سلام به همه

مدتیه ورژن 5 آنتی ویروس نود32 منتشر شده،من نصبش کردم،رضایت بخش بوده.اگه شما هم خواستید میتونید دانلودش کنید
یه نکته ای هست و اونم اینه که شما نمیتونید به صورت آفلاین اونو آپ دیت کنید.چون این کار از نظر کمپانی نود32 غیر قانونی هست چون که از اونجایی که هر سایتی آپ دیت آفلاین اون رو میتونه بذاره و به این ترتیب دیتا بیس شما قابل اطمینان نیست! ولی یه کلک رشتی میشه بهش زد!

نحوه آپدیت آفلاین رو از سایت زیر گرفتم

اول سیستمتون رو restart کنید و برید به قسمت safe mode ( با گرفتن کلید F8 )
بعد که سیستم به جالت safe mode بالا اومد توی قسمت Run دستور Regedit رو برای باز کردن رجیستری اجرا کنید .

رجیستری که باز شد به این مسیر برید :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET security\currentVersion\Plugins\01000400\profiles
حالا روی همون profiles یه کلیک بکنید ( انتخاب کنید ) بعد کلیک راست رو بزنید و از منوی باز شده گزینه New و از اون منو گزینه key رو بزنید . یه اسم برای key انتخاب کنید که به سلیقه خودتون هست .
حالا روی key که درست کردید کلیک کنید و ذر پانل سمت راست باید این کارها رو انجام بدید :
کلیک راست کنید و از منوی New گزینه string value رو انتخاب کنید .
یه value ساخته شده که امکان تغییر لسمش هست . اسمش رو به MirrorFolder تغییر بدید.
حالا روی اون دوبار کلیک کنید و در کادر باز شده و در قسمت سفید خالی پایین ( value data ) مقدار زیر رو وارد کنید .
ESET\ESET Smart Security\mirror\
حالا ok رو بزنید و دوباره یه string value دیگه بسازید . اسمش رو به SelectedServer تغییر بدید .
روی اون دوبار کلیک کنید . در کادر باز شده و در قسمت سفید داخل کادر ( value data )
1 ـ اگه آپدیت آفلاین می گیرید و می خواهید که به صورت آفلاین نود 32 رو آپدیت کنید آدرس پوشه ای که فایلهای آپدیت داخلش هست رو داخل کادر سفید خالی بنویسید . به عنوان مثال فایلهای آپدیت شما در درایو C و در پوشه ای به نام UPD هست . پس در کادر خالی بنویسید C:\upd
2- اگر مثل من از سایتهایی که سرور آپدیت رایگان دارن استفاده می کنید ( تبلیغ نمیکنم ) مثل آسان دانلود ، سافتگذر و ..... توی کادر خالی آدرس اون سرور رو به صورت کامل بنویسید و ok کنید . مثلا اگه از سافت گذر استفاده می کنید آدرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] رو در اون کادر خالی بنویسید.

باز هم تاکید می کنم که این کارها رو باید در حالت SAFE MODE انجام بدید .

حالا دیگه کار تنظیمات سرور آپدیت تمام شده . سیستم رو restart کنید و بذارید تا ویندوز به حالت معمولی بالا بیاد . حالا نود 32 رو باز کنید و از منوی سمت چپ گزینه setup و از پانل سمت راست enter advanced setup ( گزینه آخری ) رو بزنید .
حالا از پانل سمت چپ گزینه آپدیت رو بزنید تا باز بشه . در پانل سمت راست و در قسمت selected profile اسم پروفایلی رو که در رجیستری ساختین انتخاب کنید .
می بینید که با انتخاب پروفایل شما ، اون مسیر و آدرسی که در رجیستری نوشتید در قسمت update server نوشته میشه . حالا ok رو بزنید . حالا دیگه می تونید با خیال راحت نود 32 رو یا آپدیت آفلاین کتید یا از طریق سرورهای آپدیت رایگان اون رو آپدیت کنید .