نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 9سپاس

موضوع: جویای کار

نام حقيقي: armin

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    3

جویای کار

سلام خدمت همه دوستان گل

نمی دونم کارم درسته یا اشتباه اما من الان 2 ساله علاقه به در و رشته شبکه دارم یه سری کتاب گرفتم خوندم اطلاعاتم رو بالا ببرم هر جا هم می رم واسه کار میگن سابقه کار داری میگم وقتی هر جا میرم همین سوال رو میپرسن من چطور سابقه کار واسه خودم درست کنم باید از یه جا شروع کنم

من رشت زندگی میکنم و اگر از دوستان کسی هست که تو رشت فعالیت میکنه من حاضرم کنار دستش واستم کار کنم باهاش چون من عاشق این کار هستم و با همه وجودم بدون خستگی و بی حوصلگی این کار رو تا آخرش انجام میدم

از دوستان اگر در رشت جایی می شناسند یا کسی هست یه لطفی کنه و جایی معرفی کنه که من یه مدت مشغول به کار بشم تا لااقل کم کم اطلاعات و تجربم بالا بره

24 سالم هست فوق دیپلم کامپیوتر کارت پایان خدمت هم دارم واسه کارشناسی هم قراره امتحان بدم

ممنون از همه دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    دوست گرامی
    درست است که شما به دنبال کار می گردید، ولی این نوشته شما به عنوان یک آگهی تجاری محسوب می شود و در انجمن این کار پذیرفتنی نیست.

ولی بدانید که بدون تخصص و بدون پشتکار نمی توان کار کرد. شما می بایست تلاش زیادی داشته باشید و سعی کنید از فرصت هایی که دارید بخوبی استفاده کنید تا توانمندی های خود را بالا ببرید.
    یک توصیه هم برای شما و دوستانی مانند شما دارم؛
    تا به حال پزشکی را دیده اید که زبان انگلیسی تخصصی پزشکی را نداند؟ به نظرتان اصولا امکان دارد کسی ادعا کند خلبان است ولی به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشد؟ در این رشته هم همینطور است. زبان این علم زبان انگلیسی است و کسی نمی تواند ادعا کند متخصص شبکه است و یا می خواهد در این زمینه تخصص کسب کند ولی زبانش را نداند. متاسفانه این بزرگترین دلیل ضعف علمی گروه بزرگی از افرادی است که در این زمینه ادعای فعالیت دارند.
    پس سعی کنید در اولین فرصت از همین امروز شروع کنید به یادگیری زبان انگلیسی. منظور از زبان انگلیسی، توانمندی خواندن متون تخصصی و درک مطلب است. انتظار مکالمه و ترجمه و حتی نوشتن نیست.

با توجه به قوانین انجمن، این نوشته مسدود می شود.
    پیروز باشید.

SADEGH65، sma.ffcc، th95 و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

جویای کار در رشت

چطور سابقه کار

جویایی کار چه کسی هستچطورسابقهکار بدون پایان خدمت رشت

برچسب برای این موضوع