نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: مشکل با درایور پرینتر HP در ویندوز 7

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228

مشکل با درایور پرینتر HP در ویندوز 7

با سلام
    من یک پرینتر HP Laser jet 1200 روی یکی از سیستمهای تحت شبکه خودم دارم ویندوز این سیستم 7 هستش اما متاسفانه این ویندوز اون رو پشتیبانی نمیکنه در سایت اچ پی درایور اون به صورت Universal Printer Plc دانلود کرم باز هم نصب نشد
    به نظر شما چه طور میتونم این پرینتر را نصب کنم
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    منم همین مشکلو داشتم هرکار کردم نشد میتونی از یه پرینت سرور استفاده کنی ارزون هم هستن وکار باهاشون راحته

نام حقيقي: babak

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام من هم این مشکل رو داشتم ولی انقدر ور رفتم شد!
    اول درایور ویندوز xp رو به زور بهش معرفی کردم بعد از نصب دیدم تو قسمت پرینترا اومده ولی کار نمیکنه
    حالا اومدم تو قسمت hp laser jet 1200\properties\tabe advanced\driver و غیر از hp laser jet 1200 گزینه hp laser jet 1200 printer هم بود که تا زدم ok شد.
    کاملا شانس با من یار بود
    تو هم یه نگاه بنداز.تازه ویندوز ریخته بودم اونم واسه کی .....مدیریت!!!

Farzin و mjzaret سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب پرینترهای hp در ویندوز 7

نصب پرینتر hp در ویندوز 7

دانلود درایور پرینتر اچ پی برای ویندوز 7دانلود درایور پرینترهای hp 1200 برای ویندوز 7درایور پرینتر hp 1200درایور پرینتر hp برای ویندوز 7دانلود درایور hp 1320 برای ویندوز 7نصب پرینتر اچ پی در ویندوز 7دانلود درایور پرینترهای hp برای ویندوز 7نصب چاپگر 1320 در ویندوز 7نصب ÷رینتر hp 1200 شبکه ویندوز 7دانلود درایور پرینتر اچ پی 1320 برای ویندوز 7نصب پرینتر 1320 در ویندوز 7دانلود درایور hp1200 برای ویندوز 7دانلود درایور hp1320 برای ویندوز 7درایور پرینتر hp1200دانلود درایور hp laserjet 1200 برای ویندوز 7نصب پرینتر hp روی ویندوز 7مشکل نصب پرینترhp در ویندوز 7نصب پرینتر1320درایور پرینتر اچ پی 1200 ویندوز 7درایور پرینتر 1320 ویندوز 7نصب پرینتر hp 1200 در ویندوز 7درایور پرینترهای hp برای ویندوز 7دانلود درایور پرینتر hp 1200 برای ویندوز 7

برچسب برای این موضوع