نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راهنمایی برای شبکه کردن دو ساختمان دور از هم

نام حقيقي: سید علی هاشمی

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    46

راهنمایی برای شبکه کردن دو ساختمان دور از هم

با سلام
    میخواهم دو ساختمان را که دور از هم هستند را شبکه کنم طوری که ساختمان دوم از منابع شبکه مانند اتوماسیون اداری ... استفاده کنه
    ساختمان دوم را با ای دی اس ال به اینترنت متصل کردم
    حالا برای اتصال این سیستم (شبکه ساختمان دوم) باید یه وی پی بسازم تا اینجایش را مشکل ندارم
    اما برای تنظیمات ساختمان اصلی که دومین داره باید چکار کنم ؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز شما بيد دو تا راديو بگيري و يكي رو در حالت AP قرار بدي و وصا كني به سوييچ ساختمان اول و راديو دوم رو در حالت استيشن قراربدي و APساختمان اول رو ببيني و اد كني البته بايد ببيني فاصله 2 تا ساختمان از هم چقدره و آيا پوينت تو پوينت دوتا ساختمان همديگر رو ميبينن

nazokdel سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه کردن دو ساختمان

نحوه شبکه کردن دو ساختمان راه های شبکه کردن دو ساختمانشبکه دو ساختمانشبکه کردن کامپیوترها دور از همشبكه كردن 2 كامپيوتر با فاصله دورشبکه 2 مکان دور از همارتباط دو شبکه در فواصل دورشبكه كردن دو ساختماناموزش شبکه کردن ساختمان های ااریچگونگي وصل دو سوييچ دور ازهمارتباط دو شبکه در فاصله دورطریقه شبکه کردن دو سیستم در فاصله دورشبكه كردن دو مکان دور از همراه ارتباط شبکه دو ساختمانشبکه کردن دو کامپیوتر دور از همفاصله بین دو ساختمانروش شبكه كردن دو ساختمان دور همﺭﻭش ﺷﺒﻜﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﺩﻭ ﻣﻜﺎﻥ ﺩﻭﺭ اﺯ ﻫﻢارتباط شبکه کامپیوتر در دو مکان دور از همآموزش ارتباط شبکه در فواصل دورروش ارتباط دادن دو کامپیوتر در فاصله دور روش شبکه کردن دو ساختمان اداریطریقه شبکه کردن یک ساختمان اداری forum.persiannetworks.comشبکه کردن دو نقطه دور با هم

برچسب برای این موضوع