نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: شر کردن اینترنت ایرانسل مودم یو اس بی؟

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646

Icon12 شر کردن اینترنت ایرانسل مودم یو اس بی؟

دوستان من یک مودم یو اس بی دارم وایمکس ویکی هم سیمکارتی
    الان روی کیس نصب میباشد
    و دارم از اینترنت استفاده میکنم
    در ویندوز ایکس پی یا سون چطوری میتوانم اینترنت این کامپیوتر را با کابل لن به یک کامپیوتر دیگر بدم و اینترنت رو شر کنم
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3
    روش راست کلیک کن بعد شیر رو یزن اتوماتیک به اون یه کارت شبکه دیگت آی پی 192.168.0.1 داده میشه . بعد شما به هر کامپیوتری میخواد که از اینترنت این استفاده کنه آی پی بده که تو رنج این باشه مثلا 192.168.0.2 بعد گیت وی و دی ان اسش رو همین 0.1 بده تمومه.
    نکته سرویس ICS (Internet connection Sharing) روی کامپیوتری که مودمت هست باید استارت باشه

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646

Icon12 سلام به همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2 نمایش پست ها
    روش راست کلیک کن بعد شیر رو یزن اتوماتیک به اون یه کارت شبکه دیگت آی پی 192.168.0.1 داده میشه . بعد شما به هر کامپیوتری میخواد که از اینترنت این استفاده کنه آی پی بده که تو رنج این باشه مثلا 192.168.0.2 بعد گیت وی و دی ان اسش رو همین 0.1 بده تمومه.
    نکته سرویس ICS (Internet connection Sharing) روی کامپیوتری که مودمت هست باید استارت باشه
    ممنون سرویس ICS (Internet connection Sharing کدام قسمت هست یک سول دیگر لپ تاب به صورت وایرلس اینترنت داره اگر بخواهم از طریق لن اینترنت رو به یک پی سی دیگر بدم هم همینطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم یو اس بی ایرانسل

اینترنت یو اس بی ایرانسل

مودم يو اس بي ايرانسلیو اس بی ایرانسلشركردن اينترنت ايرانسل درويندوز ايكس پيشیر کردن وایمکس ایرانسلشیر کردن مودم ایرانسلاینترنت یو اس بیتنضيمات مدم يو اس بي ايرانسلشیر کردن اینترنت وایمکس یو اس پیچگونگی شیر کردن وایمکس ایرانسلنحوه share کردن اینترنت وایمکس ایرانسلshare کردن مودم اینترنتتنظیمات کانکشن ویندوز ایکس پی برای وایمکس یو اس پی ایرانسل روش فعال کردن مودم یو اس بی بر روی ویندوز ‏xpshare شدن اینترنت توسط یو ای بی وایرلسشر کردن یو اس بی های وایمکسبهترین یواسپی ومودم اینترنتیطریقه شر کردن مودم وایرلس ایرانسلشبگه کردن وایمکس اینترنت یو اس بیشیر کردن مودم سیمکارتیآموزش شیر کردن وایمکس یواس بی ایرانسل با صهبهوایمکس ایرانسل یو اس بی و طریقه شبکه کردن اینترتشیر کردن اینترنت مودم یو اس پی ایرانسل

برچسب برای این موضوع