نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 18سپاس
  • 1 توسط maziardm
  • 3 توسط r-rezaei
  • 1 توسط maziardm
  • 1 توسط maziardm
  • 3 توسط mohamad-23
  • 3 توسط alitaba
  • 1 توسط maziardm
  • 1 توسط maziardm
  • 1 توسط maziardm
  • 2 توسط saeedft
  • 1 توسط maziardm

موضوع: شیر کردن کانکشن در ویندوز 7

نام حقيقي: Maziar

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119

شیر کردن کانکشن در ویندوز 7

با سلام و شب خوش به دوستان

من یه کامپیوتر و یه لب تاب دارم و جفتشون ویندوزشون 7 هستش. من یه internet connection روی کامپیوترم ساختم و با هاش به اینترنت وصل میشم. حالا می خواستم ببینم چطور می تونم این کانکشن رو با لب تابم شیر کنم. چون شنیدم این کارو میشه کرد. البته اینم بگم نمیخوام حالت مودمم رو pppoe باشه. به خاطر همین می خوام کانکشنم رو شیر کنم.

با تشکر منتظر پاسخ شما هستم.

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ر رضایی

تازه وارد شناسه تصویری r-rezaei
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    6
    خب اگه از کابل استفاده میکنی روی PC باید 2 کارت شبکه داشته باشی
    کارت اول نت رو میگیره
    از کارت اول شیر کنید رو کارت دوم

اما به نظر من ار یک Access Point استفاده کنید که دردسر کمتری دارد

arash3400، mohamad-23 و maziardm سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام به شما یه مودم adsl وایرلس دارم (اسمش لینکسیس هستش). کامپیوترم با کابل وصله و لب تابم با وایرلس. حالا فرض بگیریم یه دستگاه دیگه هم با کابل به مودم وصله. من می خوام تو کامیپیوتر کانکشن بسازم و اونو برای دستگاه یا دستگاههای دیگه شیر کنم. اگه توضیح بدید به چه صورت ممنون میشم. یادتون باشه جفت ویندوز ها سون هستش. باشتکر از شما

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام مجدد. پاسخی به سوال من نیست؟

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    دوست عزيز خود مودم داره واسه شما كار share رو انجام ميده ... اگر نياز ديگري داريد بايد سيستمي كه ميخاد share كنه 2تا connection شبكه داشته باشه . فرضا يك lan connection و wireless connection ... اما دنگ و فنگش بيشتره . اگه واقعا تو اين شرايط با اين تعداد كم سيستم ميخاي بازم share كني بگو تا بيشتر توضيح بدم

alitaba، arash3400 و maziardm سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Alireza

خواننده
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    34
    دوست عزیز اگه منظور شما درست متوجه شده باشم نمیخواید بصورت nat وصل بشبد دراین حالت چون اکثر isp ها امکان اتصال هم زمان را با یک نام کاربری و رمز نمی دهند بنابراین نیازی به share کردن نیست ارتباط شبکه راکه برقرا رکنید فقط کافیه یک کانکشن هم روی کامپیوتر جدید بسازید . در اینحالت فقط میتوانید با یک سیستم وصل شوید .

.راه دیگه استفاده از پراکسی سرور است دراین حالت یک سیستم با کانکشن به اینترنت وصل میشه و بقیه سیستم ها از طریق پراکسی به اینترنت وصل میشه . امکان اتصال هم زمان و کنترل پهنای باند و ... هم وجود داره
    ولی من دلیل اینکه نمیخواد pppoe را روی router تعریف کنید نفهمیدم و شاید درست سوال متوجه نشدم

arash3400، mohamad-23 و maziardm سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط alitaba نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه منظور شما درست متوجه شده باشم نمیخواید بصورت nat وصل بشبد دراین حالت چون اکثر isp ها امکان اتصال هم زمان را با یک نام کاربری و رمز نمی دهند بنابراین نیازی به share کردن نیست ارتباط شبکه راکه برقرا رکنید فقط کافیه یک کانکشن هم روی کامپیوتر جدید بسازید . در اینحالت فقط میتوانید با یک سیستم وصل شوید .

.راه دیگه استفاده از پراکسی سرور است دراین حالت یک سیستم با کانکشن به اینترنت وصل میشه و بقیه سیستم ها از طریق پراکسی به اینترنت وصل میشه . امکان اتصال هم زمان و کنترل پهنای باند و ... هم وجود داره
    ولی من دلیل اینکه نمیخواد pppoe را روی router تعریف کنید نفهمیدم و شاید درست سوال متوجه نشدم
    با سلام به شما

دلیلش اینه که من چون خط تلفنم فیبر نوری هستش فقط از خود مخابرات می تونم adsl بگیرم و شرکت های خصوصی به من اینترنت نمیدن. بعد اینکه از شانس بد من در این مورد، وقتی مودمم رو حالت pppoe می ذارم هر چند دقیقه یکبار دیس می اندازه و در زمانیکه برای مثال از سایت هایی نظیر رپید شیر یا مدیافایر یا نظایر این ها دارم دانلود می کنم با مشکل مواجه میشم. با تشکر از شما

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-23 نمایش پست ها
    دوست عزيز خود مودم داره واسه شما كار share رو انجام ميده ... اگر نياز ديگري داريد بايد سيستمي كه ميخاد share كنه 2تا connection شبكه داشته باشه . فرضا يك lan connection و wireless connection ... اما دنگ و فنگش بيشتره . اگه واقعا تو اين شرايط با اين تعداد كم سيستم ميخاي بازم share كني بگو تا بيشتر توضيح بدم
    ممنون میشم. خب شما فرض کن که من هردو سیستم رو با سیم لن و در حالت دیگه یکیشو با سیستم وایرلس به مدم وصل کردم. حالا باید چی کار کنم که وقتی با یکیشون وارد اینترنت بشم و اون یکی هم وارد بشه. با تشکر از شما

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام به دوستان. باور کنید حسابی گیج شدم. اگه میشه راهنمایی کنید که چطور می تونم یه کانکشن اینترنت رو در یک سیستم دیگه شیر کنم. با تشکر.

نام حقيقي: سامان محمدی

خواننده
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    112
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. باور کنید حسابی گیج شدم. اگه میشه راهنمایی کنید که چطور می تونم یه کانکشن اینترنت رو در یک سیستم دیگه شیر کنم. با تشکر.
    سلام،روی کانکشن اینترنتت کلیک راست کن و تو تب sharing گزینه internet connetion sharing رو بزن و کامپیوتری که میخای از شیرت استفاده کنه رو انتخاب کن مشکلت حل میشه

arash3400 و maziardm سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedft نمایش پست ها
    سلام،روی کانکشن اینترنتت کلیک راست کن و تو تب sharing گزینه internet connetion sharing رو بزن و کامپیوتری که میخای از شیرت استفاده کنه رو انتخاب کن مشکلت حل میشه
    سلام به شما. بدبختی اینجاست. الان یه مودم adsl معمولی (غیروایرلس دارم) که 4 پورت لن داره. یه لنشو به لب تاب و یه لنش رو به پی سی وصل کردم. خواستم کانکشن رو شیر کنم. ولی نشد. چرا که وقتی روی کانکشن کامپیوتر کلیک راست می کردم و به قسمت شیرینگ می رفت و زیر گزینه اول یه پنجره کرکره ای داشت که شبکه رو انتخاب می کردم ولی کامپیوتر من این پنجره رو نداشت. ولی لب تاب داشت. خواستم لب تاب و سرور کنم و کانکشنش رو شیر کنم. اون پنجره رو داشت ولی کامپیوتر دوم به اینترنت کانکت نشد. حتی مودم رو ریست کردم و دوباره تنظیم کردم. بازم نشد. جالب اینجاست بعد از مدتی ور رفتن دیدم که بدون آنکه کانکشن رو کانکت کنم و به اینترنت وصل بشم کامپیوتر دوم خود به خود به اینترنت وصل شد. و وقتی کانکشن کامپیوتر اصلی رو کانکت کردم کامپیوتر اولم به اینترنت وصل شد. و هر دو تاشون به اینترنت وصل شدند!!!! خیلی جالبه. حسابی گیجم کرده. مشکل کار کجاست.
    اصلا چه آیپی هایی باید به دستگاهها بدم. اصلا ببینم آی پی هایی که دادم صحیح است یا خیر. امیدوارم شما رو گیج نکرده باشم. با تشکر از شما.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت شیرینگ در ویندوز 7

شیر کردن اینترنت در ویندوز 7

شیر کردن کانکشنتنظیمات ویندوز سون در شیر کردنمشیر کردن در ویندوز سونشيرينگ اينترنت در ويندوزاینترنت کانکشن شیرینگشیر کردن کانکشن اینترنت در ویندوز سونشبکه کردن اینترنت ویندوز 7share کردن اینترنت در 7 با اینتر نت کانکشن شیرینگشیر کردن اینترنت ویندوز 7شیرینگ اینترنت در ویندوز 7شر کردن اینترنت در ویندوز 7share کردن کانکشن ها شیرینگ کانکشن در سونشیرکردن اینترنت در ویندوز7share كردن در ويندوز 7شیر کردن اینترنت در سوناینترنت کانکشن شیرینگ در ویندوز 7فعال کردن اینترنت کانکشن شیرینگشبکه کردن اینترنت ویندوز سونshare کردن اینترنت در ویندوز 7share کردن اینترنت از طریق وایرلس در ویندوز 8 دلایل غیر فعال بودن تب shareShare کردن اینترنت توسط وایرلس در ویندوز 7

برچسب برای این موضوع