صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: دوره های آموزشی برای یک متخصص IT چیست؟

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    اینو تجربه ناقص من میگه تو رشته IT تو دانشگاه چیزی یاد نمیگیری و لازم هم نیست یاد بیگیری سرور چطور کار میکنه بهت میگن بیا رو یک الگوریتم hashing جدید کار کن و مثلا من کارم تو دو مقالخ بررسی امنیت تو شبکه ادهاک بود و ایجاد پروتکل امن تو دانشگاه رو این مباحث کار میشه البته دوست خودم با لیسانس آمار ادمین یه بیمارستان برزگ پس کار مهمه

adibforadi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    همونطور که دوستمونم اشاره کرد شما تو دانشگاه خداییش چیزی به نام اینترفیس نداری اگرم در معدود دفعاتی داری اغلب با دادن پول به برخی شرکت ها میدی پروژه برات بنویسن و به ندرت دیدم کسی واقعا یاد بگیره ویندوز عوض کردن چطوره ! هرچند معدود نفراتی دیدم میگفتند اره ما تا قبل دانشگاه اصلا با کامپیوتر کار نکردیم و اینا و اگر دانشگاه نبود فلان

ولی واقعا اغلب کسانیکه کامپیوتر بلدن مدیون خودشون و تلاش شون و زحماتشون هست که تو خونه خودشون پا مونیتور CRT کشیدن (شخصا خودم به همینگونه بودم !)

دانشگاه چیزی برا یاد دادن نداره اما : هم ایرانیا به شدت مدرک پرست هستند هم واقعا برا دودره کردن چند مورد خیلی خوبه !

در کل ندیدم کسی توصیه کنه برو دانشگاه حله کارت بلکه باید حتما وارد بازار کار شده باشی قبلش خودتم یه چیزی بارت باشه

کسیم ندیدم بگه نرو دانشگاه !

یه جورایی عین مرغ و تخم مرغ هست که کی اول بود !

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوره it

بهترین دوره های شبکه

اینفورمیشن تکنولوژی

دوره های it چیستمتخصص itیک کارشناس ITباید چه نرم افزارهایی را بلد باشدکلاس های که دانشجویان it باید برنmcitp چیستدوره های mcitp چیست؟بهترین دوره های ITبهترین دوره های کامپیوتردوره های IT چیست؟بازار کار ismsبهترین دوره کامپیوتر برای گذراندن چیست کلاس هایی ک دانشجو itباید برودبهترین دوره های شبکه در ایراناينفورميشن تكنولوژيدوره شبکه چیستمفهوم MCITP در ای تی چیستبهترین دوره itدوره های تخصصی کارشناسان ITکلاس های آموزشی it خوبه ؟ بهترین کلاس های شبکهکار متخصص شبکه چیستدوره دانشگاهی itچیست

برچسب برای این موضوع