نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط hossein_g
  • 2 توسط Firebirds
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 2 توسط mjzaret

موضوع: مشکل با نرم افزار IDM v6 در زمان بندی دانلود ها

نام حقيقي: H G

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88

مشکل با نرم افزار IDM v6 در زمان بندی دانلود ها

سلام دوستان ببخشید من نرم افزار idm رو برای دانلود شبانه از طریق adsl256/512 تنظیم میکنم ولی یا زود تر از وقتش دانلود میکنه، مثلا مال من از 2 تا 7 رایگانه و از همین ساعات تنظیمش میکنم ولی چون زودتر شروع به دانلود میکنه باعث میشه از ترافیک یه 100 تایی کم بشه.
    یا اصلا دانلود نمیکنه و صبح که نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده و حالم گرفته میشه.بعضی چیزا حیاتی اند و باید دانلود بشند ولی با کمال تعجب میبینم دانلود نشدند.دوستان بگید مشکل از کجاست؟
    اگه میشه اون هایی که از این روش استفاده میکنند و مشکلی ندارند مرحله به مرحله بگند که چه کار کردند بلکه درست بشه.
    من بقیه نرم افزارها رو قشنگ امتحان نکردم ولی dap رو تست کردم و fdm هم.ولی هیچ کدوم idm نمیشند.
    ولی اگه باز هم کسی با نرم افزار خاصی مشکلی نداره بازگو کنه ولی هدف اصلی همین idm هست.
    یه سوال دیه هم داشتم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه.اینکه مودم داعما روشن باشه ضرری بهش نمیرسه؟من همیشه لن رو قطع میکنم(نرم افزاری=دی سیبل) تا ارتباط با سیستم قطع بشه.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_g نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من نرم افزار idm رو برای دانلود شبانه از طریق adsl256/512 تنظیم میکنم ولی یا زود تر از وقتش دانلود میکنه، مثلا مال من از 2 تا 7 رایگانه و از همین ساعات تنظیمش میکنم ولی چون زودتر شروع به دانلود میکنه باعث میشه از ترافیک یه 100 تایی کم بشه.
    یا اصلا دانلود نمیکنه و صبح که نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده و حالم گرفته میشه.بعضی چیزا حیاتی اند و باید دانلود بشند ولی با کمال تعجب میبینم دانلود نشدند.دوستان بگید مشکل از کجاست؟
    اگه میشه اون هایی که از این روش استفاده میکنند و مشکلی ندارند مرحله به مرحله بگند که چه کار کردند بلکه درست بشه.
    من بقیه نرم افزارها رو قشنگ امتحان نکردم ولی dap رو تست کردم و fdm هم.ولی هیچ کدوم idm نمیشند.
    ولی اگه باز هم کسی با نرم افزار خاصی مشکلی نداره بازگو کنه ولی هدف اصلی همین idm هست.
    یه سوال دیه هم داشتم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه.اینکه مودم داعما روشن باشه ضرری بهش نمیرسه؟من همیشه لن رو قطع میکنم(نرم افزاری=دی سیبل) تا ارتباط با سیستم قطع بشه.
    نه مشکلی برای مودم پیش نمیاد
    برای تنظیم IDM هم تنظیمات ساعت سیستم را چک کن و تنظیم اتوماتیک ساعت سیستم با سرور های اینترنت سینک بشه ( البته باید Time Zone = +3.30 قرار بدی )

arash3400 و hossein_g سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    flash get هم خوب بود قبلا استفاده میکردم ولی الان که دیگه از همون IDM استفاده میکنیم .بنظر من اون تیک اتوماتیک رو بردار تا فقط ساعتی که خودت رو سیستم میزاری باشه و اگه اینطوری باشه باید طبق همین زمان بندی کار کنه و اینکه هیچی دانلود نمیکنه بعضی وقتا میتونه برا لینک دانلود ها هم باشه اگه بازم مشکلی داشتی بهتره از یه ورژن مطمئن تر استفاده کنی که مشکلی نداشته باشه در ضمن تنظیم کن در صورت قطع کانکشن (کاربر خانگی) اتوماتیک کانکشن رو وصل کنه چون ممکنه کانکشن شبها به هر دلیلی قطع بشه و نیاز به استارت مجدد داشته باشه و بعضی وقت ها هم تنظیم PM و AM ممکنه توش براتون اشتباه پیش بیاد، اینا همش برا من اتفاق افتاده بود!

hossein_g سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    flash get هم خوب بود قبلا استفاده میکردم ولی الان که دیگه از همون IDM استفاده میکنیم .بنظر من اون تیک اتوماتیک رو بردار تا فقط ساعتی که خودت رو سیستم میزاری باشه و اگه اینطوری باشه باید طبق همین زمان بندی کار کنه و اینکه هیچی دانلود نمیکنه بعضی وقتا میتونه برا لینک دانلود ها هم باشه اگه بازم مشکلی داشتی بهتره از یه ورژن مطمئن تر استفاده کنی که مشکلی نداشته باشه در ضمن تنظیم کن در صورت قطع کانکشن (کاربر خانگی) اتوماتیک کانکشن رو وصل کنه چون ممکنه کانکشن شبها به هر دلیلی قطع بشه و نیاز به استارت مجدد داشته باشه و بعضی وقت ها هم تنظیم PM و AM ممکنه توش براتون اشتباه پیش بیاد، اینا همش برا من اتفاق افتاده بود!
    به نظر فلش گت بهتر بود یا این؟
    منظورت از تیک اوتوماتیک چی بود؟نفهمیدم مطلب رو.
    این am و pm رو هم هر باز چک می کنم.
    این تنظیم کانکشن برا چیه؟
    مال من مودم تا روشن بشه وصله و من مودم رو صبح تا شب روشن میزارم و برای قطع کردن هم از دیوایس منیجر لن رو دیسیبل می کنم.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    آهان پس هیچی به کانکشن کاری نداشته باش چون اتوماتیک هستی، اتوماتیک هم برا time zone که تو تب دوم تنظیمات ساعت میگه به ساعت جهانی آپدیت میکنم ممکنه ساعت سیستمت رو تغییر بده. فلش گت هم من والا مشکلی ندیدم تو استفادش ولی خب تو IDM هم مشکلی ندیدم و چون سر کار باهاش خیلی کار میکنم بیشتر بنظرم اومده. اگه نتونستید با IDM سازگار بشید پیشنهاد جایگزین خوبی هست.

hossein_g سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: JaVaD

عضو عادی شناسه تصویری mjzaret
    نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    تنها دليلي كه مي تونه باعث بشه دانلودتون سر زمان تعيين شده شروع نشه اينه كه ساعت سيستم تغيير پيدا مي كنه.

اين تغيير هم به احتمال زياد با تنظيم اتوماتيك ساعت از طريق سايت مايكروسافت به هم خورده و زودتر از زمان مورد نظر دانلود شروع ميشه.

من خودم از اين روش براي سرويسهاي اكو شاتل استفاده كرده ام و كاملاً بدون هيچ مشكلي ازشون استفاده كردم.

در قسمت شماره 3 زمان شروع دانلود را اعلام مي نماييم.

در قسمت شماره 5 زمان پايان دانلود

در قسمت شماره 6 با اين عمل سيستم به صورت اتوماتيك خاموش ميشه.

شاد باشيد

Hanif و hossein_g سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjzaret نمایش پست ها
    تنها دليلي كه مي تونه باعث بشه دانلودتون سر زمان تعيين شده شروع نشه اينه كه ساعت سيستم تغيير پيدا مي كنه.

اين تغيير هم به احتمال زياد با تنظيم اتوماتيك ساعت از طريق سايت مايكروسافت به هم خورده و زودتر از زمان مورد نظر دانلود شروع ميشه.

من خودم از اين روش براي سرويسهاي اكو شاتل استفاده كرده ام و كاملاً بدون هيچ مشكلي ازشون استفاده كردم.

در قسمت شماره 3 زمان شروع دانلود را اعلام مي نماييم.

در قسمت شماره 5 زمان پايان دانلود

در قسمت شماره 6 با اين عمل سيستم به صورت اتوماتيك خاموش ميشه.

شاد باشيد
    سلام رفیق راسش دیشب تو نت یه کرک خوب با یه ورژن خوب دانلود کردم وبدون مشکل داره کار میکنه.
    امیدوارم موقتی نباشه فقط.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب.
    الان مشکلاتی که گفتم با کرک حل شد و دیگه اون اتفاقات پیش نمیاد.
    ولی دیشب که فایل ها دانلود شده دیدم که نوشته تکمیل ولی هیچ ردی از آدرسش که تو کجای هارد دانلود شده نیست.من خودم جاش رو قبلا انتخاب کرده بودم ولی اونجا نیست تو خصوصیات نوشته که آدرس ناشناخته.
    با سرچ تو اپلیکیشن دیتا پیداش کردم و تازه اون جایی پیداش کردم که آی دی ام به طور عادی اونجا دانلود میکنه و پارت ها رو به هم ریخته بود الان نمیدونم چی پارت چنده.
    واقعا گیج شدم که چرا اینجوری شد؟
    دوستان اگه میدونید کمک کنید که این فایل های مرده رو زنده کنم.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    سلام دوستان مشکل رو پیدا کردم.
    من یه هارد اکسترنال دارم که مثلا درایو کیو بوده.یکی از بچه ها اومده بوده هارد رو کشیده بوده و یک هارد دیگه رو وصل کرده که درایواش کمتره بعد رفته هارد من رو وصل کرده بعد اون آدرسی که آی دی ام بهش دادم به هم میخوره و بیچاره دانلود که میکنه تو کف ذخیرش میمونه.منم رفتم و فایل ها رو تک تک پیدا کردم و بازسازیشون کردم.
    موضوع ساده ولی پیچیده.
    گفتم اینجا پست بدم تا شما هم دوباره برای چنین موضوعی اینقدر سرگردون نشین.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل کار نکردن زمانبدی دانلود منجیر در اندروید ۶

نحوه تنظیمات زمانبندی idm آندروید

مشکل دانلود اتوماتیک با idm در اندروید

تنظیم ساعت در IDM

دانلود خودکار با idm

مشکل دانلود اتوماتیک با idm

تنظیم ساعت idm

idmاندرويد

تنظیمات دانلود با فلش گت

زمانبندی idm در آندروید

زمان بندی idm اندروید