نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات مودم در حالت NAT برای استفاده از آیپی ولید

نام حقيقي: حسام الدین روشنایی

خواننده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

تنظیمات مودم در حالت NAT برای استفاده از آیپی ولید

سلام من برام یه سئوال پیش آمده
    من یه Ip استاتیک دارم و بصورت Bridgh دارم از اون تویه سیستم استفاده میکنم همراه با وب سرور

با توجه به قطع شده پی در پی اینترنت و تنظیم شدن نهایت 99 بار Dial روی کانکشن تو ویندوز سرور 2003 و اینکه وب سرور باید همیشه آنلاین باشه به این نتیجه رسیدم که باید مودم تو حالت NaT باشه که خودش پی در پی اقدام به اتصال کنه وقتی اینترنت به هر دلیلی قطع میشه

وقتی مودم رو Nat میکنم مودم آیپی ولید رو میگیره و وب سرور از کار میافته و اگه Bridgh باشه تو زمانهای قطع اینترنت باید مدام به سیستم سر بزنم

چطور میتونم در حالت Nat آیپی ولید رو به کانکشن خود مودم انتقال بدم که وب سرور دچار مشکل نشه ؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    شما میتونید یکی از دو کار زیر را انجام بدهید. (وارد تنظیمات مودم بشید)
    1. توی بخش DMZ آدرس سرور خودتون را بدید. اینطوری هر درخواستی که به سمت IP شده بیاد به سرور منتقل میشه.
    2. وارد بخش Port Forwarding (و یا Virtual Server) شده و آدرس پورتهای مورد نظر و آدرس سرور را وارد کنید. (مثلا اگر که پورت 80 و آدرس IP سرور را وارد کنید، هر درخواستی که به آدرس IP شما و پورت 80 بیاد به پورت 80 سرور ارسال می شود.)

al1p0ur سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون از راهنماییتون

من به یک مشکل جدید برخوردم که نمیدونم چی طوری حلش کنم
    من یه مودم اکسس پوینت adsl گرفتم با مارک Tp-link 8960N . این مودم رو وقتی توحالت bridgh میزارم مشکلی ندارم اما و وقتی تو حالت Nat قرار میگیره یه سری سایتها که درارای ثبت نام هستن و یا تایید مراحل دارن تو مرحله تایید دیگه گیر میکنه و به مرحله بعد نمیره اول فکر کردم از ISP مشکل اما وقتی با یه مودم دیگه معمولی TP-link 8811 همین کارو کردم هیچ مشکلی نداشت

به پشتیبانی شرکت tp-link زنگ زدم گفت آقا امکان نداره از مودم باشه!!! جواب نداد اما مطمئنم باید تنظیم خاصی رو مودم انجام داد که این اتفاق براش نیافته این مودم یه فرقی که با مودم های دیگه داره اینکه وقتی تو حال Nat هستش یه Internet Connection داخل Network Connection اضافه میشه که میشه اینترنت داخل مودم قطع کرد که من تا حالا ندیده بودم !!!

ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    با وی پی ان تست کنید خبر بدید

خواننده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    با وی پی ان هم جواب نداد !!

من چون 2 تا خط اینترنت دارم مودم ها رو جابجا کردم مودم اول که مشکل تائید بعضی سایت ها رو داره مودم دوم آیپی ولید که از پورت فورواردینگ استفااده کردم حالا وقتی جابجا کردم

مشکل اولم حل شد اما پورت فورواردینگ تو همون مودم بازم جواب نمیده یعنی من پورت های web DNS رو فوروارد میکنم توی اینترنت جواب میده و وب سرورم تو حالت Nat دیده میشه

اما تو شبکه محلی دیده نمیشه یعنی وقتی توی سیستمی که DNS سرور دارم و قتی آدرس سایت میزنم مودم باز میشه

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    پورت دسترسی به پنل مودم رو عوض کن....مثلا بزار8080

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات dmz مودم

پورت فورواردینگ مودم tp-linkپورت فورواردینگ tp linkتنظیم dmzتنظیم dmz در مودمپورت فورواردینگ در مودمپورت فورواردینگتنظیمات natتنظیمات nat در مودمآموزش nat در مودمپورت فورواردینگ در مودم tp-linkپورت فورواردینگ در مودم tp linkپورت فورواردینگ مودم tplinkپورت فورواردینگ tp-linkپورت فورواردینگ tplinkپورت فورواردینگ در مودم tplinkمودم tp link پورت فورواردینگاموزش پورت فورواردینگ مودم tp linkتنظیمات nat در مودم adslپورت فورواردینگ مودم tp linkتنظیمات nat در مودم tp-linkتنظیمات مودم dmzتنظیم dmz مودمتنظیمات virtual server مودمnat در مودم

برچسب برای این موضوع