نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: محدود کردن اینترنت

نام حقيقي: raouf

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

محدود کردن اینترنت

سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم که خیلی هم سرچ کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد من توی یه شرکت کار میکنم که یه سرور داریم با ویندوز 2008 . روی سرور نت لیمیتر نصب کردم برای کنترل پهنای باند حالا میخوام بدونم چه جوری میتونم دسترسی به بعضی از سایتها رو برای یوزرها محدود کنم در ضمن میدونم که با اینترنت لاک میتونم این کار رو بکنم ولی باید روی سیستم یوزرها نصب بشه ولی من میخوام از روی سرور برای همه یوزرها محدودیت ایجاد کنم. در ضمن شبکه بصورت دامین هستممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    من با نت ليميتر كار نكردم و نمي دونم ميشه از اون براي وب ف ي ل ي ت ر ي ن گ استفاده كرد يا خير . اما مي تونيد از ccproxy يا ايزا استفاده كنيد .

کلمات کلیدی در جستجوها:

نت لیمیتر

آموزش نت لیمیتر

روش کار با نت لیمیترنحوه کار با نت لیمیترلیمیتر اینترنتمحدود کردن اینترنت سیستم یوزرهاکار با نت لیمیترراهنمای نت لیمیتر راهنمای نصب نت لیمیترنت ليميترهک نت لیمیترطرز کار با نت لیمیترآموزش محدود کردن یوزرهای دامین کنترلرروش استفاده از نت لیمیترنت لیمیتر اموزشمودم وایرلساینترنت لیمیترنحوه محدود کردن اینترنت یوزر ها در سرورمحدود کردن یوزر در مبین نتاموزش نصب نت لیمیترآموزش کار کردن با نت لیمیترmikrotik محدود کردن اینترنتمحدود کردن اینترنتآنتنمحدود کردن اینترنت در شبکه

برچسب برای این موضوع