نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: share کردن اینترنت

نام حقيقي: askari

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3

share کردن اینترنت

سلام
    در یک ساختمان 2 اتاق مجاور هم هستند در اتاق شماره 2 یک سوئیچ وجود دارد که این اتاق کافی نت می باشد که اینترنت از اتاقی دیگر (اتاق سرور) به این اتاق آمده .یه اتاق دیگه هم هست که اونجا آزمایشگاه کامپیوتره که سیستم ها با هم شبکه هستند (توسط یه سوئیچ) .من باید چکار کنم که این سیستم ها به اینترنت وصل بشوند .باید چه کابلی رو از کافی نت برای این آزمایشگاه بکشم؟
    من مبتدی هستم لطفا سوال من رو جواب بدین

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    نقل قول نوشته اصلی توسط qqq2qqq نمایش پست ها
    سلام
    در یک ساختمان 2 اتاق مجاور هم هستند در اتاق شماره 2 یک سوئیچ وجود دارد که این اتاق کافی نت می باشد که اینترنت از اتاقی دیگر (اتاق سرور) به این اتاق آمده .یه اتاق دیگه هم هست که اونجا آزمایشگاه کامپیوتره که سیستم ها با هم شبکه هستند (توسط یه سوئیچ) .من باید چکار کنم که این سیستم ها به اینترنت وصل بشوند .باید چه کابلی رو از کافی نت برای این آزمایشگاه بکشم؟
    من مبتدی هستم لطفا سوال من رو جواب بدین
    هیچی یک کابل از سویچ میگیری بعد کابل رو میزنی به سویچ آزمایشگاه .
    الان اگه تو کافی نت از pppoe استفاده کنن و DHCP هم IP بده آزمایشگاه هم اینترنت میگیره.
    اگه هم IP دهی دستی باشه فقط شما default gateway میدین .(DG هم ip مودم ADSL میشه)
    موفق باشی.
    همین.

کلمات کلیدی در جستجوها:

share کردن اینترنت

شير كردن اينترنت در كافي نت

شیر کردن نت

شیر کردن اینترنت درشبکه

شیر کردن اینترنت در کافی نت

share کردن اینترنت در کافی نتشبکه کردن اینترنت در کافی نتهاشیر کردن اینترنت با سوئیچرمشکل با شیر کردن اینترنت در کافی نتاينتذنت با سويچshare كردن اينترنت در شبكه با سوئيچshareكردن در كافي نت هاshare کردن اینترنت در شبکه با سوئیچشیر کردن اینترنت با مودم کافی نتSHARE كردن اينترنت براي كافي نت هاشىر کردن اىنترنت با سوىچ

برچسب برای این موضوع