نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mahdy
  • 1 توسط mktiran

موضوع: سوال ؟ شیرکردن اینترنت وایرلس یا وایمکس بر روی لن

نام حقيقي: mkt

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

سوال ؟ شیرکردن اینترنت وایرلس یا وایمکس بر روی لن

سلام
    من از اینترنت وایرلس بر روی لپ تاپم استفاده میکنم . گاهی اوقات هم از وایمکس (USB). لپ تاپم یه پورت لن آزاد داره . یک مودم 2640 دیلینک(با قابلیت روتر و اکسس پوینت با 4 پورت لن و وایرلس) هم دارم که ازش استفاده نمیکنم .
    یک دستگاهی دارم که نیاز به اینترنت از طریق لن داره . سوال من اینه : اینترنتی که روی لپ تاپم دارم را حالا چه وایرلس یا وایمکس هر کدامشون را
    چطور میتوانم بر روی پورت لن شیر کنم که دستگاه مورد نظر بتواند از اینترنت لپ تاپ استفاده کند .
    من جائی دیدم که اینترنت را از طریق لن به این نوع مودم داده بودند و از وایرلس مودم اینترنت دریافت میکردند (AP) اگر این روش مناسب کار من هست لطف کنید و کانفیگ مورد نظر برای مودم و کامپیوتر را برام قرار دهید .
    متشکرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    سلام کاری نداره که:
    بروی توی properties کارت شبکه ای که اینترنت رو در یافت میکند و بعد تب سوم (Advanced) در قسمت اینترنت کانکشن شرینگ و بعد تیک مورد نظر را بزار . ...
    با تنظیماتش دوری بزن کارت راه میفته .البته IP ها نمی خواهد دستی تنظیم کنی
    از کارت شبکه دیگر کابل رو بهش وصل کن حالا اگر سر راهش سوئیچ یا هرچی گذاشتی مهم نیست . خودش اتومات IP می گیره .

mktiran سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mkt

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

آموزش شیر کردن اینترنت وایرلس (وای فای) یا وایمکس یو اس بی بر روی پورت لن

سلام آقا مهدی ، ممنون از راهنمایی مفیدتون
    خوب من توانستم با استفاده از راهنمائی شما اینترنت وای فایی که داشتم را شیر کنم رو پورت لن . تصمیم گرفتم تنظیمات این مبحث را کامل بنویسم تا دوستانی که مثل من بلد نیستن و با جستجو به این پست میان بعداً مشکلشون راحت تر حل کنن . اگر مدیران گرامی هم صلاح دیدن آموزش را ادیت کنن و در بخش موضوعات مهم قرار دهند .

در ابتدا وارد properties کارت شبکه ای که اینترنت رو در یافت میکند می شوید و بعد در قسمت اینترنت کانکشن شرینگ تب Advanced و بعد تیک .... Allow other network users to connect و .... Allow other network users to control را بزنید .

حالا وارد Setting شوید و همه تیکها را در وضعیت فعال قرار دهید و OK را بزنید . حالا به تب General رفته و تنظیمات آی پی در Internet Protocol را به شکل زیر تغییر دهید :
    IP address : 192.168.0.1
    Subnet mask : 255.255.255.0

OK را بزنید .
    دوباره OK را بزنید .
    کار تمام است . دستگاه خود را در حالت آی پی اتوماتیک یا DHCP ON قرار دهید و از اینترنت شیر شده استفاده کنید .

ویرایش توسط mktiran : 2012-01-09 در ساعت 02:01 AM
    aki1360 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تبدیل وایمکس به وای فای

تبدیل وایمکس ایرانسل به وای فای

تبدیل وایمکس ایرانسل به وایرلسhttp:forum.persiannetworks.comf25t49550.htmlچگونه وایمکس usb را به وای فای تبدیل کنیماموزش نصب یو اس بی وایرلس وای فایچگونه از مودم وایمکس خود استفاده کنیموایرلس یا وای فای یا وای مکس؟www.چگونه مودم وايمكس را نصب كنيمتبدیل اینترنت از یو اس بی به لنچگونه وای فای وایمکس ایرانسل خود را روشن کنیمچگونه وایمکس را نصب کنیمتبدیل مودم وایمکس ایرانسل به روترتبدیل مودم یو اس بی به وای فایوای فای کردن مودم usb ایرانسلشیر کردن كاكنشن وايرلس بصورت لنچگونه وایرلس مودم را فعال کنیم؟چگونه مودم ایرانسل رابه وایرلس وصل کنیمشبکه کردن وایمکس ایرانسلچگونه مدم یو اس بی وایمکس را به وای فای تبدیل کنیمنحوه شرینگ کانکشنچگونه اینترنت لپ تاپم را فعال کنمآموزش شیر کردن اینترنت ایرانسل مودم usbشیر کردن اینترنت وای فای برای لنتبدیل مودم وایمکس به وایرلس

برچسب برای این موضوع