نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: انواع روش های شبکه کردن با تجهیزات موجود

نام حقيقي: reza ahmadi

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

انواع روش های شبکه کردن با تجهیزات موجود

سلام
    من می خوام یک شبکه برای 8 سیستم که از هم از نظر مساحتی فاصله زیادی دارند ایجاد کنم. تجهیزاتی که در دست دارم را میگم. لطف کنید و بگید چه نوع شبکه هایی میشه راه اندازی کرد؟
    8 تا کامپیوتر که به ADSL و اینترنت مجهزاند و هر کدام دارای خط تلفن میباشند.
    اگر ممکنه انواع روش های شبکه، که میشه با تمام این تجهیزات یا فقط برخی از این تجهیزات، مثلا فقط استفاده از خط تلفن، بیان کنید اگر هم لینک آموزشی دارید بزارید.
    بله قبول دارم که نمیشه برای تمام این روش ها در این تاپیک آموزش داد ولی من فقط نیاز به نام آن روش ها و توضیح کوتاهی در مورد آنها دارم تا با روش های مختلف آشنا بشم و دنبال منابع آموزشی هر روش برم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگه اينترنت و مودم adsl و ... اينا دم دستته يه شبكه خصوصي راه بنداز . راحت ترين راهه . خرجش يه ميكروتيك بعنوان سروره . بعد بنا به قوانين سايت صحبت در اين مورد قدغنه . بيشتر توضيحي نميتونم بدم . موفق باشيد . راستي خوش اومديد به سايت ...

iran2012 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza ahmadi

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    راستي خوش اومديد به سايت ...
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اگه اينترنت و مودم adsl و ... اينا دم دستته يه شبكه خصوصي راه بنداز.
    اگر میشه تمام روش ها را بگید. مثلا اگر بخوام فقط از یکیش استفاده کنم چی؟ من بصورت زیر ممکنه بخوام شبکه کنم:
    - استفاده از همه تجهیزات گفته شده
    - استفاده فقط از خط تلفن
    - استفاده از تجهیزات گفته شده بدون اینترنت
    با اینا چه نوع شبکه هایی میشه راه اندازی کرد؟ اگر توضیح دادن برای شما وقت گیره، نوع شبکه را نام ببرید تا دنبال منابع بگردم.
    ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

انواع شبکه کردن

انواع روشهای شبکه کردن

چگونگی وبکه کردن آنانواع راه های شبکه کردنانواع راه های شبکه کردن 2 کامپیوترشبکه کردن سیستمها و انواع آنانواع راههای شبکه کردن کامپیوتر شبکه کردن با تجهیزات جدیدروش شبکه و انواع آنمراحل شبکه کردن 8سیستم pcروش شبکه کرئن وانواع آنانواع شبکه کردن pcانواع راههاي شبكه كردن كامپيوترانواع راه هاي شبكه كردن رايانهانواع روشهای شبکه کردن کامپیوترهاانواع روشها برای شبکه کردنروشهای مختلف شبکه کردن سیستمحالت های شبکه کردن شيوهشبكه كردن كام‍يوترانواع روش هایشبکه کردن روش های شبکه کردن 10 سیستمجدیدترین شیوه شبکه کردن 2012روشهاي شبكه كردنوسایل موردنیازبرای راه اندازی شبکه رانام ببریداموزش پیدا کردن درایور های adsl

برچسب برای این موضوع