صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: راهنمايي براي انتخاب شاخه مناسب

نام حقيقي: amir rohani

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

بهترین استاد شبکه

من هم موافقم که آموزشگاه اصلا مهم نیست ، مهم اینه که استاد خوب باشه. اگه به صورت یکپارچه و با یک استاد این مسیر رو برین خیلی تاثیرش بیشتره ، اینکه از network + َشروع کنید . بعد به MCITP برین و در ادامه دوره های Cisco رو شروع کنید که با CCNA شروع میشه . الان توی مجتمع فنی آریانا این دوره ها به صورت یکجا داره برگزار میشه . استادش حرف نداره . استاد محمد صمیمی به نظر من خیلی خوب این دوره هارو میگه .

نام حقيقي: mahmood rischi

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    امیر جان ممنون از پیشنهادت من هم با بررسیهای بسیار به همین نتیجه رسیدم و الان از شاگردهای استاد صمیمی هستم و به تمام دوستان پیشنهاد میکنم اگر قصد گذراندن دوره های MCITP و CCNA را دارند بیشتر به انتخاب استاد توجه کنند تا آموزشگاه چون من قبلا دوره NETWORK +را در سایبرتک گذراندم و اصلا راضی نبودم ولی الان که این دوره ها رو با استاد صمیمی دارم میگذرونم خیلی واقعا راضی هستم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

شاخه بری

بهترین استاد MCITP

برترین استاد شبکه mcitp

عصر شبکه یا سایبرتک

بهترین مدرس mcitp

کدوم استاد تو سایبرتک بهتره ؟بهترین مدرس ccnaمجتمع فنی تهران یا سایبرتکموسسه سایبرتکبهترین استاد شبکه سایبرتکبهترین استاد mcitp مجتمع فنیسایبر تک بهتره یا مجتمع فنیبهترین مدرس شبکه mcitpعصر شبکه يا سایبرتکبهترین استاد mcitp تهرانمجتمع فني يا سايبرتكبهترین مدرس موسسه سایبرتکمجتمع فنی یا سایبرتکبهترين استاد mcitpعصر شبکه بهتره یا سایبرتکبهترین استاد سیسکو در ایرانبهترین مدرس mcitp در تهران؟بهترین استاد دوره mcitp سایبرتکاستاد خوب در سایبر تک انقلاباعتبار مدرک مجتمع فنی تهران

برچسب برای این موضوع