نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: قطع شدن CCProxy

نام حقيقي: majid amiri

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

قطع شدن CCProxy

سلام . من خیلی تو اینترنت و تالار گشتم اما چیز کامل و بدرد بخوری پیدا نکردم . من رو سرور مجازی 2003 نرم افزار ccporxy نصب کردم و خوب هم جواب یده اما بعد از 2 - 3 روز قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه . تنها راهش اینه که یه بار نرم افزار رو پاک کنم و دوباره نصب کنم که اینطوری داد همه مشتری هام در میاد . پچ ccproxy هم نصب می کنم سریال هم میدم باز درست نمیشه . فایروال هم که disable هست . دیگه موند چی کار کنم ؟؟؟ تو رو خدا کمکم کنید !!! هر کی که مشکلمو حل کنه 3 ماه ساکس رایگان بهش میدم به شرط اینکه آموزشش کامل باشه !! مرسی :x

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    من مشکل شمارو بارها دیدم توسط بچه های اینجا مطرح شده.
    فکر کنم مشکل از کرک باشه.

نام حقيقي: majid amiri

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نمیدونم والا ! یعنی هیچ راهه دیگه ای نداره ؟؟؟ این همه سرویس دهنده هست . از یکیشون پرسیدم . گفت من رو سرور انگلستان مشکل داشتم که وقتی به آلمان انتقال دادام درست شد اما منم که سرور آلمانه اما باز این مشکلو دارم !!! ((((((((((((((((((((((((((((((((

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع شدن ساکس

قطع ساکسساکس قطع شدهقطعی ساکسمشکل قطع شدن ساکسقطع شدن ساكسمشکل قطع ساکسرفع قطعی ساکسرفع مشکل ccproxyقطع شدن سرور ساکسمشکل ccproxyمشکل قطعی ساکسحل مشکل قطعی ساکسحل مشکل ساکسقطع شدن ccproxyساکس قطعقطع ساكسمشكل قطع شدن ساكسقطع شدن ساکسهامشکل قطع شدن cproxyنصب ccproxyغیر فعال شدن ccproxyقط شدن ساکسمشكل قطعي ساكسمشکل قطع شدن ccproxy

برچسب برای این موضوع