صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: مشکل پرمیشن در شبکه کردن دوسیستم با وین7

نام حقيقي: Maziar

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ferr4ri نمایش پست ها
    برو به قسمت Control Panel>Network and sharing center>change advanced sharing settings این کارارو انجام بده (رو هر دوتا سیستمت انجام بده که خیالت راحت باشه)

با درود و خسته نباشید. من از مودم وایرلس برای شبکه کردن پی سی و لب تابم استفاده می کنم. می خواستم بپرسم اگه گزینه ترن آف پس ورد رو بزنیم خب هرکسی که بتونه شبکه مارو بگیره میتونه وارد بشه و اشتراک گذاشته شده های مارو ببینه و هر کاری می خواد بکنه. اینطور نیست؟ با تشکر از شما

نام حقيقي: hanif heidary

خواننده شناسه تصویری h_heidary
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط exxtreme نمایش پست ها
    دوستان ایا میشه 3تا سیستمو با استفاده از روتر با کابل کراس شبکه کرد یا حتما باید straghit باش؟
    روتر ربطی به کابل کشی فیزیکی شما نداره . کابل کراس برای ارتباط بین دو دستگاه با کاربری یکسان . ( مثل دو تا کامپیوتر یا دو تا سوییچ یا دو تا روتر ) هست . فرق کابل کراس و کابل استریت در نوع سیم کشی اونهاست . در کابل کراس جای سیم های Send و Receive در کابل عوض شده

exxtreme سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید. من از مودم وایرلس برای شبکه کردن پی سی و لب تابم استفاده می کنم. می خواستم بپرسم اگه گزینه ترن آف پس ورد رو بزنیم خب هرکسی که بتونه شبکه مارو بگیره میتونه وارد بشه و اشتراک گذاشته شده های مارو ببینه و هر کاری می خواد بکنه. اینطور نیست؟ با تشکر از شما
    کلمه عبور وایرلس رو باید بدونه ! این مال توی ویندوز هست

نقل قول نوشته اصلی توسط silversky نمایش پست ها
    سلام آقای Amirkhatam
    اقا ما اینطوری شبکه می کنیم بعد از توی run ای پی سیستم همدیگه رو میدیم فایل های شیرینگ هم می بینیم مگه نباید دیفات داشته باشه داداش شما بی زحمت یه تو ضیحی بدین برا شبکه کردن ممنون از شما ویندوز هر دو او سیستم اولتیمیت
    ببین دوست گل فرض کن تو یک سویچ 20 تا کامپیوتر هست با 1 مودم ای دی اس ال ... اون 20 تا سیستم اگر به هم دیگه وصل باشن ، که خوب شبکه همین هست اما اگر تو بروزر بزنن google .com ، گوگل یک ip داذه که تو شبکه شما نیست ! مثلا رنج شما هست 192.168.1.0 و ip گوگل هست 54.32.53.22 خوب سیستم ها اول یک نگاه میکنن تو شبکه میبینن اون ای پی رو (گوگل) ندارن پس ویندوز درخواست رو میده به دیفالت گیت وی ...... وقتی رنج ای پی ها اونم تو یک شبکه که 2 تا سیستم داره یکی هست اصلا کار به گیت وی نمیرسه .. گرفتی ؟

ویرایش توسط amirkhatam : 2012-01-13 در ساعت 11:14 PM
    exxtreme و maziardm سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

پرمیشن در شبکه

مشکل پرمیشن در ویندوز 7

مشکل پرمیشن در شبکه

طریقه چنج کردن پرمیشن برای درایو

پرمیشن در ویندوز 7

مشکل شبکه کردن وایرلس دو

پرمیشن شبکهشبکه کردن چند کامپیوترکابل کشی نت ورک روتر به سویچشبکه کردن دو ویندوز 7چرا در شبکه پرمیشن ندارممشکلات شبکه کردنتصویر شبکه کردن در ویندوز سون بدون ای پیارور پریمیشن شیرینگ نتورک اند شرینگمشکل پرمیشن ورک گروپنتورک اند شیرینگارور پرمیشن در شبکه کردنمشکلات شبکه کردن با routerپرمیشن اتصال ویندوز 7نامگذاری پابلیک نتورکمشکل در شیر کردن ویندوز 7مشکل پرمیشن در شبکه کردن دو کامپیوتر به هممشکل در جوین شدن شبکه وایرلس با کارت شبکهسیستم من پرمیشن برای شیر کردن نداره

برچسب برای این موضوع