نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: قطع اتصال ریموت دسکتاپ بعد از چند دقیقه

نام حقيقي: Reza

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    7

قطع اتصال ریموت دسکتاپ بعد از چند دقیقه

سلام دوستان .
    بنده یک سیستمی رو داخل انبار مجموعه دارم که کسی به اون دسترسی نداره و فقط یک پرینتر به اون متصل هست و کار چاپ حواله هایی که از طریق کاربران دیگه به اون محول میشه رو به عهده داره .

همه کاربران به یک سیستم که windows server 2003 داره متصل می شند و پرینتر هاشون رو از این طریق با هم دیگه share می کنند .
    سیستم داخل انبار هم به همین صورت هست . وقتی که وارد محیط ریموت میشه به صورت خودکار پرینترش به لیست پرینتر ها اضافه میشه . این رو اضافه کنم که کاربران دیگه به صورت LAN و سیستم انبار از طریق Internet به سیستم سرور متصل میشند .

مشکل اینجاست که سیستم انبار بعد از چند دقیقه به علت اینکه کسی باهاش کار نمی کنه به صورت خودکار از ریموت میره بیرون !
    تمام موارد مربوط به ویندوز رو چک کردم و تمام Idle تایم ها رو روی نهایت خودشون گذاشتم . داخل سرور هم برای اون کاربر در قسمت Session همرو روی NEVER گذاشتم .

من تست کردم با سیستم خودم و برای حدودا 30 دقیقه سیستم رو بدون هیچ گونه دخالتی آزاد گزاشتم اما اتفاقی نیفتاد و ارتباط هنوز برجا بود اما در سیستم انبار اینطور نیست و بعد از حدودا 10 دقیقه سیستم خود به خود دیسکانکت میشه .

تنها چیزی که من میخوام استفاده از پرینتر اونجا هست و مهم نیست که به چه روشی میشه استفاده کرد .
    اگر دوستان راه حلی برای این موضوع یا روش دیگه ای مد نظر دارند متشکر می شم که بیان کنند .

متشکرم .
    موفق باشید ./

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    دوست عزیز می تونید از پرینت سرور استفاده کنید و نیاز به سرور و سیستم در مکان پرینتر نیست و فقط یک نود شبکه میخواد و یک Ip آزاد در شبکه .

DP-301P+ پرینت سرور دی لینک

spcifications:
    Fast Ethernet Print Server with built-in 1 USB-1.1 port
    دستگاهی جهت اتصال دستگاه پرینتر به شبکه
    یک پورت USB جهت اتصال به پرینتر
    پورت شبکه 10/100 مگابیت بر ثانیه
    نرم افزار مدیریتی تحت ویندوز جهت کنترل و مدیریت کارهای پرینتر
    پشتیبانی از تمام سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و MAC و Netware

HosnaSoft سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: Reza

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    7
    مشکل فاصله سیستم سرور با انبار هست که حدود 2 کیلومتر با هم فاصله دارند !
    نمیشه که 2 کیلومتر کابل بکشیم !

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع شدن ریموت دسکتاپ

علت قطع شدن ریموت دسکتاپ

علت ریموت نشدن

دلایل عدم ارتباط ریموت دسکتاپ

علت ریموت نشدن سرور

علت اینکه سیستم بعد از چند دقیقه

ریموت دسکتاپ قطع شده

قطع اتصال بعد چند دقیقهدیسکانکت کردن ریموت دسکتاپعلت ریموت نشدن به ویندوز 7دلیل کند بودن ریموت دسکتاپدیسکانکت شدن ریموت دسکتابمشکل کند بودن ریموت دسکتاپقطع ارتباط از طریق ریموتدیسکانکت شدن ریموت دسکتاپعلت ريموت نشدن به سرورعلت ريموت نشدنمشکل قطع ریموت دسکتاپدليل ريموت نشدن يك سيستم علت قطع ریموت به سرورمشکل پرینتر در ریموتبستن اینترنت جهت عدم ریموت شدن به بیروندلیل قطع شدن ریمت دکستاپدلایل ریموت نشدن به سرورقطع ارتباط ریموت دسکتاپ

برچسب برای این موضوع