نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست راهنمایی در رابطه با چگونگی استفاده همزمان از دو مجرای اینترنت

نام حقيقي: سینا

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

درخواست راهنمایی در رابطه با چگونگی استفاده همزمان از دو مجرای اینترنت

سلام دوستان

بنده از طریق دو مجرا میتوانم به اینترنت وصل بشم

یکی از طریق ای دی اس الی که از مخابرات گرفتم و دیگری از طریق اینترنت وایرلس که از یه شرکت خصوصی دارم

ای پی مودم ای دی اس را 192.168.1.2 قرار دادم و ای پی سیستمم هم 192.168.1.3 هست و از طریق یک کابل لن به سوئیچ وصل کردم ای پی گت ویو اون شرکت هم 192.168.1.20 هست که از طریق همون کابل لن به سوئیچ متصل هست

خوب حالا تو تنظیمات ای پی کارت شبکه که گت ویو اون شرکت رو میزنم از اون شرکت اینترنت دارم و اگر ای پی مودم را بزنم از ای دی اس ال اینترنت دارم

با برنامه مجازی سازی یه سرور مجازی میکروتیک نصب کردم و دو تا کارت شبکه براش تعریف کردم که یکی از مخابرات (همون مودم ای دی اس ال ) اینترنت بگیره و دیگری از از اون شرکت خصوصی ، که هر دو هم اینترنت دار شدند

حالا که پینگ میگیرم ای پی کارت شبکه ام و مودم و دو تا کارت مجازی میکرتیک فعال هستند

از اینجا به بعدش رو نمیدونم که چکار کنم یک کانکشن بسازم که وقتی به میکروتیک وصل میشم بتونم از دو اینترنت بصورت همزمان استفاده کنم ( مخابرات 256 هست و اون شرکته هم 256 ) که روی هم بتونم 512 از اینترنت استفاده کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لازم بذکر هست که برای وصل شدن به اینترنت نیازی به کانکت کردم هم ندارم و اتوماتیک به اینترنت وصل هستم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    سلام
    خوب راهی که انتخاب کردید خوبه(استفاده از میکروتیک)
    برای استفاده همزمان از اینترنت باید یک لود بالانسینگ راه بندازید.
    و این که کانکشن داشته باشید یا نه هم به خودتون بستگی دارد!هر دو راه امکانپذیره.

نام حقيقي: سینا

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    اگر آموزشی در این مورد هست ممنون میشم در اختیار قرار بدهید

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    Se7eN77 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده همزمان از دو اینترنت

دو اینترنت در میکروتیک

استفاده از دو خط اینترنت همزمان

استفاده همزمان از دو خط اینترنت

استفاده از دو اینترنت همزمان

استفاده از 2 اینترنت همزمان

استفاده همزمان از دو اتصال اینترنتاستفاده از دو اینترنت در میکروتیکاتصال همزمان به دو اینترنتاستفاده از دو خط اي دي اس ال همزماناستفاده از دو خط اینترنت همزمان در میکروتیکاستفاده از دو اینترنت همزمان با هم site:forum.persiannetworks.com مجازی سازی میکروتیکدو اینترنت با میکروتیکاستفاده همزمان دو خط اینترنت با میکروتیکاستفاده از دو مودم در میکروتیکاتصال همزمان دو اينترنتاستفاده همزمان از اینترنت و اینترانتاتصال دو خط اینترنت به هم با استفاده از میکروتیکاستفاده همزمان از اينترنت با دو وايرلساستفاده همزمان از انترنت مخابراتنحوه استفاده همزمان از اینترنت و اینترانتوصل كردن چند كانكشن همزماناستفاده همزمان 2 کارت شبکهاستفاده از چند اکانت adslبا هم

برچسب برای این موضوع