نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راه اندازي شركت خدمات شبكه و اينترنت

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26

Icon14 راه اندازي شركت خدمات شبكه و اينترنت

با سلام خدمت همه دوستان

به من ماموريت داده شده تا در مورد مواد مورد نياز براي راه اندازي يك شركت كه در زمينه خدمات شبكه و اينترنت ( راه اندازي و پشتيباني شبكه هاي LAN و WAN و حتي ارائه اينترنت ) تحقيقي انجام بدم .

اگر كسي مي تونه كمكي در اين زمينه ارائه بده ممنون مي شم .

چه مجوز هايي لازمه ؟
    چه تخصص هايي رو بايد استخدام كنيم ؟
    از لحاظ سرمايه مشكلي نداريم و ساختمان و نيروي انساني هم داريم ولي اگه بدونيم چه چيزهايي بايد تهيه بشه بهتره ؟
    چيزايه ديگه اي هم كه من ذكر نكردم و لازمه رو اگر كسي به ذهنش رسيد ممنون مي شم اعلام كنيد .

با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    چه مجوز هايي لازمه ؟
    اگه صرفا بحث پشتيبانيه ، كه مجوز خاصي نميخوايي . اما براي كلاس مي توني تو نظام صنفي يا همچنين چيزي يه سري مراحل رو طي كني و يه درجه بگيري . ممكنه درجه تو بعضي از ادارات دولتي به دردت بخوره .
    اگه ميخواييد چيزي رو ارائه كنيد - مثل اينترنت - تجهيزات بي سيم و ... اينترنت مجوز اي اس پي ميخواد و ... تجهيزات بيسيم رو باز مي تونيد از سازمان تنظيم مقررات مجوز بگيريد كه يه سري مزايا داره يا هم مي تونيد همينجوري كار كنيد و ..
    چه تخصص هايي رو بايد استخدام كنيم ؟
    براي شروع كار يه چند تا آچار فرانسه !!!‌ كه از سيسكو و مايكروسافت و لينوكس و بي سيم و .... سر دربياره
    مشكل اينه كه شما زيادي سوال رو باز گذاشتي . يه مقدار مشخص ترش كن بهتر ميشه گفت ...

نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    مشكل اينه كه شما زيادي سوال رو باز گذاشتي . يه مقدار مشخص ترش كن بهتر ميشه گفت ...

حق با شماست . سوال شايد خيلي مفهوم نباشه . توضيحاتي ميدم ، اميدوارم كه كمك كنه .

در حال حاضر ما يه گروه هستيم . شركتهاي مختلفي داريم از خدماتي گرفته تا توليدي ، صنعتي . مديران شركت قصد دارن در حوزه IT ‌هم وارد بشن . مي خوايم يه شركت IT راه بندازيم كه شركت بزرگي در اين زمينه بشه . مثل شركت بووووووووووووق - نمي شده اسم برد آخه . خودتون متوجه بشين ديگه
    تو اين موضوع هيچ محدوديتي هم نداريم . از لحاظ سرمايه ، اخذ مجوز ،‌ واردات و صادرات و .... . فقط هدف راه اندازي يه شركت IT هست . حتي ISP شدن هم تو فكرمون هست . خدمات مشاوره ،‌ طراحي ، اجرا ، پشتيباني شبكه ، امنيت ، VOIP و ... . ( هيچ محدوديت ذهني و اجرايي نيست . )
    الان مي خوام بدونم از كجا بايد شروع كنم . همين مشكل كه شما مطرح كردي رو من هم دارم . به من گفتن در اين مورد تحقيق كن و گزارش بده و به قول شما سوال بازي مطرح هست .

اميدوارم كه با كمك دوستان بشه يه كاري كرد .

نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    سلام بر دوستان

كسي نمي تونه كمكي در اين زمينه بكنه ؟

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_a نمایش پست ها
    حق با شماست . سوال شايد خيلي مفهوم نباشه . توضيحاتي ميدم ، اميدوارم كه كمك كنه .

در حال حاضر ما يه گروه هستيم . شركتهاي مختلفي داريم از خدماتي گرفته تا توليدي ، صنعتي . مديران شركت قصد دارن در حوزه IT ‌هم وارد بشن . مي خوايم يه شركت IT راه بندازيم كه شركت بزرگي در اين زمينه بشه . مثل شركت بووووووووووووق - نمي شده اسم برد آخه . خودتون متوجه بشين ديگه
    تو اين موضوع هيچ محدوديتي هم نداريم . از لحاظ سرمايه ، اخذ مجوز ،‌ واردات و صادرات و .... . فقط هدف راه اندازي يه شركت IT هست . حتي ISP شدن هم تو فكرمون هست . خدمات مشاوره ،‌ طراحي ، اجرا ، پشتيباني شبكه ، امنيت ، VOIP و ... . ( هيچ محدوديت ذهني و اجرايي نيست . )
    الان مي خوام بدونم از كجا بايد شروع كنم . همين مشكل كه شما مطرح كردي رو من هم دارم . به من گفتن در اين مورد تحقيق كن و گزارش بده و به قول شما سوال بازي مطرح هست .

اميدوارم كه با كمك دوستان بشه يه كاري كرد .
    هیچ محدودیتی نیست؟ محدودیت های بسیاری هست اولیش اینه که چقدر پول دارین و چه زمان بازگشت سرمایه ای رو انتظار دارین. کارهای رقابتی پول خوب می خواهد مثلا بین یک میلیارد و ده میلیارد خیلی راه است.
    به نظرم این مسایل اگر برای شما روشن و ملموس نیست قضیه سرکاری هست و وقت را تلف نکن. در بیزنس چیزی به اسم نامحدود نداریم!

jemitter سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    چرا کمک نکنیم دوست من
    من مراحل اداریو نمیگم چون ازش خاطره خوشی ندارم
    اول شما برای ارائه ای دی اس ال نیاز به این تجهیزات دارید
    دی اس لم که تو مدل های متفاوتی هست
    اینورتر ای وان که لاین کارتیش هم هست که مخصوص دی اس لم زایکسل هست و مدل فایبریج هم هست که قیمتش خیلی پایین تر از لاین کارتیشه
    اگه خواستی سرورتو مخابرات بذاری و از شر هزینه برقش کم بشه واسه خنک کردن تجهیزاتت بهتره اما نه مشکل برق نداشتی بذار شرکت خودت سرورو
    نرم افزار اکانتینگ ای بی اس بدک نیست ولی بهتر از اونم والا تو ایران سراغ ندارم
    نرم افزار مونیتورینگ که ببینی شبکه داخلیت چه خبره و چی از کجا قطع شده
    یه دی ان اس هم بذاری بد نیست
    یه سرور هم واسه ای دی اس ال هات میذاری یکی هم واسه وایرلسات
    آها سویئچ سیسکو بگیر خیالت راحت باشه رو امکاناتش هم دقت کن منیجش هم که آب خوردنه
    سعی کن سرورتو حتمأ میکروتیک بذاری که استیبل هستش فقط ورژن ۲ رو نذار که هک شده هستش
    واسه اینکه دیتا بیاری شرکت بهترین راه هم واسه شروع لیزد لاین هستش همون کابل تلفن بدون بوق خودمدن هستش که از مخابرات برقرار هستش به هرجایی که با توچه به مصافت تجهیزاتش فرق میکنه
    واسه وایرلس هم به ایمیلم خصوصی میل بزن بگم چیکار کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

فایبریج

موضوع شرکتهای خدماتی

نام شركت هايي كه خدمات شبكه ارائه ميكنند

مشاوره براي راه اندازي isp اينترنت وايرلس

خدماتی که voip می تونه اراءه بده

شرکت فایبریج

برای راه اندازی شبکه یک شرکت چیکار کنیم

اخذ مجوز برای اینترنت وایرلس مخابرات

ای دی اس ال هات لاین

کابل دی اس لم