نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: قطع ارتبط مودم وایمکس HUAWEIفضای باز

نام حقيقي: mmm

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20

قطع ارتبط مودم وایمکس HUAWEIفضای باز

سلام دوستان
    یک مشکلی که برای ما ایجاد شده است این است که بعد از 3 یا 4روز ارتباط شبکه داخلیمان با مودم قطع می شود به صورتی که کنسول مودم را نمی توانیم باز کنیم چه برسه به ارتباط اینترنت. ووقتی مودم راروشن وخاموش می کنیم درست می شود
    خود شرکت که اصلا نمی فهمد جریان چیست می گوید بعضی وقتها ارتباطات وایرلس دچار مشکل می شود و باید مودم را خاموش وروشن کرد ولی اصلا ربطی به ارتباط اینترنت ندارد من در شبکه داخلی خودم نمی توانم به کنسول مودم وصل شوم و ای پی لوکال اون را پینگ کنم از دوستان یک راهنمایی می خواهم درضمن سایت مودم HUAWEI سایت درست حسابی ندارد که بتوانم ورژن firmware جدید ان را دانلود کنم
    مدل مودم huawei BM8301

ویرایش توسط mmm2 : 2011-04-25 در ساعت 10:50 AM

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20
    دوستان اگر کمک کنند ممنون می شم

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20
    دوستان اگر کمک کنند ممنون می شم

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    من در شبکه داخلی خودم نمی توانم به کنسول مودم وصل شوم و ای پی لوکال اون را پینگ کنم از دوستان یک راهنمایی می خواهم درضمن سایت مودم HUAWEI سایت درست حسابی ندارد که بتوانم ورژن firmware جدید ان را دانلود کنم
    من این مشکل روبا مودم TP-Link داشتم ، ربطی به firmware مودم نداره . توجه کنین بعد از
    اتصال به اینتر نت قطع میشه. دقیقا همین مشکل رو داشتیم . مودم دیگه ای رو روی شبکه ست و امتحان کنین
    اگر بازم همین مشکل پیش اومد ، از ویروسی بودن شبکه هیت که دسترسی به اینترنت و DG شما رو Block میکنه.
    اگر نتونستین دیتکت کنین ، از نرم فزار wireshark استفاده کنین تا کاملا ترافیک رو انالیز کنه.
    اگه مشکلی نبود، مودم رو تعویض کنین.

jalal_tct و arasharash سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

bm8301 firmware

آپدیت مودم وایمکس

huawei bm8301

huawei bm8301 firmware

مودم bm8301

آپگرید مودم وایمکسدانلود firmware مودم وایمکسمودم وایمکس huaweiدانلود فریمور مودم وایمکسbm8301 huaweidownload firmware huwaei bm8301دانلود ورژن 4 نرم افزار آپدیت مودم وایمکسآپدیت فریمور مودم وایمکسupgrade for bm8301upgrade BM8301 وایمکسبروز رساني مودم bm8301کنسول مودم وایمکسupgrade huawei bm8301ارتقا نرم افزار مودم وایمکسfirmware bm8301اپدیت مودم وایمکس huawei bm8301 firmware updatefirmware for bm8301bm8301 firmware Huaweiاموزش تغییر فریمور مودمهای وایمکس

برچسب برای این موضوع