صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 51

موضوع: درآمد یه شبکه کار حرفه ای در ماه باید چقدر باشه؟

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط montevina نمایش پست ها
    ...استریسک هم بی شک محبوب ترین سیستم تلفنی است.
    روی استریسک زیاد حساب نکنید فقط به درد SOHO می خوره و سازمان های به درد بخور دنبالش نمی رن

th95، arash3400، fireboy007 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: net

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    روی استریسک زیاد حساب نکنید فقط به درد SOHO می خوره و سازمان های به درد بخور دنبالش نمی رن
    دفعه اوله که این موضوع رو می شنوم ! اتریسک به حدی محبوبه که قراره سیستم مخابراتی کشور هلند رو عهده به استریسک بذارن و شما می گی بدرد نمی خوره !

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط net-net نمایش پست ها
    دفعه اوله که این موضوع رو می شنوم ! اتریسک به حدی محبوبه که قراره سیستم مخابراتی کشور هلند رو عهده به استریسک بذارن و شما می گی بدرد نمی خوره !
    از موضوع بحث دور میشیم، ولی ... لینک معتبر از این حرفتون هم دارید؟!؟

arash3400 و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    از موضوع بحث دور میشیم، ولی ... لینک معتبر از این حرفتون هم دارید؟!؟
    دوستان، لطفا یکمی مراعات کنید و با همدیگه مهربون تر باشید
    از بحث خارج شدن که چه عرض کنم، کار داشت به خون و خون ریزی می کشید و خوب شد که شما رسیدید

لطفا این لینک رو مطالعه کنید و نظرتون رو بگید. البته این بحث برای سال 2009 هست.

ویرایش توسط net-net : 2012-01-27 در ساعت 10:08 PM
    aliafzalan و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mehdi

خواننده شناسه تصویری hawk_moth
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1881 نمایش پست ها
    دوست عزیز این نظر من رو توهین محسوب نکنید و لی شما انگار داری راجع به ماست بندی صحبت می کنی. اول با اصول و مباحث یه کار کاملاً آشنا شو بعدش باقی قضایا. شما دو هفته نیست که گفتی می خوام شبکه رو یاد بگیرم و دنبال منبع خوب بودی الان حرف از 50 تا کلاینت می زنی . شبکه دنیای خیلی وسیعیه ، لغت بستن شبکه می تونه خیلی متنوع باشه. به نظر من عجله نکن اول نتورک + رو بخون ببین اصلاً خوشت میاد یا نه ؟ خیلی ها بودن که اولش میگن ما عاشق شبکه شدیم و فلان ولی هنوز نتورک + رو تموم نکرده ، قیدش رو زدن.امیدوارم از حرف های من دلخور نشی.

جهان سوم یعنی اینجا!!!!!
    انور networker دارن مام networker داریم ( با عرض معذرت از محضر دوستان)

ویرایش توسط hawk_moth : 2012-01-27 در ساعت 10:39 PM

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسختون
    کنجکاوی شخصی منه،شما به عنوان کارفرما اگر همچین نیرویی جذب کردید چه مبلغی براش در نظر میگیرید؟یا اگر این سطح از تخصص رو داشته باشید انتظار چه حقوقی رو خواهید داشت؟
    بنظر بنده ایشون دیگه خیلی بزرگنمایی کردند !

arash3400 و Leon سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: N/A

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29
    فعلا داردم network+ رو یاد می گیرم. چند سال پیش یه کتاب در مورد شبکه های کامپیوتر خوندم و تقریبا با این مفاهیم آشنایی دارم ولی باید دوباره بخونم. اسم نویسنده کتاب تنن بام بود. ولی خیلی کلی گفته بود و حتی شبکه موبایل، طرز کار مودم، الگوریتم رمزگذاری و ... رو توضیح داده بود. باید یه کتاب اختصاصی تر بخونم.
    کتاب آقای تنن بام بسیار تئوری و آکادمیک و البته تاریخی (منظورم اینه که تاریخچه شبکه رو از زمان حضرت آدم گفته) است...با اینکه کتاب سنگینیه بخصصو تو مباحث مربوط به پروتکل ها ولی به نظرم در کنار +NET این کتاب هم باید یکبار کامل خوند تا دیدگاه صحیح نسبت به شبکه پیدا کنید.

کتاب اختصاصی تر بله. چون این کتاب یک کتاب دانشگاهی و در مورد همه شاخه ها یه مقدمه ای گفته....شما بعد از +net به سراغ ccna بروید و بعد اگر قبل از شروع ccna voice ، مباحث ccnp (روت و سویچ) هم یاد بگیرید خیلی بهتره....البته یادت باشه زیاد رو اموزشگاه ها حساب نکن....حتما خودت مطالعه زیاد داشته باش...

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    شما بعد از +net به سراغ ccna بروید و بعد اگر قبل از شروع ccna voice ، مباحث ccnp (روت و سویچ) هم یاد بگیرید خیلی بهتره
    توی این مباحث که توضیح دادید، لازم هست که هر سال اطلاعات خودم رو آپدیت کنم؟

مسئله دیگه اینکه ccna با ccna voice تفاوت داره؟

نام حقيقي: N/A

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29
    توی این مباحث که توضیح دادید، لازم هست که هر سال اطلاعات خودم رو آپدیت کنم؟

مسئله دیگه اینکه ccna با ccna voice تفاوت داره؟
    سیسکو زیاد مثل مایکروسافت نیست که یک دفعه بالمر صبح زود از دنده چپ بلند میشه هوس میکنه ویندوز جدید بده تو بازار....ولی خوب اعتبار مدارک سیسکو(بین الملل) وقتی فقط چند ساله یعنی چی؟ "علم شبکه و تکنولوژی های مورد استفاده با سرعت بالایی آپدیت میشن" ولی خوب زیاد هم از پیشرفتش نترسین...VOIP قضیه اش فرق داره!

در جواب سوال دوم تون بله....فرق دارن....CCNA پیش نیاز CCNA Voice است. منظورم از CCNA همان CCNA Routing and switching است که بهش میگن CCNA که پیش نیاز تمام گرایش دیگر مثل CCNA VOICE یا SECURITY است.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    منظورم از CCNA همان CCNA Routing and switching است
    مطلب شما با مطلبی که در ادامه نقل قول کردم تفاوت داره:
    بعد اگر قبل از شروع ccna voice ، مباحث ccnp (روت و سویچ) هم یاد بگیرید
    بالاخره ccnp روت و سویچ هست یا CCNA ؟

من می خوام با استریسک کار کنم. می شه بگید که ccna voice که احتمالا مربوط به سخت افزار ویپ سیسکو هم چقدر توی استریسک کاربرد داره؟

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها

دوست عزیز
    بزرگ نمایی نبوده ، بلکه انتظاراتی ست که باید برآورده شود. تا کی باید مزد پارتی بازی را بدهیم ؟
    بسیار مدیران IT را دیده ام که علی رغم ادعاهایشان ، دریغ از یک Ping ، اما حقوقش 3 تومن

داستانی ست بس تاسف بار
    مدتی قبل برای شرکتی یک لینک 22 مگ بستم ، بعد از گذشت دو هفته گفتن لینک قطع شده ، به عسلویه رفتم ، بنا به روایت مدیر IT لینک مدتی بود که قطع بوده ، به محض اینکه LAN را به لپ تاپ زدم پینگ برقرار بود ، وارد منو دستگاه ها شدم و دوباره پهنای باند را تست کردم. بعد ازینکه به جناب مدیر اطلاع دادم به ایشون گفتم جناب آقای مهندس شما خودتون هم ارتباط رو چک کردید ؟! ، با قاطعیت فرمودند بله ، اگه خودم چک نمی کردم ، نمی شد. من هم زیاد پافشاری نکردم ، این قضیه گذشت تا اینکه یک ساعت بعد که داشتیم از قیمت و نوسانات دلار و بورس صحبت می کردیم خود جناب مهندس وارد وب بیس رادیو شد و گفت اینجا زده Up Time =20d ، فقط تونستم بگم " الکی این همه راه اومدم "

این ماجرا گذشت تا در هفته گذشته همان مهندس محترم باهام تماس گرفت ، گفت " از طرف مقابل می شه به اینجا ریموت دکستاپ زد اما برعکس خیر و از طرفی سیستم مقصد گتوی رو نمی بینه " بعد از بررسی های من ایشون گفت یه چند لحظه اجازه بدید یه سر به اتاق سرور بزنم ، رفت و بعد از مدتی برگشت ، مشکل حل شده بود ، بعد از گذشت دقایقی سوتی دادن و فرمودن اشتباهی لینک در یک Vlan دیگر قرار داده شده بود.

ازین دست مدیران کم نیستند و بسیار باهاشون سروکار داشتم

SADEGH65، Reza.D، halvaei و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    ایشون بزرگنمایی نکردند. اگر دقت کنید خیلی ها ادعا دارند در زمینه بحث مایکروسافت اما اگر 4 تا سوال از مفهوم سرویس بپرسی یا سناریوهای پیچیده تر مطرح بشه مثل آهو نگاهت میکنن.

شاید بخاطر همین تیپ طرز فکری تاپیک هایی مثل همین تاپیک فعلی ایجاد میشه

SADEGH65، arash3400، Sinozit و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    منم با مطالب اقا سامان موافقم حالا خوبه اقا سامان تا عسلویه رفت من تا دبی کشوندن سر یه قفل نرم افزار حلا جالبه که مدیر ای تی اونجا حدود 3000 دلار میگره ولی بلد نیست سرویسهای ماکرو سافت رو راه اندازی کنه یا یه سوییچ رو ویلن بندی کنه

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام

خیلی جالب بود جناب زحمتکش من فکر می کردم فقط مدیر IT های اینجا اینطوری هستند . بنده یک نکته جالب دیگر رو هم بگم در بعضی مواقع دیده شده شما یک کاری رو که ارزش اون کم نیست رو انجام میدهید . و یکی از مسئولان IT هم بالای سر شما ایستاده و دستوراتی را که میزنید را حفظ می کند . دقیقاً جلو چشمتون میگه این که کلاً 4 تا دستور بود . می گفتی خودمون انجام میدادیم !!!!!!!!!!!!!!!!

بگذریم از این جریان . بنده فکر می کنم دیگر الان جناب net تصمیم خودشون رو گرفتند . فقط یک نکته بنده اینجا عرض کنم . جناب net شما فرمودید که :
    ویپ تازه داره توی ایران جا میافته و اکثر شرکتها دارن به سمت ویپ می رن. بازار خوبیه و واقعا حیفه که از این بازار بی بهره بمونم !
    فقط می خواستم بگم با تجربه ها و کار کرده ها و در نهایت گرگ های بازار کم نیستند .

لطفاً ناراحت نشید , خواهش می کنم ناراحت نشید ؛ اصلاً قصد توهین و یا جسارت ندارم ، به منظور نگیرید اما!!! :

همیشه کسایی که 2 3 روزه یاد گرفتند و بازار یابی رو به خوبی بلد هستند ،برای اون افرادی که از روی علاقه یاد گرفتند و حالا وقتش هستش که کمی پول در بیارند تا سر خورده نشند جا رو تنگ می کنند !!!! و در نهایت پول در جیب چنین افرادی میرود اما از جانب اونهایی که واقعاً خوندند و یاد گرفتند اون هم از روی علاقه ، اما بازاریاب خوبی نیستند و کلاً بازاری نیستند اون افراد رو بی سواد ختاب می کنند !!!! که البته کاملاً حق دارند .

موفق باشید

با تشکر

ویرایش توسط Sinozit : 2012-01-28 در ساعت 10:50 AM
    Reza.D، arash3400، A.Yazdani و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    فقط می خواستم بگم با تجربه ها و کار کرده ها و در نهایت گرگ های بازار کم نیستند .
    منم تو بازار به اندازه یه گرگ بارون دیده خیس شدم !
    شاید بخاطر همین تیپ طرز فکری تاپیک هایی مثل همین تاپیک فعلی ایجاد میشه
    شما رو نمی دونم ولی من اگه بخوام کاری انجام بدم باید بدونم نهایت چه مبلغی بهم تعلق می گیره. شما اسم این کار رو هرچی می خواید بذارید، بذارید برای من هیچ اهمیتی نداره که شما و بقیه چی فکر می کنن!

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درآمد متخصص شبکه

درآمد مهندس شبکه در ایرانشبکه کار حرفه ایدرامد مهندس شبکهدرآمد مهندس شبکهدرامد متخصص شبکهدرامد شبکهدرآمد متخصص شبکه در ایراندرآمد مهندسی شبکهدرآمد متخصصین شبکهدرامد متخصص سیسکودرامد مهندس شبکه در ایراندرآمد mcitpدرامد پشتیبان شبکهدرآمدforum.persiannetworks.com t49975-2درآمد امنیت شبکهدرآمد مهندسی شبکه در خارجدرامد متخصص شبکه در ایراندرآمد کارشناس شبکهدرآمد ccna در ایراندرآمد شبکه کاردرامد متخصص شبكهدرامد متخصص mcitpاستخدام شبکه کار حرفه ای

برچسب برای این موضوع