نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط ARM
  • 1 توسط halvaei
  • 1 توسط mkm
  • 1 توسط HP-SERVER

موضوع: share کردن در شبکه

نام حقيقي: alireza

خواننده
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    7

share کردن در شبکه

سلام خدمت دوستان عزیزم
    ما تو شرکتمون روی یک کامپیوتر در یک فلدر تعدادی اطلاعات داریم که می خام این اطلاعات برای همه کامپیوتر ها شیر بشه و اگر از کامپیوتر اصلی این اطلاعات اپدیت شد روی تمام کلاین ها هم اپدیت بشه چه کاری باید انجام بدم لطفا مراحلش را کامل توضیح دهید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    سلام

یادمه چند روز پیش که عضو شدم دنبال مطلبی بودم که به این سایت اومدم و اولین کاری که کردم تو سایت جستجو کردم

به نظرم اگر شما هم برای این سئوال یه جستجو در سایت می کردید مشکلتان حل می شد

نام حقيقي: alireza

خواننده
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    7
    یه فردین نبود به ما یه جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    یکی از سرویس های اصلی شبکه ها File and Print sharing است .
    شما باید بر اساس نیاز خود یکی از روش های به اشتراک گذاری فایل را انتخاب کنید .
    ساده ترین روش این است که اگر شما شبکه دارید و در شبکه شما کامپیوتری (سروری) با منابع سخت افزاری مناسبِ استفاده شما وجود دارد ، توسط سیستم عامل ( بسته به نوع سیستم عامل ها و نیاز) یک یا چند فولدر را به اشتراک بگذارید . در به اشتراک گذاری باید برخی پارامتر ها را لحاظ کنید که برخی از آنها قید می گردد :
    یک : نوع سیستم عامل بر اساس نیاز تعیین می گردد برخی سیستم عامل ها در دسترسی هم زمان به منابع اشتراکی محدودیت دارند . ترجیحا از ویندوز سرور استفاده کنید .
    دو : سخت افزار نوع سخت افزاری که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که بسته به نیاز بیشترین تبادل اطلاعات را داشته باشید . I/O بالا در درگاه ها و هارد ها بسیار مهم است
    سه :امنیت اطلاعات : شما باید به نوعی سخت افزار و نرم افزار خود را انتخاب کنید که حداکثر امنیت اطلاعات ممکن بسته به هزینه به دست بیاید . انتخاب هاردهای با ظرفیت مناسب ، RAID نمودن و یا mirror گیری و یا Backup گیری برخی از روشهای بالا بردن امنیت اطلاعات است .
    چهار: سطح دسترسی، بسته به نوع ساختار سازمانی خود به کاربران شبکه دسترسی دهید . برای این کار شما شاید مجبور باشید ساختار شبکه خود را تغییر دهید تا بسته به نیاز امنیتی سطح دسترسی دادن ممکن باشد . استفاده از روشهای authentication مختلف و یا برقرای Domain Controller و اکتیو دایرکتوری و یا استفاده از نرم افزارهای جانبی و یا سرویس های شبکه ای همچون SharePoint برخی از این روشها هستند .
    با جستجو در انجمن در مورد هر کدام از کلید واژه های فوق الذکر راه حل های مناسب خود را بیابید و در صورت نیافتن راه حل سوال فرمایید .
    موفق باشید

Jalilzadeh و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    برای این کار چند راه وجود داره مثلا میتونی dfs راه بندازی ولی ساده ترین کار اینه که یکی از کامپیوتر ها را به عنوان فایل سرور فرض کنی و فولدر اطلاعات را روی اون قرار بدی حالا فولدر را به صورت map drive برای بقیه کامپیوتر ها اضافی کنی.طریقه این کار هم در این سایت به کرات توسط دوستان نوشته شده است.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza70 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    ما تو شرکتمون روی یک کامپیوتر در یک فلدر تعدادی اطلاعات داریم که می خام این اطلاعات برای همه کامپیوتر ها شیر بشه و اگر از کامپیوتر اصلی این اطلاعات اپدیت شد روی تمام کلاین ها هم اپدیت بشه چه کاری باید انجام بدم لطفا مراحلش را کامل توضیح دهید
    اطلاعاتتو رو کامپیوتر اصلی Share کن و رو کلاینتهات Offline files راه بنداز تا Sync بشن.

One of reasons to use offline files is:

Easily sync with network files. Anytime you want to sync with the latest version of files in a network folder, you can do so with the click of a button

ویرایش توسط mkm : 2011-01-02 در ساعت 04:56 PM

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    بیا اینم کلی فردین

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    اگر share folder های شما بیشتر نیست شم می تونید از dfs استفاده کنی که آموزشش هم توسایت هست فقط یک جستجو کنی کافیه

نام حقيقي: میثم

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    /
    یک سوال داشتم
    میخواستم واسه پوشه ها محدودیت حجمی بزارم
    مثلا تو هر بار کپی پیست کردن بیشتر از 100مگابایت نتونن فایل بزارند توی پوشه
    /
    اینو هم بگم من توی شبکه ام توی کامپیوتر سرور یک فولدر ساختم که همه می تونن ازش استفاده کنند و توش فایل بزارند برای استفاده،حالا ممنون میشم که این سوالم رو جواب بدید
    /

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    از دوستان عزیز
    کسی نیست که بتونه این سوال رو جواب بده

نام حقيقي: امیر

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من دوتاسیستم دارم که دریک شبکه workgroupدارن کارمی کنند.ویندوزیکی 7وویندوزدیگریxp،پرینتربه سیستمی که ویندوزش 7است وصله ،می خوام پرینترو share کنم ولی نمیشه.از7 به xp ، پینگ دارم ولی بالعکس نه،درxp پوشه ای راshareمی کنم واز7 به آن دسترسی دارم ولی بالعکس نه.
    فایروال off
    سرویسsharingفعال
    لطفاراهنمایی بفرمائید .درضمن من نمی دونستم سوالم رابایدکجابنویسم اینجانوشتم .

- - - Updated - - -

یکی ازعزیزان اگه امکانش هست بی زحمت به من جواب بده ممنون میشم.

نام حقيقي: وحید

عضو عادی
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_1 نمایش پست ها
    من دوتاسیستم دارم که دریک شبکه workgroupدارن کارمی کنند.ویندوزیکی 7وویندوزدیگریxp،پرینتربه سیستمی که ویندوزش 7است وصله ،می خوام پرینترو share کنم ولی نمیشه.از7 به xp ، پینگ دارم ولی بالعکس نه،درxp پوشه ای راshareمی کنم واز7 به آن دسترسی دارم ولی بالعکس نه.
    فایروال off
    سرویسsharingفعال
    لطفاراهنمایی بفرمائید .درضمن من نمی دونستم سوالم رابایدکجابنویسم اینجانوشتم .

- - - Updated - - -

یکی ازعزیزان اگه امکانش هست بی زحمت به من جواب بده ممنون میشم.
    مطمئن بشید که فایروال ویندوز XP غیر فعال باشه و اینکه اگر آنتی ویروس دارید اونم فایروالش رو غیر فعال کنید. ببینید ping برقرار میشه یا خیر.
    درمورد اینکه ویندوز xp نمیتونه فایلهای share شده ویندوز 7 رو ببینه باید به قسمت change advanced sharing تو قسمت network and sharing center رفت و تنظیمات مورد نیازو انتخاب کرد.

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کسی نبود جواب بده؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر کردن اطلاعات در شبکه

share کردن در شبکه

share کردن اطلاعات در شبکه

share كردن در شبكه

شیر کردن در شبکه

شر کردن در شبکه

نحوه شیر کردن اطلاعات در شبکه

شیر کردن ساکس

نحوه شیر کردن در شبکه

شیر کردن دسکتاپ در شبکه

نحوه share کردن اطلاعات در شبکهطریقه شیر کردن دسک تاپ درشبکهنحوهshareکردن در شبکهنحوه شیر کردن درشبکهshareکردن در شبکهروش share کردن در شبکهچگونگي شير كردن اطلاعات در شبكه شر کردن داده در شبکهآموزش Share کردن در شبکهشر در شبکهچگونگی شیر کردن اطلاعات در شبکهآموزش shareکردن در شبکهروش شیر کردن اطلاعات در شبکهنحوه شر کردن عکس در شبکهروش share کردن دسکتاپ در شبکه

برچسب برای این موضوع