صفحه 3 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 64

موضوع: یک سوال دوستانه: کار شبکه چطوره؟

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    من مطمئنم کسی اگر یه ذره کار بلد باشه حتما کار مناسبی پیدا می کنه، اما نیست. کسی نیست که علاقه و استیاق به کار داشته باشه می خوان بیان سر کار که یه پولی در بیارن. واسه همین هم هیچ رشدی نمی کنن.
    قبول دارم کسی که کار بلد باشه به راحتی هم کار پیدا میکنه اما با چه حقوقی ؟ با چه شرایطی چه ساعاتی چه آینده ای چه .. مشکل اصلی اینه

حالا فکر نکنین ما دنبال تخصص نادری هستیم، مثلا یه نفر نیست که بلد باشه Group Policy درست توی یه سازمان متوسط پیاده کنه!
    آقا من خودم واست GP تنظیم میکنم در حد بنز :P
    Just kidding ...

jozef، arash3400 و DiGiBoY سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    قبول دارم کسی که کار بلد باشه به راحتی هم کار پیدا میکنه اما با چه حقوقی ؟ با چه شرایطی چه ساعاتی چه آینده ای چه .. مشکل اصلی اینه

آقا من خودم واست GP تنظیم میکنم در حد بنز :P
    Just kidding ...
    آقا خیلی ها بیکار هستند، با هر ساعتی با هر حقوقی ! از بیکاری که بهتره
    اتفاقا در سطح های پایین چون رقابت سنگینه کار هم نیست اما یه ذره که توانایی های فرد بالا میره دیگه با افراد کمتری باید رقابت کنه و کارفرما برای جذبش با بقیه رقابت می کنه. البته من تمام این ها را برای استفاده افرادی می گم که رانت و پارتی و سرمایه ندارند و از این راه می خواهند زندگی کنن وگرنه برای پولدار شدن که این کار جواب نمیده

arash3400، shie و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    من دیروز با یکی از دوستان که مهندس مکانیکه صحبت می کردم. می گفت پایه حقوق مسئول شبکشون 800 تومنه.با فوق العاده و اضافه کاری 1200 می گیره.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1881 نمایش پست ها
    من دیروز با یکی از دوستان که مهندس مکانیکه صحبت می کردم. می گفت پایه حقوق مسئول شبکشون 800 تومنه.با فوق العاده و اضافه کاری 1200 می گیره.
    خب این چیز یکه داری میگی دقیق نیست. این همه بچه ها گفتن که. بسته به هنر خودت هست. زمانی که می ذاری ، جایی که هستی و ....
    اما حرفهای خودم. راستش دوست خوب r.ghost توی پست شماره 27 همه چیز رو کامل گفت. من کلا کمتر از 2 سال هست که با شبکه درگیر هستم. همونطور هم که دوستان اشاره کردن ادمین یا مدیر فنی جایی بودن تنها بخششی از شبکه هست. خیلی نیاز های دیگه داره، مثل روابط عمومی ، تبلیغ، کلاس کاری ، یا حتی مداخله توی رشته های فنی دیگه مثل برق و راینه و نرم افزار و سخت افزار.
    اما بحث من چی هست؟ م یدونی دوست خوبم ، من همین مدتی که به صورت تفریحی! با شبکه و رایانه کار کردم فهمیدم رمز موفقیت علم ، تبلیغ، کار خوب هست. در مورد علم و تبلیغ که کسی شک نداره، اما کار خوب چی هست؟ اینکه تو علمی که داری اجرا می کنی جامع نیازهای کارفرما باشه، اگر از تو شبکه اش رو می خواد تو بتونی و انقدر کاربلد باشی که دوربین مداربسته اون رو هم روی این بستر بیاری، انقدر کاربلد و زرنگ باشی تا کار سخت افزارهای اون شرکت یا محل رو هم دست خودت بگیری، لازم هم نیست خودت رو درگیرش کنی، م یتونی از یه تیم استفاده کنی . آره ، م یدنم الان می خوای بگی من خودم اسو پاسم تیمم کجا بود، تو انتظار نداشته باش که از اول همه اینا رو داشته باشی، من دارم چشم اندازهای این زمینه رو بهت نشون می دم. یکی از سوالات هم همین بود که آینده شغلیش چی میشه. خب اگر تو بتونی واسه خودت ورک تیم داشته باشی دیگه دغدغه نداری که ممکن هست بازرا کساد بشه، چون تو جای دیگه یه گروه داری یا یه نفر رو داری توی افت و خیز بازار مثلا شبکه از راه سخت افزار مثل ضربه گیر باشه واسه سازمانت.
    تک بعدی بودن توی کار خیلی خطرناک هست، باید بلد باشی از فرصت استفاده کنی ، گاهی این فرصت توی شبکه است گاهی توی نمایندگی نرم افزار ها ، گاهی توی سخت افزار. ولی باید بدونی که رسیدن به همه این ها نیاز به صبر و مداومت داره، اگر نتیجه سریع و چند ماهه می خوای نه این کار که هیچ کاری جواب نمی ده. جواب r.ghost رو خوندی؟ نوشته 10 سال هست توی این کاره، یعنی از وقتی که من و امثال من دنبال یه توپ 40 تیکه می دویدیم!
    پس الان هم حق اون آقاست که توی جایگاه فوق العاده بالاتری از من قرار داشته باشه. اگر همین الان هم من به فکر نباشم دوباره این جمله رو 10 سال دیگه در مورد شما باید تکرار کنم یا شما در مورد من!!!
    پس تو هر زمینه ای م یخوای فعالیت کنی صبر و تحمل و دانش داشته باش

arash3400، yousef666، shie و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    خب این چیز یکه داری میگی دقیق نیست. این همه بچه ها گفتن که. بسته به هنر خودت هست. زمانی که می ذاری ، جایی که هستی و ....
    اما حرفهای خودم. راستش دوست خوب r.ghost توی پست شماره 27 همه چیز رو کامل گفت. من کلا کمتر از 2 سال هست که با شبکه درگیر هستم. همونطور هم که دوستان اشاره کردن ادمین یا مدیر فنی جایی بودن تنها بخششی از شبکه هست. خیلی نیاز های دیگه داره، مثل روابط عمومی ، تبلیغ، کلاس کاری ، یا حتی مداخله توی رشته های فنی دیگه مثل برق و راینه و نرم افزار و سخت افزار.
    اما بحث من چی هست؟ م یدونی دوست خوبم ، من همین مدتی که به صورت تفریحی! با شبکه و رایانه کار کردم فهمیدم رمز موفقیت علم ، تبلیغ، کار خوب هست. در مورد علم و تبلیغ که کسی شک نداره، اما کار خوب چی هست؟ اینکه تو علمی که داری اجرا می کنی جامع نیازهای کارفرما باشه، اگر از تو شبکه اش رو می خواد تو بتونی و انقدر کاربلد باشی که دوربین مداربسته اون رو هم روی این بستر بیاری، انقدر کاربلد و زرنگ باشی تا کار سخت افزارهای اون شرکت یا محل رو هم دست خودت بگیری، لازم هم نیست خودت رو درگیرش کنی، م یتونی از یه تیم استفاده کنی . آره ، م یدنم الان می خوای بگی من خودم اسو پاسم تیمم کجا بود، تو انتظار نداشته باش که از اول همه اینا رو داشته باشی، من دارم چشم اندازهای این زمینه رو بهت نشون می دم. یکی از سوالات هم همین بود که آینده شغلیش چی میشه. خب اگر تو بتونی واسه خودت ورک تیم داشته باشی دیگه دغدغه نداری که ممکن هست بازرا کساد بشه، چون تو جای دیگه یه گروه داری یا یه نفر رو داری توی افت و خیز بازار مثلا شبکه از راه سخت افزار مثل ضربه گیر باشه واسه سازمانت.
    تک بعدی بودن توی کار خیلی خطرناک هست، باید بلد باشی از فرصت استفاده کنی ، گاهی این فرصت توی شبکه است گاهی توی نمایندگی نرم افزار ها ، گاهی توی سخت افزار. ولی باید بدونی که رسیدن به همه این ها نیاز به صبر و مداومت داره، اگر نتیجه سریع و چند ماهه می خوای نه این کار که هیچ کاری جواب نمی ده. جواب r.ghost رو خوندی؟ نوشته 10 سال هست توی این کاره، یعنی از وقتی که من و امثال من دنبال یه توپ 40 تیکه می دویدیم!
    پس الان هم حق اون آقاست که توی جایگاه فوق العاده بالاتری از من قرار داشته باشه. اگر همین الان هم من به فکر نباشم دوباره این جمله رو 10 سال دیگه در مورد شما باید تکرار کنم یا شما در مورد من!!!
    پس تو هر زمینه ای م یخوای فعالیت کنی صبر و تحمل و دانش داشته باش
    علیرضا جان شاید اینجا جای خوبی واسه این حرفا نباشه . اما من تا الان خیلی اشتباه ها توی زندگی و کار کردم.دیگه نمی خوام اون اشتباه ها تکرار بشه.واسه همین هم می خوام با دید باز راهم رو انتخاب کنم.از تو و همه دوستان هم به خاطر نظرات و راهنمایی هاتون خیلی خیلی سپاسگزارم.ضمناً فکر کنم به هم خیلی نزدیک باشیم. من شهر قدس زندگی می کنم.خیلی مشتاقم در صورت امکان از تجربه ها و نظراتت بیشتر استفاده کنم.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    ما همه زیاد اشتباه کردیم داش .... اما همیشه راه برای شروع و رسیدن به هر کجا که بخایم هست ... شک نکن

arash3400 و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ای داداش از اشتباه حرف نزن که اگر من بگم شاید کل این فروم باید واسم گریه کنن
    اما می دونی چیزی که هست تو باید کمی احتیاط کنی. با توجه به وضعیتت ریسک نکن. توی پست های قبلی صحبتهای خوبی شد. اینکه تو یه جایی دستت بند باشه حدالمقدور شغل دولتی ، چون من مجرد به راحتی می تونم یک سال ول بچرخم و از خورد و خوراکم بزنم تا یه جای دیگه دستم بند بشه اما تو نه.
    پیشنهاد من به تو اینه، همین شغلی که داری رو با جدیت ادامه بده و توی اوقات بیکارت با شبکه و رایانه کله بزن، من خودم هیچ جا کلاسی نرفتم و هیچ وقت تمام وت روی شبکه وقت نذاشتم ، اما الان خیلی چیزها سرم میشه که به راحتی می تونم ازشون استفده کنم و برای خودم کسب و کار راه بندازم.
    بهت پیشنهاد می کنم در مورد کسب و کارهای کوچیک و شخصی هم مطالبی بخونی ( اما نه هرچی چون مزخرف زیاد می گن ، درست مثل انواع کتاب های روانشانسی و آرامش و ...) .
    اگر نظر من رو بخوای بهت می گم سعی کن یه جای صنعتی یا نیمه صنعتی ( بعد از اینکه کار بلد شدی) برای خودت یه مغازه بزنی و از اونجا شروع کنی ( یا اینکه توی این مدت بری جای کار آموزی، ماشا ا... توی قلعه عمو حسن این همه شرکت اینترنتی و کامپیوتری هست مثالش داتیس و چندتا شرکت دیگه توی اون ساختمون نقره ای جلوی پارک)، فکر کنم اگر زرنگ باشی شاید بتونی تو همین یکی دو سال این کار بکنی . اگر واقعا به این کار ایمان داشته باشی مطمئنا بعد از اینکه واردش بشی خودت خیلی خوب می تونی مدیریتش کنی و جهت دهی درست رو به کارت بدی.
    درست مثل رشته قبلی من و رشته الانم!

ویرایش توسط gallaxy67 : 2011-12-06 در ساعت 01:43 AM
    arash3400 و mohamad-23 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    البته بازم میگم شبکه سود نداره

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط shie نمایش پست ها
    البته بازم میگم شبکه سود نداره
    بهروز جان خودتون الان به چه کار ی مشغول هستید؟

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    هر کاری و هر زمینه ای متخصصاش دارن پول در میارن ....

نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    علیرضا جان آمار قلعه ی مارو بهتر از خود ما داری ها.بازم ممنون

ای داداش از اشتباه حرف نزن که اگر من بگم شاید کل این فروم باید واسم گریه کنن
    اما می دونی چیزی که هست تو باید کمی احتیاط کنی. با توجه به وضعیتت ریسک نکن. توی پست های قبلی صحبتهای خوبی شد. اینکه تو یه جایی دستت بند باشه حدالمقدور شغل دولتی ، چون من مجرد به راحتی می تونم یک سال ول بچرخم و از خورد و خوراکم بزنم تا یه جای دیگه دستم بند بشه اما تو نه.
    پیشنهاد من به تو اینه، همین شغلی که داری رو با جدیت ادامه بده و توی اوقات بیکارت با شبکه و رایانه کله بزن، من خودم هیچ جا کلاسی نرفتم و هیچ وقت تمام وت روی شبکه وقت نذاشتم ، اما الان خیلی چیزها سرم میشه که به راحتی می تونم ازشون استفده کنم و برای خودم کسب و کار راه بندازم.
    بهت پیشنهاد می کنم در مورد کسب و کارهای کوچیک و شخصی هم مطالبی بخونی ( اما نه هرچی چون مزخرف زیاد می گن ، درست مثل انواع کتاب های روانشانسی و آرامش و ...) .
    اگر نظر من رو بخوای بهت می گم سعی کن یه جای صنعتی یا نیمه صنعتی ( بعد از اینکه کار بلد شدی) برای خودت یه مغازه بزنی و از اونجا شروع کنی ( یا اینکه توی این مدت بری جای کار آموزی، ماشا ا... توی قلعه عمو حسن این همه شرکت اینترنتی و کامپیوتری هست مثالش داتیس و چندتا شرکت دیگه توی اون ساختمون نقره ای جلوی پارک)، فکر کنم اگر زرنگ باشی شاید بتونی تو همین یکی دو سال این کار بکنی . اگر واقعا به این کار ایمان داشته باشی مطمئنا بعد از اینکه واردش بشی خودت خیلی خوب می تونی مدیریتش کنی و جهت دهی درست رو به کارت بدی.
    درست مثل رشته قبلی من و رشته الانم!
    یعنی الان کار اصلیت شبکه نیست؟

ویرایش توسط reza1881 : 2011-12-06 در ساعت 02:23 PM

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نه دقیقا ، نقریبا هرکاری می کنم، ولی فعلا سرم کچل هست و آلاخون بالاخون

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    بهروز جان خودتون الان به چه کار ی مشغول هستید؟
    تعمیرات سخت افزار کامپوتر - طراحی سخت افزار - تعمیرات موبایل - تحصیل - شبکه وایرلس - طراحی انتن (دست پا شکسته )

البته گوشه کنار بازم هست ! ولی به همشون به چشم شغل نگاه نمیکنم

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    من یه همکار الان دارم که فارغ التحصیل کارشناسی حسابداریه اما حتی نمیتونه ریال رو به تومن و برعکسشو انجام بده ولی علاقه زیادی به کامپیوتر و شبکه داره الان هم داره توی شرکت واسه خودش راحت ماهی 400 تا 500 در میاره بستگی به خود آدم و علاقه اش نسبت به کاری که میخواد انجام بده داره
    البته یه چیزی هم ناگفته نماند به نظر من بیشترین چیزی که توی این زمینه دخیل هست جایه که آدم توش فعالیت میکنه مثلا الان خود ما جایی هستیم که تقریبا هیچکی توی کار شبکه نیست و فقط تک و توکی از ISP ها هستن که شبکه کار میکنن اونم نه به صورت گسترده پس در نتیجه مشتریهای ما بیشتر شدن

نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    نه دقیقا ، نقریبا هرکاری می کنم، ولی فعلا سرم کچل هست و آلاخون بالاخون
    به سلامتی همه ی سربازا.منم سربازم .البته 2 ماه دیگه تمومه ولی مگه تموم میشه؟آخراش پدر آدم در می آد.

صفحه 3 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درامدشبکه چطوره

یه سوال دوستانه

درآمد کار شبکه در ایران چطوره

بازار کار شبکه در شهرهای کوچک forum.persiannetworks.com site:forum.persiannetworks.com

وظایف یک ادمین forum.persiannetworks.com

شبکه چطوره

درآمدحسابداری چطوره؟

درامد حسابداری چه طوره

forum.persiannetworks.com حقوق بازار کار شبکه

كار امنيت وايرلس چطوره

به نظرتون mcitp بخونم یا حسابداری

میگن بازار کار mcitp بد شده

درامد شبکه چطوره

بازار کار مهندسی شبکه چطوره؟ صادقانه

بازار کار مهندسی شبکه چطوره؟ مشهد

داكيومنت سوالات mcitp