نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط alimagic
  • 4 توسط Reza.D

موضوع: شبکه برای چه کسانی مفیده؟!

نام حقيقي: علیرضا مجذوبی

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6

شبکه برای چه کسانی مفیده؟!

سلام به همه دوستان پرشینی.مدتها قبل شروع کردم به یادگیری دوره های MCSE اما چیزی نگذشته بود که رهاش کردم. بیشتر کارهای گرافیکی رو به صورت سلف استادی یاد گرفتم و انجام می دادم . اما دوست دارم باز هم برگردم به آموزش شبکه و کار در این زمینه . عاشق کار با نرم افزارهای جدیدم و از سیخ کاری توی سیستم لذت می برم . اما از اونجایی که معتقدم هر مغزی می تونه تو یه کار موفق باشه شک دارم که آموزش شبکه رو شروع کنم و برای اون وقت بزارم یا نه؟
    اگه می شه کمکم کنید و بهم مشاوره بدید؟
    به طور کلی دوست دارم بدونم چه طور مغزی برای کار شبکه خوبه ؟ تحیل گر باشه خوبه یا مثلا ریاضی دون باشه بهتره ؟ در ضمن با ریاضی هم زیاد میونه ی خوبی ندارم؟
    قبلا از دوستانی که کمک می کنند تشکر می کنم.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    مغزی که به شبکه علاقه داشته باشه. بقیش رو با تلاش میشه درست کرد!
    تحلیل بخشی از کار شبکه است و باید بتونی خوب از دانسته هات استفاده کنی و بر مبنای اون تجزیه و تحلیل کنی

هرکس خودش رو بهتر میشناسه.کاش علت رها کردن MCSE رو گفته بودید چون میتونست ادامه دادنش محک خوبی برای شما باشه و به مرور زمان علاقه خودت رو بهتر بشناسی

alimagic، arash3400، A L I و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علیرضا مجذوبی

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام رضا جان مرسی بابت اینکه وقت گذاشتی . یکی از دلایل رها کردن دوره ، مالی بود. اما این دلیل فقط بهانه ای بود که توی اون دوره خودم رو راضی کنم که دارم کار درستی انجام می دم(رها کردن دوره) اما در حقیقت نتونسته بودم شبکه رو درک کنم یعنی این که بعد از آموزش می شه چه کارهایی انجام داد .
    ای کاش اساتید قبل از شروع هر دوره ای عنوان کنند که کارآموز پس از گذراندن دوره قادر به انجام چه کارهایی خواهد بود و امثال اینها.
    به هر حال من تصمیم گرفتم یکبار دیگه استارت بزنم و شروع به آموزش کنم ولی اینبار می خوام قبل از ثبت نام در آموزشگاه برای یادگیری دوره های مایکروسافت کمی به معلومات خودم از طریق این سایت و جزوات آموزش اضافه کنم و همینطور دایره لغات انگلیسی خودم رو افزایش بدم تا برای ادامه مسیر مشکل نداشته باشم.
    بازهم مرسی که وقت گذاشتی و جواب دادی رضا جان

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    خواهش میکنم.کوچکترین کاری که از دست من براومد.

بهتره اول با Network+ شروع کنی. سعی کن مفاهیم اون رو بصورت کامل و دقیق بفهمی تا پایه خوبی برای ادامه بحث داشته باشی

درباره اهداف دوره ها با توجه به اینکه این دوره ها و آموزش ها به نوعی تخصصی بحساب میاد برای همین فردی که مثلا سراغ دوره CCNA میره پیش زمینه حداقلی رو در مورد دوره و اینکه مسیرش چیه فکر میکنم داشته باشه برای همین مشخصا بعضی اساتید عنوان نمیکنند که دوره چه اهدافی داره اما برای جبران شما میتونی اول جستجو و تحقیق کنی و خودت اطلاعات اولیه لازم رو کسب کنی و برای تکمیل از مشاوره هایی که در زمینه آموزش دوره ها داده میشه استفاده کنی.

بابت زبان نگرانی نداشته باش. اگر بدونی خیلی کمکت میکنه و گرنه وقتی خودت رو درگیرش کنی زبانت هم پیشرفت میکنه.

در آخر هم یک نکته.اگر به هر دلیل در شبکه و ادامه اون تردید داشتید و ادامه ندادید اصلا مهم نیست.هرکس برای کاری و تخصصی استعداد و علاقه داره.میتونید استاد و متخصص کارهای گرافیکی باشید و بهترین فرد اون زمینه باشید.اینجا مهم شما علاقه و تلاشتون هستید

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    11
    فیلم آموزشی هم ببین دوست عزیز
    من اول با کتاب شروع کردم، ولی الان که فیلم می بینم بهتر مطالب رو درک میکنم
    اگر بتونی فیلم انگلیسی ببینی که عالیه

کلمات کلیدی در جستجوها: