صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 25

موضوع: كمك! ارور limited or no connectivity

نام حقيقي: س ق د

عضو غیر فعال شناسه تصویری sohrab_tak
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6

كمك! ارور limited or no connectivity

من 11تا سيستم دارم و يه سوئيچ D-link مدل des-1016D كه همه اين سيستم‌ها به سوئيچ وصل هستند.
    قبلا روي همه اين سيستم‌ها سرويس پك 1 xp نصب بود و همه سيستم‌ها با هم متصل شده بودند. ولي الان بعد از نصب win xp sp3 روي همه اون ها ارور
    limited or no connectivityرو مي‌ده و حتي با غيرفعال كردن فايروال هم مشكل درست نشد؟

1. مشكل از سوئيچه؟ اگه هست بايد چي‌كار كنم؟
    2. مشكل هنوز از فايرواله؟ اين رو بايد چي‌كار كرد؟

از اين كه راهنمايي كنيد پيشاپيش تشكر مي‌كنم.

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    آیا از سیستم آی پی دهی اتومات (DHCP) استفاده کرده اید؟
    احتمالا مشکل از تنظیمات آی پی ها است

arash3400 و sohrab_tak سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    آیا از سیستم آی پی دهی اتومات (DHCP) استفاده کرده اید؟
    احتمالا مشکل از تنظیمات آی پی ها است
    سيستم DHCPدر ويندوز xp فعال ميشه؟يا بايد از win server استفاده كرد؟

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    سلام
    DHCPدر ويندوز xp چطوري فعال ميشه
    يا بايد آي پي دستي داد؟؟؟
    ممنون

نام حقيقي: اسداله كسري

عضو عادی شناسه تصویری asadkasra
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    52
    اگر شما روی شبکتون از اینترنت هم بهره میبردید و سیستمی داشتید که اینترنت رو share میکرده روی سوییچ مطمئن بشید که تنظیمات اینترنت و sharing رو درست انجام دادید. اینا رو چک کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید تا راهنمایی های بعدی رو خدمتتون اعلام کنیم

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نرم افزاري هستش كه كار يه سرور dhcp رو در ويندوز xp انجام بده. من مشكلم حل نميشه. بعد چرا در ويندوز xp سرويس پك 1 اين مشكل نيست و در سرويس پك 3 اين ارور ميادش؟
    چطوري ميشه بدون استفاده از ويندوز سرور2003 مشكل آي‌پي رو حل كرد. چون با آي‌پي دستي مشكل پيدا مي‌شه. چون قراره اينترنت هم share بشه. چيكار بايد كنم؟

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    شما از اول باید یک شبکه رو طراحی کنید
    میتونید دی اچ سی پی رو روی کارت شبکه فعال کنید
    ضمنا بفرمایید چه جوری به اینترنت وصل میشوید؟ آیا آی پی استاتیک دارید؟
    برای چه منظوری این کامپیوترها شبکه شده اند؟
    کافینت؟گیم نت؟اداره؟

ویرایش توسط yogishiip : 2011-01-29 در ساعت 11:25 AM
    arash3400 و sohrab_tak سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    شما از اول باید یک شبکه رو طراحی کنید
    میتونید دی اچ سی پی رو روی کارت شبکه فعال کنید
    ضمنا بفرمایید چه جوری به اینترنت وصل میشوید؟ آیا آی پی استاتیک دارید؟
    بزاريد توضيح بدم. من 12 تا سيستم دارم. يه روتر و يه مودم dsl. مودم به روتر وصل شده و اينترنت رو روي حالت dhcp به يكي از سيستم‌ها داده.
    بعد 11 سيستم ديگه هم هستش كه اونها همه به يه سوئيچ dlink وصل هستند. قبلا كه سرويس پك 1 روشون نصب بود با هم متصل بودند و من هم با استفاده از اتصال يه كابل از روتر به يكي از اون سيستم ها كه دوتا كارت شبكه داره و اتصال يه كابل از اون سيستم به سوئيچ بقيه سيستم‌ها هم تونستند به اينترنت وصل بشند. يعني روتر خودش DHCP اينترنت رو به دو تا از سيستم ها دادش و دوباره يكي از اون سيستم ها به 10تاي ديگه. چون وقتي كابل رو مستقيم بدون اتصال به يه سيستم واسطه به سوئيچ وصل كردم حتي روي حالت IP دهي دستي هم سيستم ها نتونستند به اينترنت وصل بشند.
    من الان مشكلم اينترنت نيست.
    مشكل اينه كه من روي همون ويندوزي كه اينترنت رو بين 10تاي ديگه SHARE كرده بود دوباره ويندوز XP سرويس پك 3 ريختم(قبلا سرويس پك 1) روش نصب بود الان با اين ارور مواجه شدم. مشكلم اينكه كه هي ارور LIMITED ميده. اين مشكل از چيه؟ نداشتن DHCP يا چي؟ ببخشيد كه طولاني نوشتم. ولي فرصتم كمه. بايد درستش كنم. حتي من ويستا رو هم روش آزمايش كردم. دوباره اين ارور رو ميده. حتي روي سيستم‌هاي ديگه هم وقتي سرويس پك3 مي ريزم اين ارور رو ميده ولي توي سرويس پك 1 راحت ip مي‌گيرند. حسابي سردرگم شدم.

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab_tak نمایش پست ها
    يه روتر و يه مودم dsl. مودم به روتر وصل شده و اينترنت رو روي حالت dhcp به يكي از سيستم‌ها داده.
    چه روتری؟ چه مودمی؟ اگر مدل هاشون را بنویسی بهتر میشه فهمید که هر کدوم از این تجهیزات به چه منظور پیش بینی شده اند.

DHCP حالتی برای دادن اینترنت نیست. ربط مستقیمی به اینترنت نداره. کامپیوتر ها برای ارتباط با هم نیاز به یه آدرس مجازی یا شناسه دارند، DHCP یکی از روش های تخصیص این آدرس ها است.
    قبلا كه سرويس پك 1 روشون نصب بود با هم متصل بودند و من هم با استفاده از اتصال يه كابل از روتر به يكي از اون سيستم ها كه دوتا كارت شبكه داره و اتصال يه كابل از اون سيستم به سوئيچ بقيه سيستم‌ها هم تونستند به اينترنت وصل بشند.
    مشکل شما سیستم عامل یا سرویس پک نیست. شما نمی دونی شبکه ای که اونجاست چه جوری کار می کنه. وقت خودت را با عوض کردن نسخه های مختلف ویندوز هدر نده.

دوباره اين ارور رو ميده حسابي سردرگم شدم.
    این پیغام نشون میده که کامپیوتر های شما مکانیزم مناسبی برای تخصیص آدرس های IP ندارند. پیشنهاد می کنم از یک متخصص کمک بگیرید که شبکه تان را ببینه.

sohrab_tak سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    فكر مي‌كنم متوجه منظور من نشديد. اين يه شبكه با سرور نيست. من 11تا سيستم رو به يه سوئيچ وصل كردم و مي‌خوام با هم متصل باشند. نه اينكه يه سرور باشه و بقيه كلاينت. مشكل من اينه كه توي سرويس پك 1 روي حالت automatically كارت شبكه‌ها ip مي‌گرفتند ولي در سرويس پك3 در اين حالت ارور مي‌ده. ممكنه سوئيچ قديمي شده باشه؟ يا اينكه كارت شبكه‌ها مشكي داشته باشند؟ واقعا سردرگم شدم. چون توي سرويس پك1 مشكلي نبود.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    بزاريد توضيح بدم. من 12 تا سيستم دارم. يه روتر و يه مودم dsl. مودم به روتر وصل شده و اينترنت رو روي حالت dhcp به يكي از سيستم‌ها داده.
    بعد 11 سيستم ديگه هم هستش كه اونها همه به يه سوئيچ dlink وصل هستند. قبلا كه سرويس پك 1 روشون نصب بود با هم متصل بودند و من هم با استفاده از اتصال يه كابل از روتر به يكي از اون سيستم ها كه دوتا كارت شبكه داره و اتصال يه كابل از اون سيستم به سوئيچ بقيه سيستم‌ها هم تونستند به اينترنت وصل بشند. يعني روتر خودش DHCP اينترنت رو به دو تا از سيستم ها دادش و دوباره يكي از اون سيستم ها به 10تاي ديگه. چون وقتي كابل رو مستقيم بدون اتصال به يه سيستم واسطه به سوئيچ وصل كردم حتي روي حالت IP دهي دستي هم سيستم ها نتونستند به اينترنت وصل بشند.
    من الان مشكلم اينترنت نيست.
    مشكل اينه كه من روي همون ويندوزي كه اينترنت رو بين 10تاي ديگه SHARE كرده بود دوباره ويندوز XP سرويس پك 3 ريختم(قبلا سرويس پك 1) روش نصب بود الان با اين ارور مواجه شدم. مشكلم اينكه كه هي ارور LIMITED ميده. اين مشكل از چيه؟ نداشتن DHCP يا چي؟ ببخشيد كه طولاني نوشتم. ولي فرصتم كمه. بايد درستش كنم. حتي من ويستا رو هم روش آزمايش كردم. دوباره اين ارور رو ميده. حتي روي سيستم‌هاي ديگه هم وقتي سرويس پك3 مي ريزم اين ارور رو ميده ولي توي سرويس پك 1 راحت ip مي‌گيرند. حسابي سردرگم شدم.

اینطوری نمیشه حلش کرد.
    شما بیا توی یکی از اون سیستمات که میگی پیغام limited connection میده، فرمان زیر رو تو قسمت command prompt بزن و نتیجشو بزار اینجا تا ببینم چی شده !

ipconfig /all

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    اینطوری نمیشه حلش کرد.
    شما بیا توی یکی از اون سیستمات که میگی پیغام limited connection میده، فرمان زیر رو تو قسمت command prompt بزن و نتیجشو بزار اینجا تا ببینم چی شده !

ipconfig /all
    من از 2 تا سيستم گرفتم. يكي كه سرويس پك 1 روشه و ارور نمي ده و يكي از اوني كه سرويس پك3داره و ارور ميده
    سرويس پك 1 بدون ارور

سرويس پك3 با ارور

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    شما IP رو گذاشتی تو حالت اتوماتیک و DHCP هم در شبکه وجود نداره یا بهرحال به این سیستمها آدرس دهی نمیکنه در نتیجه APIPA میگیری یعنی یک رنج 169.254.x.y که خود ویندوز میده
    شما دستی IP بده

و یک نکته Off Topic ! شما XP Sp1 داری ؟؟؟
    میدونی این یک فاجعه امنیتی هستش ؟؟

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    شما IP رو گذاشتی تو حالت اتوماتیک و DHCP هم در شبکه وجود نداره یا بهرحال به این سیستمها آدرس دهی نمیکنه در نتیجه APIPA میگیری یعنی یک رنج 169.254.x.y که خود ویندوز میده
    شما دستی IP بده

و یک نکته Off Topic ! شما XP Sp1 داری ؟؟؟
    میدونی این یک فاجعه امنیتی هستش ؟؟
    قبول دارم سرويس پك 1 ديگه به درد دوران پارينه سنگي مي‌خوره. منظورم اين بود كه مشكل چرا در سرويس پك 1 وجود نداشت؟ يعني مايكروسافت بعد از ويندوز سرور اين قابليت رو در ويندوز معمولي قرار نداده يا فايروال اين كار رو مي‌كنه. در آي‌پي دستي چي بايد مشترك باشه تا همه سيستم‌ها پينگ بشن؟
    و در آخر راهي نيست يا نرم‌افزاري نيست كه بتونه DHCP رو مشابه ويندوز سرور انجام بده؟

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    ببین دوست عزیز ربطی به سرویس پک ویندوزهات نداره
    مشکل از جای دیگه است که حالا شاید با اون همزمان شده یا موقع ارتقا تنظیمات تغییر کرده
    به فایروال هم خیلی بعیده ربط داشته باشه ! میخوای فایروال رو آف کن تست کن !
    ولی اصلا سوال من اینه که شما میخوای از کجا IP بگیری ؟ DHCP ات چیه ؟ کجاست ؟ کیه ؟ روترت چیه ؟ کی نقش DHCP رو داره ؟ به روتر دادی یا به مودم ADSL ات ؟

اگه به نتیجه نرسیدی فعلا ای پی رو دستی بده ! مثلا بده 192.168.15.1 تا 192.168.15.15 و Subnet Mask = 255.255.255.0

گرچه الان هم توی یک رنج از کلاس B هستند و باید بتونند همدیگه رو Ping کنند ؟

و در آخر راهي نيست يا نرم‌افزاري نيست كه بتونه DHCP رو مشابه ويندوز سرور انجام بده؟
    هست ولی جالب نیست ! در بدترین حالت میشه رفت سراغ ICF و .. ! که اون هم .. نه ! به درد نمیخوره

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارور limited or no connectivity

پیغام limited or no connectivity

خطای limited or no connectivity

limited or no connectivity مشکل

حل مشکل limited or no connectivity

رفع مشکل limited or no connectivity

limited or no connectivity

ارور limited limited or no connectivity پیغامخطای limited no connectivityرفع خطای limited or no connectivityرفع ارور Limited or no connectivityمشکل limited connectivityبرای رفع مشکل limited or no connectivity چکار باید کردconection limited یعنی چهارور limited در ویندوز 8limited or no connectivity ارورحل مشکل limited connectivityمشکل limited در ویندوز 8رفع مشکل limited در ویندوز 8رفع پیغام limited or no connectivityhttp:forum.persiannetworks.comf25t41847.htmlپيغام limited or noپيغام limited connectivityمشکل limited connection

برچسب برای این موضوع