نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مدیریت کاربرها در یک اکسس پوینت

نام حقيقي: فرهاد خزائلی

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مدیریت کاربرها در یک اکسس پوینت

من به کمک یک اکسس پونیت اینترنت وایرلس در خونم دارم ولی میخوام کنترل کنم که هرکس تا حدی مشخص از اینترنت استفاده کنه تا روی ترافیک مصرفی مدیریت بشه
    میشه بگید چطور میتونم برای هر مک آدرس یک ظرفیت مشخص زمانی یا ترافیکی ایجاد کنم
    مدم و اکسس پوینت من از نوع Zyxel

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    تا اونجایی که من میدونم با خود سخت افزار اینکارو نمیتونی بکنی البته اگه دوستان دیگری بلدند بگن ما هم یاد بگیریم

ولی میتونی مودم رو به یک کامپیوتر وصل کنی و بعد روی اون یه نرم افزاری مثله ISA نصب کنی و سپس یک اکسس پوینت مجازی با کارت شبکه وایرلس بروی سرور تعریف بکنی که در واقع همه کلاینت هات به به اون سرور از طریق وایرلس وصل بشن و بعد از اینترنت استفاده کنند که بدین صورت شما هم میتونی تمامی ترافیک ها رو کنترل کنی و حتی از لحاظ حجمی و زمانی محدودشون کنی و ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدیریت اکسس پوینت

تعریف اکانت برای اینترنت اکسس پوینتمدیریت اکسس پوینت باwinboxاکسس پوینت مجازینرم افزار مدیریت اکسس پوینت هامديريت اكسس پوينتایجاد اکسس پوینت مجازیکنترل اکسس پوینتترافیک کنترل اکسس پوینتاکسس پوینت با قابلیت کنترل پهنای باندمدیریت اکسز پوینتتقسیم پهنای باند اکسس پوینت مديريت اكسس پوينتکنترل اینترنت اکسس پوینتنرم افزار مدیریت اکسس پوینتاکسس پوینت مدیریت اکانتمخابرات خراسان رضوی تعريف مك آدرس روي كارت شبكه وايرلساکسس پوینت مدیریت دانلودمدیریت اکسس پوینت هاابزار مدیریت اکسس پوینتمدیریت اینترنت اکسس پوینت دانلود مدیریت اکسسمدیریت اکسسمدیریت اکسسپوینت

برچسب برای این موضوع