برداشت نکنی ، فقط روتر او اس میشه ریخ روش !
    حالا روتر او اس میتونه رو یک کامپیوتر نصب شه هم رو روتر بورد !

امیر خان خیلی باحال بود
    یاور خان باحالی از خودته
    مرسی

نام حقيقي: نینجا (سرباز متخصص)

عضو عادی شناسه تصویری mizogomo
    نوشته
    467
    سپاسگزاری شده
    240
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط TVKade نمایش پست ها
    دوست من لودبالانس ميكروتيك به معناي افزايش سرعت نيست اين قضيه رو بارها شركت ميكروتيك اعلام كرده و تو فرم هم بگردي پيدا ميكني

از اسمش هم معلومه (لود بالانس) كارش اينه كه دو خط اينترنت رو برادكستش رو تو تمام شبكه به يكه ميزان تقسيم ميكنه به عبارتي اگر مثلا 10 سيستم داشته باشي 5 تا از يك خط و 5 تا از خط ديگر بالانس ميكنه . و اين كار به صورت راندوميك هم انجام ميشه
    يه كاربرد ديگش ينه كه نقش پشتيبان رو عمل ميكنه . بطوري كه اگر يكي از خطهات قطع بشه اونيكي بالانس ميكنه و اينترنت شما قطع نميشه

Load Balancing over Multiple Gateways - MikroTik Wiki

Benyaminj سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هک اینترنت مخابرات

ترکیب دو اینترنت روی یک روتر

بالا بردن سرعت وایمکس ایرانسل

نصب دو مودم روی یک خط

افزایش سرعت وایمکس

هک سرعت اینترنت ایرانسل

ادغام دو اینترنت در یک کامپیوتر

ادغام دو مودم

دو مودم روی یک خط

هک سرعت اینترنت adsl

جمع سرعت اینترنت دو دستگاه

ترکیب دو خط اینترنت

هک روتر adsl برای بالا بردن سرعت اکانت اینترنت

ترکیب دو اینترنت

هك اينترنت وايمكسجمع سرعت دو کامپوترهک مودم وایمکسافزایش پهنای باند وایمکس ایرانسلاستفاده از 2 اینترنت روی یک سیستمهک وایمکس ایرانسلهک سرعت مودم adslادغام دو خط اینترنتهک مودم برای افزایش سرعتشرایط استفاده از دو مودم ADSL برای یک خط اینترنتاستفاده از دو مودم برای افزایش سرعت

برچسب برای این موضوع