نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 15سپاس
  • 2 توسط th95
  • 2 توسط th95
  • 3 توسط itpirooz
  • 2 توسط th95
  • 3 توسط itpirooz
  • 3 توسط arash3400

موضوع: نرم افزاری برای همه DVR ها

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

نرم افزاری برای همه DVR ها

سلام
    چندین DVR با برند ناشناخته AAA در مجموعه نصب شده و دهها دوربین روی آنهاست.
    برای یکی کردن و مشاهده آنها نرم افزاری با نام CMS ارائه شده که با مشکلاتی در نصب و بهره برداری و سرعت و . همراه است.

سوال 1
    آیا نرم افزار یگری برای DVR های مختلف و یا این برند داریم ؟

سوال 2
    آیا این نرم افزار Milestone برای DVR ها (که میدانیم دوربینهای آنالوگ به آنها متصل است) قابل استفاده است ؟ یا حتما نیاز به یک باکس میانجی دارد که کابلها به آن رفته و از آن به شبکه متصل شوند ؟ چیزی شبیه DVR اما قبل از آن برای قابلیت استفاده از Milestone

سوال 3
    در کنار مشکلاتی که این نرم افزار دارد و با فرض بهبود آنها« میخواهم بدانم این Milestone چه قابلیت خاص و ویژه ای دارد که در دیگر نرم افزارها یافت نمی شود

با تشکر از دوستان

arash3400 و masal20 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    Up ...

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    سلام
    چندین DVR با برند ناشناخته AAA در مجموعه نصب شده و دهها دوربین روی آنهاست.
    برای یکی کردن و مشاهده آنها نرم افزاری با نام CMS ارائه شده که با مشکلاتی در نصب و بهره برداری و سرعت و . همراه است.

سوال 1
    آیا نرم افزار یگری برای DVR های مختلف و یا این برند داریم ؟

سوال 2
    آیا این نرم افزار Milestone برای DVR ها (که میدانیم دوربینهای آنالوگ به آنها متصل است) قابل استفاده است ؟ یا حتما نیاز به یک باکس میانجی دارد که کابلها به آن رفته و از آن به شبکه متصل شوند ؟ چیزی شبیه DVR اما قبل از آن برای قابلیت استفاده از Milestone

سوال 3
    در کنار مشکلاتی که این نرم افزار دارد و با فرض بهبود آنها« میخواهم بدانم این Milestone چه قابلیت خاص و ویژه ای دارد که در دیگر نرم افزارها یافت نمی شود

با تشکر از دوستان
    سلام به استاد عزیزم اقای گنجی
    این مدل dvr و دوربینهای انالوگ که گفتید من نرم افزارشو aaa دارم ولی همون حالتی هست که خودتون باهاش کار کردین و cms هم من در هر مورد dvr و دوربین انالوگی که کار کردم واقعا افتضاح بوده، فقط یه مدل کارت dvr کار کردم که نرم افزار cms بسیار روان و reall داره که تا 36 عدد دوربین آنالوگ رو میتونه ساپورت کنه ولی شما dvr استدالون دارید و به کاره شما نمیاد.
    1- dvr های استندالون هر کدومشون تنها نرم افزار مخصوص به خودشو داره و من تا حالا هیچ موردی نداشتم که 2 برند مختلف dvr با یک نرم افزار ساپورت بشه، شما برای dvr aaa باید از نرم افزار همون aaa استفاده کنید
    2-در مورد مایلستون من اطلاعی ازش ندارم ولی بیشتر در مورد دوربینهای تحت شبکه ساپورت خوبی داره. اگه به سایتش دسترسی دارید ببینید چه برندهایی از انالوگ رو ساپورت میکنه.
    اگه بخوایید به هر روش با این نرم افزار مچ بشید باید از طریق به قول خودتون همون باکسی مخصوص مثل dvr یا nvr به شبکه متصل و در نهایت وارد بشید. پیشنهاد من اینه که یه سرچی هم در مورد nvrها داشته باشید
    یه پیشنهاد دیگه هم که خودم نتیجشو بسیار راضی بهش رسیدم .اگه میخوایید با همین دوربینهای انالوگ هزینه کنید تا به تصاویر reall برسید، میتونید بیخیال dvr های خودتون بشید و بجاش از کارت dvr و pc استفاده کنید و تا ماکسیموم 36 دوربین رو هم زمان میتونید از چندین عدد این کارت در یک نرم افزار داشته باشید

th95، arash3400 و masal20 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    با سلام و ممنون از توضیحات عالی شما
    در خصوص مورد آخر سوال دارم

گه میخوایید با همین دوربینهای انالوگ هزینه کنید تا به تصاویر reall برسید، میتونید بیخیال dvr های خودتون بشید و بجاش از کارت dvr و pc استفاده کنید و تا ماکسیموم 36 دوربین رو هم زمان میتونید از چندین عدد این کارت در یک نرم افزار داشته باشید

یعنی به جای هر DVR که در نقاط مختلف شرکت پراکنده اند یک PC با یک کارت DVR مثلا دارای 16 خروجی بگذاریم ؟
    اینجوری یک مقدار ناجالب میشه ! شما فرض کن الان DVR توی یک کمد یک گوشه اتاق هست ولی در این صورت بجای هر پنج تا باید سیستم بگذاریم ؟ سیستم خاص با قیمت مناسب و DVR Card با تعداد ساپورت 16 و 8 و ... چه حدود قیمتی هست ؟

راستی با اون NVR ها شما کار کردی ؟ میتونی یک برند با هزینه تقریبی معرفی کنی که 16 تا یا 8 تا انالوگ رو ببریم توش و ازش یک IP بگیریم و بعد بتونیم با نرم افزار مناسب اونها رو مدیریت کنیم ؟

و مشکل دیگه ای که دارم اینه که تصاویر رو خیلی بریده بریده نشون میده (بعضی مواقع اینطوره و برخی مواقع نه) ممکنه هنگامی که دو یا سه نفر میخوان دوربینها رو همزمان ببینند چنین مشکلی بوجود بیاد ؟ پهنای باند زیادی که قطعا مصرف نمیکنه مگر اون دستگاه مزخرف باشه و چند نفر که میان روش اینطوری بشه

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    یعنی به جای هر DVR که در نقاط مختلف شرکت پراکنده اند یک PC با یک کارت DVR مثلا دارای 16 خروجی بگذاریم ؟
    اینجوری یک مقدار ناجالب میشه ! شما فرض کن الان DVR توی یک کمد یک گوشه اتاق هست ولی در این صورت بجای هر پنج تا باید سیستم بگذاریم ؟ سیستم خاص با قیمت مناسب و DVR Card با تعداد ساپورت 16 و 8 و ... چه حدود قیمتی هست ؟

بله به ازای هر dvr قبلی باید یک pc و نسبت به تعداد دوربینها کارت dvr در نظر بگیر
    و کنترل کیسها هم از طریق ریموت دسکتاپ
    مشخصات کیس تا 16 دوربین که خودم جواب گرفتم ازش، فقط یک کیس تنها نیاز دارید که قطعات زیادی هم نمیخواد. حداقل نیاز سیستم: cpu dual core-ram256-vga128-hdd500-power green
    Dvr card : BRIGHTVISION
    4 کاناله تصویر و صدا قیمت 180
    8کاناله تصویر و صدا قیمت 230
    16 کانال تصویر و صدا pci experes قیمت 380

راستی با اون NVR ها شما کار کردی ؟ میتونی یک برند با هزینه تقریبی معرفی کنی که 16 تا یا 8 تا انالوگ رو ببریم توش و ازش یک IP بگیریم و بعد بتونیم با نرم افزار مناسب اونها رو مدیریت کنیم ؟
    اره با NVR کار کردم ، کار این دستگاه فقط رکورد تصاویر تحت شبکه هست برایه این قضیه شما ابتدا باید دوربینهای انالوگ رو بدی به ویدئو سرور و از خروجیش به همون تعداد تصاویر تحت شبکه بدی به NVRتا رکورد داشته باشی. این داستان پیشنهاد نمیشه چون هزینه غیر منطقی میره بالا.
    یک راه دیگه هم دارید، شما میتونی بجای هر تعداد DVR، به همون تعداد از ویدئو سرور استفاده کنی و در نرم افزار مرکزی FREE این سیستم تا 32 دوربین ساپورت داشته باشی با کیفیت و سرعت مطلوب حالا اگه بیشتر از 32 دوربین داشتی باید بابت نرم افزار 64 کانال، 70هزار تومان بپردازید و رکوردتون هم رویه یک PC به انتخاب خودتون در نظر بگیرید. من از ویدئو سرور برند VIVOTEK رو پیشنهاد میکنم که نرم افزار اون دقیقا همون نرم افزار مربوط به دوربینهای تحت شبکه IP ویویتک هست:
    VS7100 یک کانال قیمت حدودی 254 هزار تومن
    VS8401 چهار کانال قیمت حدودی 773 هزار تومن
    VS 8801 هشت کانال قیمت حدودی 1200 هزار تومن

و مشکل دیگه ای که دارم اینه که تصاویر رو خیلی بریده بریده نشون میده (بعضی مواقع اینطوره و برخی مواقع نه) ممکنه هنگامی که دو یا سه نفر میخوان دوربینها رو همزمان ببینند چنین مشکلی بوجود بیاد ؟ پهنای باند زیادی که قطعا مصرف نمیکنه مگر اون دستگاه مزخرف باشه و چند نفر که میان روش اینطوری بشه
    این مورد ارتباط مستقیمی با DVR داره که همزمان کلاینتها وقتی کانکت میشن به DVR ، این دستگاه کم میاره و کاریش هم نمیشه کرد راستش من تا حالا نتونستم راه حلی واسه این مورد پیدا کنم
    اقای گنجی اگه هزینه میکنند ، ویدئو سرور اصولی تره با شرایط شما

th95، arash3400 و masal20 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    برای خرید کارت دی وی ار یا خود دی وی ار به تعداد فریها توجه کنید 4 کانال باید 100 فریم به بالا باشه یعنی هر کانال 25 فریم تا تصاویر واقعی و ریل باشه
    برای تصاویر بریده بریده... مارک و برند دی وی ار مهمه سی پی یو قوی و قابلیت اچ 264 واقعی
    چه دی وی ار کارت و چه دی وی ار استندلون و هر تعداد باشه میشه به هر دو ای پی ها ی متفاوت داد و همه رو در یک پی سی داشت

الان در یک ساختمان 2 دی وی ار کارت 16 هست و دو دی وی ار استندلون 8 به هر کدام از اینها یک اکسس پوینت 2100 دی لینک 2100 با انتن اضافه وصله
    با یک پی سی و یک کارت وایر لس در اطاق مدیریت به هر 4 تا به صورت وایر لس دست رسی هست حتی رو لپ تاپ اهالی ساختمان

من 6 ماه یک 2100 و یک دی وی ار گرفتم تو خانه هر جقدر سهی میکنم نمیتونم این کارو بکنم 2100 رو کانفیگ میکنم دیگه تا ریست نکنم نمیشه وارد تنظیمات شم
    تعویض اکسس پوینت ip

th95، itpirooz و masal20 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار dvr

نرم افزار CMS DVR

برنامه dvrنرم افزار dvr cmsدانلود نرم افزار dvrنرم افزار cms دوربیندانلود نرم افزار Dvr Clientنرم افزار مدیریت dvrدانلود نرم افزار cms برای dvrریست پسورد dvrنرم افزار مشاهده dvrdvr نرم افزارنرم افزار کارت dvrنرم افزار مشاهده تصاویر dvrفراموش کردن پسورد dvrنرم افزار برای dvrریست کردن پسورد dvr پیدا کردن پسورد dvrنرم افزار دیدن dvrنرم افزار کارتهای dvrنرم افزار کنترل dvrدانلود cms برای DVRنرم افزار دوربین DVRنرم افزار nvclientدانلود نرم افزار nvclient

برچسب برای این موضوع