نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط bijibuji
  • 1 توسط tstuser
  • 1 توسط asghari70
  • 2 توسط th95
  • 2 توسط mehdiiiii

موضوع: مستندسازی شبکه و سرویس ها

نام حقيقي: بیجی بوجی

عضو عادی شناسه تصویری bijibuji
    نوشته
    196
    سپاسگزاری شده
    68
    سپاسگزاری کرده
    40

مستندسازی شبکه و سرویس ها

به دنبال یه نرم افزار هستم که بشه توسط اون تغییرات رو در شبکه مستند سازی کنیم.
    ممکنه اشتباها برداشت بشه که من دنبال یه نرم افزار هستم که مشخصات شبکه رو در بیاره و آدرس های آی پی رو تحلیل کنه، نه!
    من یه نرم افزار می خوام که در محیط اش بتونم به صورت دستی بگم که در این سیستم من این ده ساب سیستم رو دارم
    هر کدوم چه ویژگی هایی دارن چه نرم افزارهایی روی فلان سرور نصب شده در چه تاریخی
    و مهمتر اینکه دسترسی بدم که هر کسی تغییراتی رو که خودش اعمال می کنه (مثلا یک ادمین با سطح دسترسی به سرور شماره 2 و 4) بیاد و اطلاعات رو بروزکنه که من فلان پچ رو روی سرور نصب کردم در تاریخ فلان اینم لینکش)
    یه راه حل برای رهگیری تغییرات می خوام. حدس می زدم مایکروسافت داشته باشه همچین چیزی
    اما توی اینترنت جز چندتا template در فرمت Microsoft Word یا اکسل پیز خاصی پیدا نکردم.
    بازم می خوام از دوستان دقت کنید که من نرم افزار واسه اکسن شبکه نمی خوام. می خوام یه محل متمرکزی باشه واسه رهگیری تغییرات که خودم و دوستان ادمین دیگه اطلاعاتش رو بروز کنیم با ایندکس ها و شناسه های مفید که بشه هر تغییری رو به سرعت رهگیری کرد

موضوعات مشابه:
    farhadfery سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Tst

خواننده
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    Sharepoint
    Visio

bijibuji سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    اگه ميخواي اشكال يابي هم بكني از نرم افزار شركت سيسكو يعني PacketTracer

bijibuji سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    دوستان پیشنهاد خوبی کردن
    ما این کار رو با sharepoint انجام میدیم و ویزیو
    خیلی هم خواستی قشنگ کار کنی برو سراغ نرم افزارهای سولار ویندز
    ولی چیزی که شما میگی با همین برنامه ها خوب جواب میده
    میتونی هم بری سراغ نرم افزارهای دیگه مثل Netsupport DNA (که البته بیشتر برای نرم افزارها و سخت افزارهاست ولی همه جوره میتونی باهاش کار کنی) ولی همون مایکروسافتی ها جواب کارت رو میدن ! یه اکسلی ویزیویی فرمی اکسسی چیزی بذار تو شیرپوینت و دسترسی ها و .

bijibuji و farhadfery سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    تو استفاده از شرپوینت شک نکن. هر طراحی و هر چیزی که بخوای میتونی توش ایجاد کنی.
    با توانایی مجوزدهی در سطوح مختلف
    تحت وب هست و براحتی میتونی تو شبکه داخلی و یا حتی اینترنت ازش استفاده کنی
    داخل بایگانی هایی که داره میتونی حتی برای این کار یه قالب تو word یا اکسل ایجاد کنی و خیلی مکانیزه عمل کنی
    نرم افزارش رو میتونی مجانی داشته باشی
    حتی برا کارهای گسترده که ممکنه بعدا خوشتون بیاد و بخواین انجام بدین پک فارسی ساز و تقویم شمسی هم متونی بخری براش
    برای این کارت میتونی یه بایگانی فقط اختصاص بدی و در جاهای دیگه از سایتی که میسازی کلی از نیازهای دیگه سازمان رو برطرف کنی با دسترسی های جداگانه
    درکل هرچی بگیم از شرپوینت و امکانتش کم گفتیم!

bijibuji و farhadfery سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مستند سازی شبکه

نرم افزار مستند سازی شبکه

مستند سازی شبکه کامپیوتری

مستندسازی شبکه کامپیوتریمستندسازی شبکه های کامپیوتریاصول مستندسازی شبکهمستند سازی سرور مستندسازی شبکه کامپیوتریمستند سازی microsoft sharepointاصول مستند سازی شبکه های کامپیوتریمباحث ویژه مستند سازی شبکه کامپیوترتفاوت لینوکس سرورودسکتاپاصول مستند سازی کامپیوترنرم افزارمستند سازی شبکهsharepoint مستند سازیمستند سازی microsoftنرم افزار مستندسازی شبکهاصول مستندسازي شبكهمستند سازی شبکه های کامپیوتریمستندسازي تغييرات شبكه اصول مستند سازی شبکه های کامپیوتریاصول مستند سازی شبکهمستندسازی نرم افزارمستندسازی موجودیت در نرم افزارمستندسازی شبکه داخلی

برچسب برای این موضوع