نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: گله از دوستان

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215

گله از دوستان

سلام به همگي دوستان.
    غرض نوشتن اين چند خط اين بود كه بعضي از دوستان سوالاتشون رو ايميلي تا تلفني مي پرسن و ما هم تا جايي كه بلد باشيم كه زياد هم نيست كمك كرديم و مي كنيم. البته به دوستان گفتم ترجيح مي دم كه تو فوروم جواب بدم ولي بعضي اوقات كه مي گن فورس ماژور است همون لحظه جوابشون رو داديم و مي ديم. البته بعضي از قرار ها فراموش ميشه يكي اينكه بعد از اينكه كارشون راه افتاد كامل همه چي رو تو اين فوروم بنويسن كه بقيه هم ازش استفاده كنن. ولي اكثرا يادشون رفته . براي همين موضوع هست كه مي بينيم هميشه يه سري سوالات تكراري مطرح ميشه. خلاصه دوستان خوب لطفا و خواهشن به قرارهامون احترام بزاريم. تا هم كمكي به دوستانتون كرده باشيد هم ما.
    متشكرم

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

من هم با آقا رضا موافقم.

بچه ها اگه كسي سوال آدمو با تلفن يا ايميل جواب ميده خيلي آقايي مي كنه.

پس يه را تشكر از اون شخص اينكه اون مطلب رو بزاريم تو forum تا چند نفر ديگه هم از اون استفاده كنن.

مرسي

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جانا سخن از زبان ما ميگويی!
    ما که هرچی ميگيم حرفمون خريدار نداره. تنها راهی که دارم اينه که به سوالهای خصوصی جواب نميدم و جواب رو مختص به سوالاتی ميدونم که توی انجمن پرسيده ميشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    كاملا موافقم .
    من كه ميگم تلفني باور كنيد همش تو راه مسافرت هستم . بعضي وقتها هم كار زياد دارم . اگه دوستاني كه بهشون ميگيم اينجا بنويسن . من يكي كه هر چي بلد باشم ميگم بهشون .

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    يه خواهش از كليه دوستان دارم. درسته كه ما دوست داريم كمك كنيم. ولي خواهشن و لطفا اگه كاري رو بلد نيستين اجازه بدين يه نفر اول براي شما انجام بده تا خود شما ياد بگيرين و راه بيافتين. مي خوام يه خاطره رو براتون بگم. اولين باري كه مي خواستم دست به NTTAC بزنم رو هيچ وقت يادم نمي ره. يه چيزايي شنيده بودم. خيلي ها مي گفتن نرم افزار خيلي بديه اصلا حال نمي ده نگو كه خود اونا هم ياد نداشتن فقط مي خواستن بگن لولو يه نري پيشش مي خوردت. تا 3-4 ماه من فقط راهنماش رو مي خوندم. برام عجيب بود. اوايل نمي تونستم به بانك اكسس ارتباطش بدم. ولي هيچ وقت يادم نمي ره 3 سال قبل بود بعد از 4-5 روز كلنجار رفتن ارتباطش رو درست كردم. البته خط به خط راهنماش رو حذف كرده بودم.همچنين در مورد اولين RRAS كه رو شبكه تو اتاقم راش انداختم. غرض از نوشتن اين مطالب اينه كه كليه سرويس هاي ويندوز Help خيلي خوبي داره . اگه يه خورده خودتون رو زحمت بدين ابتدا اونا رو يه نگاهي بندازين و سعي كنيد كه خودتون كارش رو انجام بدين خيلي بهتره. اگه مشكلي جايي بود ما در خدمتيم. گفتن اينها خوب نيست ولي 5-6 تا از دوستان كه با من تماس گرفته بودن يه سري سوالات پيش پا افتاده مي پرسن.
    گله دوم من اينه دوستان خوب بدون دانش فني يه سري قول هايي مي دن كه انجامش براي خودشون بسيار مشكل و حتي بعضي مواقع غير ممكنه. مي خوام اينو بگم كه به صرف يكي دو سال كامپيوتر داشتن و دونستن چند نكته از ويندوز نمي شه شبكه راه انداخت. من خودم رو مثال مي زنم من 1 سال مجاني كار كردم تا كار سخت افزاري شبكه رو ياد گرفتم و 2 سال تمام تو يه ISP بيگاري كردم تا دونستم كه چي به چيه و حداقل يه سال هم با كتاب هاي جورواجور سر و كله زدم تا 2 يا 3 درصد فهميدم كار شبكه چيه. اينكه شما بخواين 2 هفته اي يه ISP راه اندازي كنين يا روتر عيب يابي كنين كم لطفي به همه هست. هم خودتون تو دردسر مي افتين هم وقت زيادي از بقيه مي گيرين.
    خلاصه كلام من دوست دارم وقتي كسي رو راهنمايي مي كنم يه مقداري هم خودش راه بياد. باور كنيد من خوشحال مي شم كه كمكي هر چند ناچيز بكنم ولي باور كنيد بخاطر مسايل و گرفتاري هاي شغلي و اكثرا مالي كه اين روز هاي همه گرفتارشن اعصاب درست و حسابي برام نموده به همين خاطر از همه دوستان عزيز و سروران بزرگوار خواهش مي كنم اگر مي خوان يه كاري انجام بدن كه تا حالا نكردن يا يه مقدار دانش بيش از اين چيزي لازم داره كه اونا دارن حتما از يه متخصص كمك بگيرن. كه آخر سر نگن كه اگه كار تا امروز راه نيافته چنين و چنان.
    مي بخشيد كه بي پرده صحبت كردم. ولي يه بار بايد اين حرف ها گفته مي شد. اميدوارم كه باعث رنجش خاطري نشده باشم.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    رضا جان، فکر هايی برای اين قسمت شبکه دارم که بزودی عملی خواهم کرد. (البته در حال حاظر يه سری مشغوليت دارم که خودم رو بايد خلاص کنم.)
    فکر ميکنم اون وقت ديگه همچين مشکلاتی پيش نمياد.

و مطمئن هستم که هرکس خودش رو جای من نوعی بگذاره، از نحوه برخوردم دلگير نميشه . . .

بايد ياد بگيريم که در يک معامله اقتصادی همانقدر که انتظار داريم سود ببريم، سود هم برسانيم، در غير اين صورت تعادل به هم خواهد ريخت.
    اين يک معادله ساده رياضی است.

ویرایش توسط Hakimi : 2004-01-30 در ساعت 12:02 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع