نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشکل Port Forwarding مودم ADSL در شبکه محلی

نام حقيقي: حسام الدین روشنایی

خواننده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل Port Forwarding مودم ADSL در شبکه محلی

من یه آی پی ولید دارم که روی یه وب سرور فورواردش کردم . مدل مودمم 8811 TP-LINK الان یه مودم TP-LINK8960 گرفتم همون کارهای قبلی برا فوروارد کردن انجام میدم به مشکل برمیخورم

من وقتی پورت های DNS و HTTP رو فوروارد میکنم توی اینترنت مشکلی ندارم اما همون PC که روش وب سرور دارم با آدرس وب سرور داخل کانفیگ مودم میشم و forwarding رو خودش انجام نمیشه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی بحرانی

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazaghine نمایش پست ها
    من یه آی پی ولید دارم که روی یه وب سرور فورواردش کردم . مدل مودمم 8811 TP-LINK الان یه مودم TP-LINK8960 گرفتم همون کارهای قبلی برا فوروارد کردن انجام میدم به مشکل برمیخورم

من وقتی پورت های DNS و HTTP رو فوروارد میکنم توی اینترنت مشکلی ندارم اما همون PC که روش وب سرور دارم با آدرس وب سرور داخل کانفیگ مودم میشم و forwarding رو خودش انجام نمیشه
    من هم همین مشکل دارم.از دوستان کسی نیست جواب ما را بدهد؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

port forwarding در مودم

port forwarding مودم

آموزش port forwarding در مودم adsl

آموزش port forwarding در مودم

فوروارد کردن آی پی در adsl modem d-link

port forwarding در مودم adsl

پورت فورواردکردن DLINK

آموزش پورت فوروارد

پورت فوروارد

Port forwarding آموزش در مودم tp linkروش پرت فروارد در مودم adslport forwarding مودم gnet آموزشport forwarding در مودم tp linkفوروارد کردن پورت در مودمطریقه port forwarding در مودم adslآموزش پورت فوروارد در مودمport forwarding آموزشفوروارد مودممودم port forwardingفوروارد کردن پورت مودم روی سرورنحوه پورت فوروارد کردنفوروارد کردن پورت مودمport forwardingدر مودم adslکجاستپورت فوروارد مودمنحوه port forwarding در dlink

برچسب برای این موضوع