صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: مشاهده اطلاعات ردو بدل شده از طریق مودم ADSL

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی شناسه تصویری Cyberlife
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92

مشاهده اطلاعات ردو بدل شده از طریق مودم ADSL

سلام

من مسئول کامپیوتر و سرور یک شرکت هستم که برای کامپیوتر هر یک از کارکنان این شرکت

یک مودم ADSL وجود دارد که هیچ کنترلی روی اطلاعات رد و بدل شده روی اینترنت توسط

کارمندان شرکت وجود ندارد. من میخوام که کارمندان شرکت هر اطلاعاتی که توسط مودم

ADSL شان ارسال یا دریافت میکنند ٬ یک نسخه از این اطلاعات به کامپیوتر من ارسال بشه.

آیا راهی وجود داره که مودمها رو طوری تنظیم کنم که این خواسته من رو برآورده کنه ؟

متاسفانه به دلایلی امکان استفاده از نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه وجود ندارد.

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه مودم ها به سوئیچ وصل شدن ، اسان ترین راه اینه که خودتون یک وایر تپر
    بسازید، سر راه سوئیچ ، قبل از اون ، قرار بدید . خروجی رو به کامپیوتر خودتون
    وصل کنید . با نرم افزاری مثل wireshark تمام ترافیک رو کپچر کنید . دقیقا همان کاری
    که در راه اندازی snort انجام داده میشه.

Cyberlife، arash3400 و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamoova نمایش پست ها
    اگه مودم ها به سوئیچ وصل شدن ، اسان ترین راه اینه که خودتون یک وایر تپر
    بسازید، سر راه سوئیچ ، قبل از اون ، قرار بدید . خروجی رو به کامپیوتر خودتون
    وصل کنید . با نرم افزاری مثل wireshark تمام ترافیک رو کپچر کنید . دقیقا همان کاری
    که در راه اندازی snort انجام داده میشه.
    سلام

ممنون از راهنمایی شما

مودمها به صورت مستقیم به خط تلفن وصل شدن

و برای هر مودم یک خط تلفن جداگانه هست.

راه دیگه ای نیست ؟

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    برنامه مونیتورینگ رو روی هر دستگاه نصب کنید و ارسال ایمیل اون رو فعال کنید تا طالاعات مورد نیاز را در زمانهای مشخص براتون میل کنه .

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    برنامه مونیتورینگ رو روی هر دستگاه نصب کنید و ارسال ایمیل اون رو فعال کنید تا طالاعات مورد نیاز را در زمانهای مشخص براتون میل کنه .
    دوست عزیز ، در نظر داریم کل اطلاعات رو کپچر کنبم. که عملا با میل امکان نداره.

مودمها به صورت مستقیم به خط تلفن وصل شدن

و برای هر مودم یک خط تلفن جداگانه هست.
    اگه مودم ها ADSL هستند ، باید پورت شبکه ی انها هم به سویچ متصل شده باشه مگر اینکه
    کامپیوتر ها با هم شبکه نباشند که در این صورت کپچر تمامی ترافیک امکان نداره . در مورد ساختار
    شبکه بیشتر توضیح بدید.

ویرایش توسط zamoova : 2011-03-22 در ساعت 11:07 PM
    Cyberlife، arash3400 و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    این پاسخ رو به عنوان جواب تلقی نکنید و اگر صلاح دونستید در موردش بحث نکنید تا پستتون از بحث اصلیش خارج نشه .
    دیدم اینجا جای خوبیه گفتم بنویسیم.

چرا برای هر دستگاه یه ADSL مجزا ؟
    برخی مواقع مدیر یه شبکه علاوه بر نگهداری دستگاهها ، سرورها و شبکه یه وظیفه مهمی دیگری هم بر عهده داره و اون اینه که ساختار شبکه رو اصلاح کنه و در واقع مدیر سازمان را با راه حلهای جدید آشنا کنه (البته همونجور که zamoova گفت ساختار شبکه رو اینجا توضیح بدید .)
    به فرض اگر حتی دوتا دستگاه باشه هزینه ای که دارید برای نگهداری اون متحمل می شید هزینه زیادی است حالا اگر تعداد بالاتر باشه مطمئنن این هزینه بسیار بالاتر خواهد رفت
    حال اگر مدیر سازمان پس از ارائه راه حل توسط شما خودش با چنین ساختاری موافق است و هزینه را متقبل شده است پس باید با سایر مشکلات (شامل عدم آگاهی از دیتای جابجا شده توسط کارکنان) آن کنار بیاید.

بازم می گم اگر خواستید این متن رو پاک می کنم تا بحث منحرف نشه .
    موفق باشید.

Cyberlife و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyberlife نمایش پست ها
    سلام

من مسئول کامپیوتر و سرور یک شرکت هستم که برای کامپیوتر هر یک از کارکنان این شرکت

یک مودم ADSL وجود دارد که هیچ کنترلی روی اطلاعات رد و بدل شده روی اینترنت توسط

کارمندان شرکت وجود ندارد. من میخوام که کارمندان شرکت هر اطلاعاتی که توسط مودم

ADSL شان ارسال یا دریافت میکنند ٬ یک نسخه از این اطلاعات به کامپیوتر من ارسال بشه.

آیا راهی وجود داره که مودمها رو طوری تنظیم کنم که این خواسته من رو برآورده کنه ؟

متاسفانه به دلایلی امکان استفاده از نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه وجود ندارد.
    اگر سیستمها توی یه شبکه هستن میتونی نرم افزار classroomspypro رو نصب کنی و اونها رو کنترل کنی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر سیستمها توی یه شبکه هستن میتونی نرم افزار classroomspypro رو نصب کنی و اونها رو کنترل کنی
    دوست عزیز لطف کنید اول روی سوال رو بدقت مطالعه کنید، هدف کنترل کلاینت نیست.هدف ارسال نسخه ای از
    اطلاعات ردو بدل شده ی تمام کلاینت هاس که حتی نرم افزار مونیتورینگ هم امکان نصب نداره.

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    دوست عزیز لطف کنید اول روی سوال رو بدقت مطالعه کنید، هدف کنترل کلاینت نیست.هدف ارسال نسخه ای از
    اطلاعات ردو بدل شده ی تمام کلاینت هاس که حتی نرم افزار مونیتورینگ هم امکان نصب نداره.
    این نرم افزار روی یک سیستم نصب میشه و یه Agent داره که بدون اینکه کاربر متوجه بشه روی سیستمش نصب میشه و طرف میتونه بشینه و مانیتور کنه
    من جواب رو برای Cyberlife گذاشتم که شاید راه حلی باشه

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    روی سیستمش نصب میشه و طرف میتونه بشینه و مانیتور کنه
    دوست عزیز ، می خواییم یه کپی از ترافیک رو داشته باشیم . نه اینکه ببینیم یوزر چیکار میکنه.

Cyberlife سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    دوست عزیز ، می خواییم یه کپی از ترافیک رو داشته باشیم . نه اینکه ببینیم یوزر چیکار میکنه.
    دوست عزیز شروع کننده این پست Cyberlife هست و ایشون باید اعلام نظر کنند

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    پست شماره ی 1 رو بدقت بخونین. منم تله پاتی بلد نیستم، طبق همون پست عرض کردم .

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    دوست عزیز از این نرم افزار classroomspypro نسخه کرک شده دارید ؟
    اگه ممکن باشه برای بنده آپلود کنید یا لینک بدید عالیه.

نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92
    دوست عزیز ، در نظر داریم کل اطلاعات رو کپچر کنبم. که عملا با میل امکان نداره.

اگه مودم ها ADSL هستند ، باید پورت شبکه ی انها هم به سویچ متصل شده باشه مگر اینکه
    کامپیوتر ها با هم شبکه نباشند که در این صورت کپچر تمامی ترافیک امکان نداره . در مورد ساختار
    شبکه بیشتر توضیح بدید.
    با سلام و درود خدمت اساتید محترم انجمن

در مورد سیستمهای این شرکت باید بگم که چون این شرکت قصد انتقال به یک ساختمان بزرگتر را دارد

در محل فعلی سیستمها با یکدیگر شبکه نیستند و کارمندان از طریق ایمیل کلیه اطلاعات رو برای من

یا رئیس شرکت ارسال میکنند و من هم اطلاعات رو به سازمان مرکزی ارسال میکنم ٬ البته این ساختار

به صورت موقت هست و ما در محل جدید شرکت کلیه سیستمها را شبکه کرده ایم و امکان مانیتورینگ

کامل روی اطلاعات رو داریم. اما تا تکمیل ساختمان جدید 2 ماه دیگر طول میکشد و بنابراین تا اون موقع میخواهیم

که یک کپی از هر اطلاعاتی که توسط کارمندان و به واسطه مودم ADSL ارسال و دریافت میشود به کامپیوتر

من ارسال بشه. من قبلاً توی یک سایت خارجی به صورت گذرا مطلبی راجع به این موضوع خوانده بودم ولی

چون در آن زمان این مورد برای من پیش نیامده بود به آن توجهی نکردم.

هر چقدر هم که توی اینترنت جستجو میکنم ٬ اون سایت رو پیدا نمیکنم و نمیدونم چه کلمه ای رو سرچ کردم

که اون سایت برام اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط als_1360 نمایش پست ها
    این پاسخ رو به عنوان جواب تلقی نکنید و اگر صلاح دونستید در موردش بحث نکنید تا پستتون از بحث اصلیش خارج نشه .
    دیدم اینجا جای خوبیه گفتم بنویسیم.

چرا برای هر دستگاه یه ADSL مجزا ؟
    برخی مواقع مدیر یه شبکه علاوه بر نگهداری دستگاهها ، سرورها و شبکه یه وظیفه مهمی دیگری هم بر عهده داره و اون اینه که ساختار شبکه رو اصلاح کنه و در واقع مدیر سازمان را با راه حلهای جدید آشنا کنه (البته همونجور که zamoova گفت ساختار شبکه رو اینجا توضیح بدید .)
    به فرض اگر حتی دوتا دستگاه باشه هزینه ای که دارید برای نگهداری اون متحمل می شید هزینه زیادی است حالا اگر تعداد بالاتر باشه مطمئنن این هزینه بسیار بالاتر خواهد رفت
    حال اگر مدیر سازمان پس از ارائه راه حل توسط شما خودش با چنین ساختاری موافق است و هزینه را متقبل شده است پس باید با سایر مشکلات (شامل عدم آگاهی از دیتای جابجا شده توسط کارکنان) آن کنار بیاید.

بازم می گم اگر خواستید این متن رو پاک می کنم تا بحث منحرف نشه .
    موفق باشید.
    نه خواهش میکنم استاد عزیز

راهنمایی و توصیه های شما عزیزان برای من بسیار ارزشمند است.

همانطور که در بالا هم اشاره کردم ما به صورت موقتی در محل فعلی شرکت هستیم و تا انتقال به محل جدید

که سیستم ها به صورت کامل شبکه شده اند ٬ مجبوریم از طریق ایمیل یا کپی اطلاعات روی CD اطلاعات

رو بین کارمندان رد و بدل کنیم و بنابراین راه اندازی یک شبکه برای این شرکت مقرون به صرفه نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadializadeh نمایش پست ها
    از راهنمایی شما بسیار متشکرم

ما نمیخواهیم کاربران رو تحت نظر بگیریم ٬ بلکه فقط میخواهیم که یک کپی از اطلاعات ارسالی و دریافتی کارمندان به کامپیوتر

من ارسال بشه و من بتونم به صورت بلادرنگ ببینم که کاربر الان داره چه صفحاتی رو میبینه یا اینکه چه ایمیلی رو به کدام آدرس

ایمیل داره ارسال میکنه ٬ یا اینکه چه چیزی رو داره دانلود میکنه ( البته من فقط آدرس چیزی رو که داره دانلود میکنه رو میخواهم ).

نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    یه راه حل خوب به ذهنم رسید :
    شما روی سرورتون وی پی ان سرور (RRAS ویندوز) رو راه اندازی کنید و همه را مجبور کنید تا برای ارتباط با اینترنت به سرور شما وصل بشن (از طریق همون adslی که در اختیار دارن ) بعد شما به راحتی می تونید مانیتورینگشون کنید .
    با این حالت یه شبکه LAN دارید که از بستر اینترنت استفاده می کنه .

Cyberlife و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشاهده ترافیک مودم

مانیتورینگ مودم adsl

کنترل اطلاعات ردو بدل شده با اینترنت

کپی اطلاعات مودم

نرم افزار ذخیره اطلاعت adsl

دیدن اطلاعات wireshark

دیتای رد و بدل شده از مودم

مانیتورینگ ترافیک مودم dsl

اطلاعات ذخیره شده در مودم

مودم adsl کنترل ترافیک

مشاهده اطلاعات رد و بدل شده توسط مودم

مشاهده اطلاعات مودم adsl

دیدن اطلاعات دانلود شده از مودمذخیره اطلاعات در adslمانیتورینگ کردن اطلاعات ردو بدل شده ی اینترنتی یک نرم افرمدیریت ترافیک از طریق مودمكنترل فايلهاي رد وبدل شده در اينترنتاطلاعات ذخیره درadslنرم افزار مشاهده دیتای رد و بدل شدهذخیره کردن اطلاعات رد و بدل شده از مودم در کامپیوترایا اطلاعات رد و بدل شده در مودم اینترنت ذخیره می شود؟مشاهده اطلاعات رد و بدل شده مودممشاهده اطلاعات رد و بدل شده در مودمکنترل اطلاعات از طريق مودماطلاعات ارسالی از مودم رو مانیتورنیگ کنیم

برچسب برای این موضوع