نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: ايا ميشود يك ديش متحرك براي اينترنت ماهواره ايي داشته باشيم

vmf
    vmf آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ايا ميشود يك ديش متحرك براي اينترنت ماهواره ايي داشته باشيم

همون طور كه تو تيتر اين فروم گفتم مي خواهم يه ديش اينترنت سند و ريسيوي داشته باشم كه بتونم حركتش بدم وكار هم بكنه .
    البته منظورم از حركت مثلا اين هست كه اين ديش رو بزاريم روي يك ماشين و اون وقت ماشين هر جا كه رفت بشود به راحتي از اينترنت استفاده كرد البته حركت ماشين متناسب با خود ماهواره هست بطوري كه از محدوده شعاعي ماهواره خارج نشود.
    البته اگر دوستان راه ديگري به ذهنشون ميرسه كه بشود مثلا توي همون ماشين از اينترنت استفاده كرد لطفا بگويد البته لطفا دنبال وايرلس نرويد چون نمي خواهم برد ان محدود باشد.
    باز هم ميگم كه مثلا ماشين چون كه هدف اصليم توي ماشين نيست.
    راستي يه محدوديت ديگري هم هست اونهم اينكه ديش ماهواره بايد تا اونجا كه مكن است كوچك باشد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا وحيد گل. نمي دونم تا چه اندازه با تكنولوژي هاي مخابراتي آشنايي داري. ولي اولش بگم نه.
    شما اگه يه ديش رو به انداره 1 درجه جابه جا كني چيزي در حدود 35000 كيلومتر اختلاف اون بالا ايجاد كردي بطوريكه ديگه روي اون ماهواره نمي توني ارسال و دريافت انجام بدي. خيلي ساده است. ماهواره هاي براي اينكه نسبت به يه نقطه از زمين ثابت باشند بايد تو ارتفاع 36600 كيلومتري زمين قرار بگيرن. وقتي شما يه درجه ديش رو تغيير بدي كماني كه تو اون فاصله تغيير مي كنه 35000 كيلومتر هست. دليل استفاده استفاده از امواج در محدوده گيگا هرتز هم همين فاصله دوره. ولي انشالله با تكنولوژي Gprs اين خواسته شما برآورده مي شه. اگه بيشتر مطلب مي خواي تو گوگل يه گشتي بزن

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله یه همچین چیزی وجود داره!

البته با دیش و کنترولر مخصوص خودش. به این معنی که دیش با کنترولر به فروش میره که با حرکت، خودش رو رو ی ماهواره Tune می کنه.

برای اطلاع بیشتر و همچنین قیمتهاش می تونی به اینجا نگاهی بکنی!

http://www.2wayinternet.net/prices_ccom.htm

موفق باشید.

SdSl

عضو عادی شناسه تصویری ataasgari
    نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    sdsl جان شما خودت از اين سرويس استفاده كردي؟
    وسوسه شدم يكي براي خودم بگيرم
    من سايت رو ديدم ولي فقط قيمت دستگاهها هست در مورد سرعت اتصال هم مطالبي نوشته ولي قيمت نداره . دسترسي رو هم نوشته بدون محدوديت.

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8
    خوب شما اگه واسه ايران ميخواي اول بايد ديد تو ايران coverage داره يا نه؟ كه البته بعيد ميدونم.

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط !!!!!!!!!!!!!!!
    خوب شما اگه واسه ايران ميخواي اول بايد ديد تو ايران coverage داره يا نه؟ كه البته بعيد ميدونم.
    نه ! براي دوبي ميخوام...

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    دوستان من 100% با اين نظر شما مخالفم. درسته همچين سيستمي وجود داره ولي ببينيم كه كجا مي شه استفاده كردش. روي كشتي بله ولي روي ماشين ديگه از اون حرف ها بود. شما فكرش رو بكن مثلا با سرعت 100 كيلو متر ميري و ماشينت تو يه مسر مارپيچ حركت مي كنه . آيا تئوريش قابل اثبات هست تا بعد به مسئله عمليش برسيم. براي ماشين در حال حركت فقط و فقط Gprs . از محالاته كه روش بتوني ديش بزاري و اينترنت دو طرفه هم بگيري و از همه محمتر حركت هم بكني.

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    دوستان من 100% با اين نظر شما مخالفم. درسته همچين سيستمي وجود داره ولي ببينيم كه كجا مي شه استفاده كردش. روي كشتي بله ولي روي ماشين ديگه از اون حرف ها بود. شما فكرش رو بكن مثلا با سرعت 100 كيلو متر ميري و ماشينت تو يه مسر مارپيچ حركت مي كنه . آيا تئوريش قابل اثبات هست تا بعد به مسئله عمليش برسيم. براي ماشين در حال حركت فقط و فقط Gprs . از محالاته كه روش بتوني ديش بزاري و اينترنت دو طرفه هم بگيري و از همه محمتر حركت هم بكني.
    من درمورد قيمتها و شرايطش با شركت مربوطه در كويت تماس گرفتم ! (جالبه كه مدير فروشش ايرانيه!)
    ... تاييد كرد كه به هيچوجه در حال حركت نمي تونيد از اينترنت استفاده كنيد . حتي با سرعت 5 كيلومتر درساعت. فقط مناسب استفاده در سفر، پيك نيك و جاهاييه كه وسيله نقليه ساكن هستش.

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51

كف ام بريد
    آقا چهارتا شاخ رو كله ام در اومد

اين لينكه چچي بود : O

vmf
    vmf آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببخشید اما اگر فکر کنم که حالا محدودیت قطر دیش رو کنار بگزاریم و از یه دیش با قطر بیشتر از یک متر استفاده کنیم اونوقت هم یه همچین چیزی که من گفتم خیلی هم درو از ذهن نیست چون که درسته که چند درجه تغییر تو زاویه دیش کلی اون بالا فاصله ایجاد میکنه .
    اما
    باید توجه هم بکنیم که انتقال اطلاعات تو این جور انتن ها مثل انتن های وایر لس نیست که باید دو تا انتن باید به اصطلاح همدیگر رو ببینند.
    امیدوارم تونسته باشم که منظورم رو درست بگم چون که ظاهرا برای شما این مشکل پيش اومده كه فكر كرديد اين به اصطلاح ديش قرار رو يك ماشين نصب بشه كه خوب اون وقت كافي هست كه ماشين يه دور بزنه و انوقت خوب ديگه معلومه كه ديگه چيچي ميشه .
    ببيند من گفتم منظورم فقط ماشين نيست مهم اين هست كه اين انتن خودش حركت بكنه حالا فرض كنيد كه يه همچين ديشي روي يك هواپيما نصب كنيد اون وقت چي؟؟
    به من نخنديد ها چون كه دارم روي يه همچين پروژه ايي كار ميكنم ؟
    راستي حالا اگر يه وسيله داشته باشيم كه بتونه پايه ديش رو در هر لحظه طوري تنظيم بكنه كه ديش زميني تنظيمش رو با ديش خود ماهواره دقيقا حفظ بكنه چطور ؟؟
    از نظراتتون هم خيلي خيلي ممنون هستم مخصوصا aryagohar

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    جالب بود.

ولی اینکار شدنی است.

Spicial Thanx to ARYA and ATA

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon13 send/receive

سلام
    شما يك سري اطاعات در مورد سرعت حركت و تغييرات احتمالي مسير(درجه و سرعت) و موقعيت ديش به ما بدين شايد روش هاي
    بهتري پيدا شد.
    ديش هاي send/receive خيلي حساس هستند . يك بار براي من مشكل send پيش اومده بود مشكل اين بود كه بين ساعت هاي
    1 تا 3 ظهر send از كار مي افتاد بعد فهميديم كه وقتي حرارت ديش بالا ميره نميتونه send كنه !!!!

ویرایش توسط !!!!!!!!!!!!!!! : 2004-02-08 در ساعت 11:21 AM

vmf
    vmf آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ميخواستم بگم كه اگر از اقايون تجربه ايكه به درد كار من ميخوره داره بگه كه من هم بتونم از تجربه هاي همه استفاده بكنم چونكه راستش كار خودم اصلا توي سيستم هاي مخابراتي نيستش كه زير و بم كار رو درست و حسابي بدونم .

vmf
    vmf آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستي sdsl ميخواستم بدونم كه شما نظر خواصي داري چون گفته بودي كه اين كار شدني است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت دیشی

اینترنت ماهواره ایی

دیش متحرک

دیش برای ماشین

اینترنت دیش ماهواره

دیش ماهواره کوچک

دیش ماهواره اینترنت

دیش ماشینی

تنظیم دیش برای اینترنت

دیش کوچک اینترنتی

ديش متحرك

دیش متحرک ماهوارهبشقاب ماهواره کوچکدیش بر روی ماشینديش اینترنتhttp:forum.persiannetworks.comf25t4554.htmlدیش مخصوص ماشیندیشانترنتماهواره برای ماشیننصب ديش براي اينترنتدیش های مخصوص اینترنتدیش ماهواره برای اینترنتقیمت دیش متحرکدیش روی ماشینپایه متحرک برای دیش

برچسب برای این موضوع