نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط mahdi2008
  • 1 توسط msafari
  • 1 توسط amirkhatam

موضوع: سناریو شبکه اینترنت داخل یک هتل با اکانتینگ ...؟

نام حقيقي: reza natanzi

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7

سناریو شبکه اینترنت داخل یک هتل با اکانتینگ ...؟

سلام دوستان یک سناریو دارم به این شکل
    یک هتل 4 طبقه دارم با 30 اتاق بین طبقات هم بتون و سقف کاذب نداره! و طبقه اول یک مودم adsl dlink سری N (بیسیم 4 پورت) گذاشتم
    1-هدف من اینکه اینترنت داخل تمام این 4 طبقه شیر کنم بطوری که همه جا بشه (رستوران لابی یا و بطور کلی همه جا) الان لابی و رستوران که کنارهمه خوب انتن میده)و من میخوام در کل ساختمون بهترین سیگنال را دریافت کنم حتی با موبایل

2-میخوام اکانتینگ هم داشته باشم (حجمی یا ساعتی یا مثلا محدودیت دانلود با اینترنت دانلود منیجر)

3-من این خط adsl دو مگ بازه (ای دی اس ال مخابرات ) نمیدونم بیشترم بم میدن یا نه اگه ندن باید 4 تا خط ای دی اس بگیرم که همه یوزرها بتونم با سرعت خوبی کار کنن

4-الان یک سرور دارم که دوربین های داخل ساختمان روش دارم (ویندوز سرور) ایا امکان این هست که از همین سرور برای اکانتینگ هم استفاده کنم؟

5- میخوام اکسس پوینت هام حالت هات اسپوت داشته باشن که نیاز به سیم کسی نداشته باشه و شیک هم باشن..چند مدل دیدم
    برای اکانتینگ چه کنم؟ نهایتا تعداد یوز هام شاید 10 تا یا 15 تا نشه ایا روتر بخرم با نه با نرم افزار اکانتینگ کنم

6-محدودیت مالی ندارم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    یک مطلب تقریبا با همین شرایط تو انجمن بحث شده یک سرچ بزن!
    در مورد 4:اره مشکلی نداره.
    5: هات اسپات رو با میکروتیک راه می اندازی و ردیوس رو به یک اکانتینگ مثل nttac یا sib وصل می کنی!
    صفحه اول هات اسپات رو هم می تونی خودت طراحی کنی و به راحتی روی میکروتیک قرار بدی!

natanzi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    سلام دوست من d_link dir 615خیلی خوبه باهاش کار کردم ریپیتر هم میشه امکانات خوبی داره
    واسه محدود کردن ایزا تو نرم افزاری حرف نداره

natanzi سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    ممنون اکسس پوینت این مدلی چی سراغ دارین> که سیم نخواد و از اکسس پوینت های دیکه بگیره؟

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    dlink dir 615

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    شما بستر رو باید با هر چیزی ( بهتره با WDS که میخواهین کابل کشی نباشه و شیک باشه ) راه بندازین و اکانت دهی رو با یک میکروتیک سری 400 یا 700 بسیار هم عالی جواب میده !

از اون به بعد یک مبحثی داریم تو میکروتیک به اسم Queue که شما اگر 1 مگ هم داشته باشی یک کاری میکنی مساوی برسه دست هر کس

itpirooz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    به نظر من برای این سناریو کوچیک ، جای میکروتیک از Antamedia hotspot استفاده کنید خیلی بهتره و راحت تر برای شما.میکروتیک خیلی عالیه ، اما کلی باید کار کنید باهاش تا بتونید خوب کانفیگش کنید و به مشکلی نخورید که واسه همچین کار کوچیکی به نظر من ارزشی نداره.من برای یه هتل با حدود 50-60 کاربر (وایرلس و کارمندان) خیلی راحت با Antamedia راه انداختم و مشکلی نداره.اما واسه یه هتل بزرگتر با حدود 350-400 کاربر میکروتیک رو (البته با کمک دوستان این انجمن) راه اندازی کردم و خیلی هم خوب کار میکنه.antamedia کار کردن برای خودتون هم راحته باهاش و همه چیزش آماده است.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    Antamedia hotspot چیست؟؟

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    یک نرم افزار از سری نرم افزارهای antamedia که مخصوص کافی نت و چیزهای دیگه اش هم وجود داره.این برنامه اش مخصوص Hotspot هست و باهاش میتونید اکانت به صورت حجمی یا ساعتی درست کنید و به مسافرانتون بدید.خودش هم یکسری صفحه هات اسپات آماده داره.کانفیگش هم خیلی راحته.تو همین انجمن هم یه جستجو کنید ورژنهای مختلفش وجود داره.البته ما لایسنسش رو خریدیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سناریو هتل

سناریو شبکه

اکانتینگ اینترنت با میکروتیک

اکانتینگ اینترنتاکانتینگ antamedia اینترنت سرورسناریو در مورد هتلاکانتینگ ساعتی اینترنت بهترین روش اکانتینگسناریو برای هتلدانلود برنامه هات اسپوتantamedia hotspot چیستسناریوشبکه یک کافی نتطراحی شبکه اینترنت داخلی برای یک هتل نرم افزار اکانتینگ اینترنت برای هتلدانلود نرم افزار اکانتینگ محدودیت اینترنتسناریو در نرم افزار چیستسناریوسناریوی میکروتیک برای هتلاشتراک اینترنت داخل هتلدانلود نرم افزار رایگان محدودیت اینترنت در شبکه داخلینرم افزار اکانتینگ اینترنت در هتلantamedia چیستسناریو شبکه چیستسناریو شبکه میکروتیکمیکروتیک hotspot در هتل

برچسب برای این موضوع