نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: نحوه به دست آوردن Ip واقعی در شبکه Local

نام حقيقي: Hamed Vaziri

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2

نحوه به دست آوردن Ip واقعی در شبکه Local

با سلام
    آیا راهی هست که بشه Ip واقعی کامپیوتر رو در یک شبکه محلی به دست آورد. مشکل من اینه که در کامپیوترهایی که ممکنه چندین network adapter داشته باشن یا به اینترنت متصل باشن، دستور ipconfig چندین Ip بر میگردونه که فقط یکی از آنها نتیجه ی مورد انتظار منه (همون Ip واقعی در شبکه local). حالا سوال من اینه که آیا ترفندی یا دستوری هست تا نتیجه رو به نحوی فیلتر کنیم تا فقط همون ip رو به من بده ؟
    فقط دقت کنید که من از طریق برنامه نویسی این کار رو میخوام انجام بدم. لذا راههای چون disable کردن کارت های شبکه یا دادن نام connection مشکل منو حل نمیکنه. من میخوام این کار به صورت اتوماتیک انجام بشه.
    ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    دوست من اگر چند کارت شبکه داشته باشید خب هر کدوم از اونها یک ای پی اصلی خواهد داشت و مثل پرینتر نیست که یک دیفالت پرینتر داشته باشه
    اگر منظورتون اینه که طرف توی شبکه لن مثلا دیال آپ زده باشه و توی نتایج ipconfig شما 2 تا رنج ای پی میبینید برای شبکه لوکال همون رنج کلاس a و bوc رو میذارند و یا راه ساده تر تشخیصش اینه که ببینید Ethernet adapter Local Area Connection و یا اگر وایرلس هستید Ethernet adapter Wireless Network Connection چه ای پی رو به شما میده بقیه مثل PPP adapter و ... رنج ای پی شبکه لوکال محسوب نمیشوند
    ضمنا اگر ipconfig /all رو بزنید معمولا اولین ای پی که میبینید ای پی شبکه لوکال شماست
    ###
    پی نوشت :اساتید محترم گیرندن من برای ساده تر شدن کار از اصطلاحات خود اقای وزیری استفاده کردم

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما یا باید با توجه به نام اینترفیس تصمیم بگیرید یا MAC آدرس آن. لینک زیر را مشاهده بفرمایید
    Network Adapter MAC / IP Address Info Display Application Using C# and .NET - CodeProject
    در این برنامه نام، IP و MAC آدرس تمام اینترفیس های شبکه لیست می شود حالا شما می توانید بگویی من فقط فلان اینترفیس با فلان نام یا فلان MAC آدرس را می خواهم

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه بدست آوردن ip در شبکه

بدست آوردن رنج ip

بدست دست آوردن رنج ip

بدست آوردن ip در شبکه محلی

بدست آوردن ip سیستم در c#

بدست اوردن ای پی پرینتر شبکه

روش بدست اوردنipشبکه

نحوه بدست اوردن ip وایرلس

بدست آوردن آی پی در شبکه محلی

بدست اوردن ip وایرلس

بدست آوردن ip c#

بدست آوردن آي پي واقعي

بدست آوردن ip وایرلس

گرفتن ip vpn

بدست آوردن IP پرینتر

روش بدست آوردن vpnبدست آوردن ip واقعیبه دست اوردن ip حقیقینحوه بدست اوردن ipواقعی سیستمبه دست اوردن vpnروش بدست اوردن پسوورد کامپیوتردر شبکه داخلیبدست اوردن ای پی وایرلسبدست آوردن ip در c#نحوه بدست آوردن ip یک شبکه ی wirelessبدست اوردن ip vpn

برچسب برای این موضوع