نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشکل با مودم لینکسیس

نام حقيقي: امین پناهی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل با مودم لینکسیس

سلام . من یه مودم لینکسیس WAG 120 N خریدم . میخوام ازش به عنوان مودم ADSL معمولی استفاده کنم و همچنین از طریق لپتاپ و موبایل از امکانات وایر لس اون استفاده کنم . و نمیخوام کانکت اتوماتیک باشه ...

توی جعبه مودم یک CD نصب بود منم طبیعتآ خواستم با اون نصب کنم مودم رو . اما توی برنامه SETUP توی قسمت install gateway که مو به مو حتی میگه سیم هارو کجا وصل کنین !! توی بخش آخرش که به دنبال مودم میگرده بعد از 5 دقیقه میگه شما مودم رو به سیستم وصل نکردین !!!! در حالی که با سیمی که توی خود جعبه بود به سیستم وصله و 192.168.1.1 هم پینگ میده و حتی صفحه کانفیگ مودم هم به راحتی باز میشه و کار میکنه . اما باز هم تو برنامه setup که توی CD مودم هست میگه وصل نکردین مودم رو !!
    من الان چیکار کنم ؟! خیلی ممنون میشم اگه روش کانفیگ رو برام توضیح بدین .
    دیگه از اینجا بهتر برای سوال کردن نمیشناسم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    توی جعبه مودم یک CD نصب بود منم طبیعتآ خواستم با اون نصب کنم مودم رو
    مگه شما مودم رو با چي وصل كردي به سيستمت ؟ مگه كابل شبكه رو استفاده نكردي ؟ ديگه نيازي به نصب نيست كه ؟!
    اگه صفحه كانفيگ باز ميشه و پينگ هم داري بهش ديگه مشكل كجاست ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم لينك سيس

مودم لینک سیس

کانفیگ مودم لینکسیس

مودم لینکسیس

مشکلات مودم لینک سیس

نصب مودم لینک سیس

نصب مودم لينك سيسطریقه نصب مودم های لینک سیسمشکل مودم های smcنصب لينكسيسپینگ کردن مودمهای smcمشکل مودم لینکسیساموزش نصب لینک سیس120آموزش نصب مودم لینک سیسنحوه کانفیگ مودم لینک سیسadslراهنمای نصب مودم لینک سیس 192.168.1.1اموزش تنظیم مودم لینک سیسراهنمای مودمهای لینک سیسنصب مودم لینکسیس wag 120n با استفاده از cdنحوه كانفيگ لينك سيسطریقه تنظیم مودم لینک سیسآموزش تصویری تنظیم ات مودم لینک سیستنظیم مودم لینک سیس اموزش ppoe کردن مودم های smcطریقه نصب مودم لینک سیس

برچسب برای این موضوع