نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: برای شروع کدام را پیشنهاد می کنید mcse یا mcitp

نام حقيقي: bijan fatehi

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

برای شروع کدام را پیشنهاد می کنید mcse یا mcitp

با سلام ... می دونم که خیلی دیر دارم شروع میکنم اما برای اینکه با مدرک کامپیوتر در بازار کامپیوتر بخواهم فرصت شغلی برای خودم ایجاد کنم شبکه را انتخاب کردم چون اصلا علاقه ای به برنامه نویسی ندارم و برای ورود به دنیای شبکه با اینکه دیر شده ( اما به نظرم هنوز هم در ایران دیر نشده چون جدیدا سازمان ها و شرکت ها و ... در فرم های استخدامیشون داشتن مدارک تخصصی را جزو اولویت های استخدامی قرار داده اند) ولی میخوام شروع کنم اما به مشکلی برخوردم که برای شروع Mcse را انتخاب کنم یا Mcitp ... البته خودم نظرم بر اینه که از پایه و با mcse شروع کنم و بعد ارتقا به mcitp ، اما متاسفانه آموزشگاه های معتبر انفورماتیک دیگه این دوره را برگزار نمی کنند و دلیلشون هم اینه که 2003 بازار کار نداره یا مایکروسافت دیگه مدرک mcse نمیده و امتحاناتش رو برگزار نمیکنه ... به هر حال ممنون میشم که در این مورد نظرات شما رو هم بدونم ... در ضمن من لینک های مشابه رو خوندم و نتیجه ای نگرفتم چون پاسخ قانع کننده ای ندیدم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    دوست عزیز من خودم با Mcitp شروع کردم و این در حالی هست که تمام سیستم هایی که باهاش کار می کنم بر طبق استاندارد های Mcse می باشد و این یک مشکل ایجاد می کند و آن هم این است که من مجبور هستم بصورت جداگانه موارد مربوط به mcse رو مطالعه کنم ، حال اگر در خود این توان را می بینید که مدرک بالاتر ور بگیرید و خودتان مطالب مربوط به مدرک پایین تر رو یاد بگیرید ، دیگر صلاح کار خود را ، خود بهتر دانی.
    موفق باشید

hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: سعید

خواننده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با MCITP شروع کن . MCSE هم یک جا سر کار برو یا رو خونتون یک شبکه بساز شروع سطح خودت بالا بکشی تا جفتشو یاد بگیری . به نظر من MCITP بهتره

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    با MCITP شروع کن
    تمام فرق این دوره ها در یک آپگرید 60 الی 70 ساعته هست پس نگران نباش .و طولی نمی کشه که همه ی سرورها به 2008 تبدیل میشن .کما اینکه TMG داره جای ISA رو آروم آروم میگیره.اگر خودت مطالعه میکنی که میتونی هر دوتا رو همزمان بخونی اما اگه موسسه ای میری که دیگه انتخابی نداری و 2008 تنها دوره ایست که برگزار میشه.

irpersian سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

mcse بهتر است یا mcitp

فرصت شغلی mcitp

mcitp چیست

بازار کار مدرک mcitp

MCITPچيست؟

mcse بهتره یا mcitp

mcse یا mcitp

mcse با mcitp

بازارکارmcse

mcitp بهتره یا mcse2003

mcitp يا mcse

mcitp بهتر است یا mcse

mcitp شروع

تفاوت دوره mcitp با mcseکدام آموزشگاه برای دوره mcitp پیشنهاد می کنیدmcitp چیست؟شغلی mcitpبرای mcitp هز کجا شروع کنیمmcse تفاوت چيستشغلی با mcseآموزشگاه mcse بهترهکدام مدرک بهتره mcitp یا mcsemcitp را ازکجا شروع کنم؟دوره mcitpیاmcse دوره mcitp چيست

برچسب برای این موضوع