نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اشتراك اينترنت و فولدر

نام حقيقي: رضا

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

اشتراك اينترنت و فولدر

با سلام
    من يك شبكه workgroup دارم با ويندوز 2003 سرور و يك اينترنت Adsl كه از طريق كابل USB به سرور وصل هست. و اين اينترنت رو به اشتراك گذاشتم. ضمنا يك برنامه تحت شبكه هم دارم كه در يك فولدر شير شده روي يكي از درايوهاي سرورم هست. تا چند وقت قبل براي كنترل دسترسي كاربرا به اينترنت از CCProxy استفاده ميكردم ولي مشكلي كه هست اينه كه اگر كاربري تنظيمات IP رو روي اتوماتيك قرار بده و IP هاي ست شده رو حذف كنه ، به راحتي ميتونه از اينترنت استفاده كنه بدون اينكه من متوجه بشم. و گويا اين عمل پاك كردن IP ها توسط برنامه هاي ف ي ل ت ر ش ك ن هم ميتونه انجام ميشه.
    1 - آيا اين مورد درباره CCProxy درست هست يا من اطلاعاتم در مورد اين برنامه كم هست ؟
    2 - براي تست Isa Server 2004 رو نصب كردم و يكسري تنظيماتش رو هم انجام دادم. ولي نميدونم دقيقا كجا بايد برم و مثلا يك IP خاص رو از داشتن اينترنت محروم كنم. آيا امكانش هست كسي منو راهنمايي كنه؟
    ضمن اينكه من اطلاع زيادي از Isa Server ندارم.
    با تشكر

k21
    k21 آنلاین نیست.
    نام حقيقي: kamal

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    6
    عزیز فکر میکنم اگه یوزر هاتو کلاس بندی کنی (user class id) میتونی هر یوزری رو که خواستی رو از اینترنت محروم کنی.
    در ضمن یوزرت رو هم محدودش کن تا نتونه ip شو عوض کنه.

علی علی

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    در قسمت Firewall policy یه رول بساز و دسترسی رو بجای Internal به سیستمهایی که میخای اینترنت داشته باشند بده
    یا از Internal به External بزن در قسمت All user واسه هر نفر یه یوزر بساز و یوزرهای مورد نظر رو اضافه کن

کلمات کلیدی در جستجوها:

اشتراک اینترنت ccproxy

اینرنت adsl اشتراک ccproxy

برچسب برای این موضوع