نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: آنتن Outdoor برای ALFA

نام حقيقي: Mehran

عضو عادی شناسه تصویری KherKhere
    نوشته
    272
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    59
    سلام دوستان .

من یه کارت شبکه Wireless با Brand ALFA دارم . که روش یه آنتن Omni 2Db داره . حالا من میخوام آنتنشو ببرم از

پنجره بیرون . آیا آنتن های Omni که به ALFA من بخوره به صورت Outdoor وجود داره ؟ یعنی آنتن رو بدم بیرون و با سیسمی چیزی وصل کنم به کارت شبکه ؟

با تشکر ...

2 نوع آنتن پیدا کردم . سوالم اینه که اگه آنتن رو بزارم روی پشت بام و سیم رو بیارم پایین این باعث افت نمیشه ؟ منزل ما 3 طبقه هست که ما طبقه 2 هستیم ...

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط KherKhere : 2011-01-16 در ساعت 11:11 AM

نام حقيقي: مهدی ب ر

خواننده شناسه تصویری persiannet
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    94
    سلام
    میشه توضیح بدید دقیقا برای چه کاری می خواید اینکار رو بکنید مشکل ضعف سیگنال دارید؟ یا مسئله چیز دیگه ایه؟

نام حقيقي: Mehran

عضو عادی شناسه تصویری KherKhere
    نوشته
    272
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    59
    با سلام .

مسئله اینه که من میخوام تمام Access Point های دورو و رو با Range دور و سیگنال خوب ببینم . آنتی رو هم که پیدا کردم 2.4GHz 25dbi Yagi WLAN WiFi Wireless Antenna For Router

هستش ولی نمیدونم توی ایران هست یا نه و آیا افزایش کابل تاثیری میزاره یا نه . این جور که شنیدم این آنتن تا Range 1Km رو میتونه نشون بده ...

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    بسته به نوع کابل افت db به ازای هر متر مثلا اگه بیسم ادارات (پاسگاه ، بسیج و .. ) دیده باشی رادیو پایین دکله و تا بالا کابل کشی شده ناجا از کابل LLC استفاده می کنه که این کابل بسته به تشخیص اونها مدل بندی می شه ( مثلا LLC 800 ) که بسته به کارخانه سازنده افتش حدود 16db در 100 متره.

ولی در بازار حق انتخاب داری ، اما از دید من شما باید رادیو رو کنار آنتن نصب کنی و این آنتن یاگی در ایران برای این رنج وجود داره ولی صرف خرید آنتن نباید باشی چون کیفیت آنتن مهم تره.

چرا از فلت استفاده نمی کنی؟؟؟ به نظرم کیفیت بهتری نصبت به پاگی بهت می ده

در مورد سوکت هم اگه بهش نخورد هم تدیلش داخل بازار هست و هم می تونی فیش رو تغییر بدی.

KherKhere سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتن outdoor

آنتن

آنتن alfa

نصب آنتن omni

روش نصب آنتن omniهمه چی در مورد انتن Outdoorنحوه تشخیص سیمهای انتن طبقات در پشت بام آنتن های alfaداخل آنتن omniانتن alfa omni 15 dbانتن alfaتوضیح درباره آنتن های omniنحوه تنظیم آنتن outdoorانتنهای alfaنصب انتن کارت شبکهALFA انتن Omni یعنی چهدرباره آنتن outdoorلابراتوار تنظیم omni انتنoutdoor یعنی چیآنتن outdoroutdoor یعنی چی؟alfa network دربارههمه چیز در مورد انتن UOTDOORآنتنهای outdoor

برچسب برای این موضوع