نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 7سپاس
  • 3 توسط th95
  • 1 توسط th95
  • 1 توسط daghon48
  • 1 توسط mkm
  • 1 توسط sybarite

موضوع: کتاب های ترجمه شده MCSE در ایران و نقاط ضعف

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54

کتاب های ترجمه شده MCSE در ایران و نقاط ضعف

درود

میخواستم بدونم کسی از دوستان این توفیق بزرگ حاصلش شده ! که بره کتاب های ترجمه شده mcse رو بخره ؟
    به خصوص دو کتاب منتشر شده از اریا پژوه و مجتمع فنی ؟

من کتاب 270-70 رو از تهران میدان انقلاب خریدم 14500 همراه CD
    اما چون زیاد اعتماد نداشتم دو تا کتاب دیگه راجبه ISA و... که ترجمه شده بودند رو نخریدم ( بقیه شونم که به زبان اصلی بود )
    گذشت و گذشت تا اینکه تو استان مون نمایشگاه کتاب زدن و از انتشارات مجتمع فنی هم یه نمایندگی اومده بود و کتاب های 291-70 و 290-70 رو داشتند ، جالب اینجا بود که CD همراهش نبود ! وقتیم ازشون پرسیدم طرف هنک کرد گفت سی دی ندارن اینا ! (و رو کتاب هم برعکس کتاب انتشارات آریا پژوه ذکر نشده بود که سی دی داره)
    خلاصه ما خریدیم شون

ازشون راضیم چون حداقلش اینه به زبان فارسی هست و اونجاهایی که تو زبان اصلی میزنیم دشت کربلا ! به دادمون میرسه ولی نکات عجیبی که تو هر دو کتاب هست اینه که :

در انتشارات آریا پژوه کلا زحمت ترجمه مرور درس که به سوالات و سناریوهای بعد از خوندن درس های هر فصل میپردازه ندادن !
    در حالیکه در انتشارات فنی تهران این قسمت ها وجود داره

حالا مشکل اینه که کتاب 270-70 سی دی همراهش pdf همون کتاب به صورت زبان اصلی و کلی ابزار مرتبط رو تو خودش داره و واقعا مکمل ترجمه فارسی و زبان انگلیسی هست و مفیده و برا ما که دسترسی به اینترنت هم نداریم تا بتونیم کتابها رو به صورت زبان اصلی دانلود کنیم و نریم تو خرج (جالبه رفتم تو سایت مایکروسافت قیمت هر کتاب رو زده بود 59 دلار و ما تو ایران 8 هزار تومن میخریم بعضیاشونو ! بعد میگیم خرج !)

ولی کتاب مجتمع فنی فقط و فقط ترجمه زبان اصلی به فارسی هست و cd همراهش نیست در حالیکه تو سایت مایکروسافت همه این کتاب ها معرفی شدند و گفته شده CD همراهشونه، شاید مشکل حادی نباشه چون من فارسی رو یاد بگیرم با انگلیسی م یه کاریش میتونم بکنم ولی خوب چیزایی که تو هر سی دی مایکروسافت هست واقعا به درد بخوره مثل نرم افزار امتحان هر کورس

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ، الان به نظرتون چیکار کنم ؟ دلیل اینکه تو یه انتشاراتی از ترجمه برخی قسمت ها امتناع شده و تو یه انتشاراتی دیگه همونا اضافه شدن چیه وااااااقعا ؟
    چرا نباید CD همراه انتشاراتی باشه که خیر سرش درس امنیت شبکه میده .... ؟ (البته شنیدم میگن باید مراجعه کنی بهشون تا سی دی رو بدن بهت !!!! چون برا شاگردان خودشون هست !!!!!!!!!)

هزینه کتاب ها هم طوریه که اصلا دلم نمیخواد برم از همون انتشاراتی اریاپژوه بقیه کتابها رو تهیه کنم واسه یه CD !!! تازه بگذریم اونا ترجمه نکردن ویندوز سرور 2003 و پیکربندی ش رو ....

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    بیا تو همین آموزش های مجازی MCSE خودمون همه رو میگیم

mrh_1363، Farzin و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    بله محمد جان در جریانش هستم و احتمالا دقت کنی تشکرهامو هم پاشون میبینی ! بیشتر تشکرهام تو اون تایپیکه !

منتها این انتشارات ایرانی دل منو بردن ! از بس سر به هوان !

نام حقيقي: Alireza Ghasemi

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4

کدوم آموزش ها؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    بیا تو همین آموزش های مجازی MCSE خودمون همه رو میگیم
    منظورتون همین آموزش ها که تو سایته؟؟
    یا چیز دیگه؟؟

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_gh772 نمایش پست ها
    منظورتون همین آموزش ها که تو سایته؟؟
    یا چیز دیگه؟؟
    آقا خیلی بد گفتی
    منظورم همین آموزشهاست دیگه
    درسته ناقصه و همه موارد رو در بر نمیگیره اما همیشه سعیم رو میکنم نکات و مطالب خوبی برای بچه ها ارایه بدم

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    نه مطالب کلیدی و مهم رو گفتی توش خداییش ، هرکی کتاب پیکربندی ایکس پی رو بخونه میفهمه چه نعمتیه مطالب تو رو قبل اون یاد گرفته باشه به خصوص که ریز به ریز وارد جزییات شدی

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    درسته ناقصه و همه موارد رو در بر نمیگیره اما همیشه سعیم رو میکنم نکات و مطالب خوبی برای بچه ها ارایه بدم
    شکسته نفسی میفرمایید ؟

نام حقيقي: daghon

عضو غیر فعال
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    34
    سلام

آقا همین تایپ کردن یه دنیا زحمته

خودم تجربه کردم

دستت درد نکنه دادا

th95 سپاسگزاری کرده است.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibforadi نمایش پست ها
    درود

میخواستم بدونم کسی از دوستان این توفیق بزرگ حاصلش شده ! که بره کتاب های ترجمه شده mcse رو بخره ؟
    به خصوص دو کتاب منتشر شده از اریا پژوه و مجتمع فنی ؟

من کتاب 270-70 رو از تهران میدان انقلاب خریدم 14500 همراه CD
    اما چون زیاد اعتماد نداشتم دو تا کتاب دیگه راجبه ISA و... که ترجمه شده بودند رو نخریدم ( بقیه شونم که به زبان اصلی بود )
    گذشت و گذشت تا اینکه تو استان مون نمایشگاه کتاب زدن و از انتشارات مجتمع فنی هم یه نمایندگی اومده بود و کتاب های 291-70 و 290-70 رو داشتند ، جالب اینجا بود که CD همراهش نبود ! وقتیم ازشون پرسیدم طرف هنک کرد گفت سی دی ندارن اینا ! (و رو کتاب هم برعکس کتاب انتشارات آریا پژوه ذکر نشده بود که سی دی داره)
    خلاصه ما خریدیم شون

ازشون راضیم چون حداقلش اینه به زبان فارسی هست و اونجاهایی که تو زبان اصلی میزنیم دشت کربلا ! به دادمون میرسه ولی نکات عجیبی که تو هر دو کتاب هست اینه که :

در انتشارات آریا پژوه کلا زحمت ترجمه مرور درس که به سوالات و سناریوهای بعد از خوندن درس های هر فصل میپردازه ندادن !
    در حالیکه در انتشارات فنی تهران این قسمت ها وجود داره

حالا مشکل اینه که کتاب 270-70 سی دی همراهش pdf همون کتاب به صورت زبان اصلی و کلی ابزار مرتبط رو تو خودش داره و واقعا مکمل ترجمه فارسی و زبان انگلیسی هست و مفیده و برا ما که دسترسی به اینترنت هم نداریم تا بتونیم کتابها رو به صورت زبان اصلی دانلود کنیم و نریم تو خرج (جالبه رفتم تو سایت مایکروسافت قیمت هر کتاب رو زده بود 59 دلار و ما تو ایران 8 هزار تومن میخریم بعضیاشونو ! بعد میگیم خرج !)

ولی کتاب مجتمع فنی فقط و فقط ترجمه زبان اصلی به فارسی هست و cd همراهش نیست در حالیکه تو سایت مایکروسافت همه این کتاب ها معرفی شدند و گفته شده CD همراهشونه، شاید مشکل حادی نباشه چون من فارسی رو یاد بگیرم با انگلیسی م یه کاریش میتونم بکنم ولی خوب چیزایی که تو هر سی دی مایکروسافت هست واقعا به درد بخوره مثل نرم افزار امتحان هر کورس

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ، الان به نظرتون چیکار کنم ؟ دلیل اینکه تو یه انتشاراتی از ترجمه برخی قسمت ها امتناع شده و تو یه انتشاراتی دیگه همونا اضافه شدن چیه وااااااقعا ؟
    چرا نباید CD همراه انتشاراتی باشه که خیر سرش درس امنیت شبکه میده .... ؟ (البته شنیدم میگن باید مراجعه کنی بهشون تا سی دی رو بدن بهت !!!! چون برا شاگردان خودشون هست !!!!!!!!!)

هزینه کتاب ها هم طوریه که اصلا دلم نمیخواد برم از همون انتشاراتی اریاپژوه بقیه کتابها رو تهیه کنم واسه یه CD !!! تازه بگذریم اونا ترجمه نکردن ویندوز سرور 2003 و پیکربندی ش رو ....
    خوب اگه دیباگران برات خوبه که همونو بخر و اگه که مشکلت اون CD هست که حله. PDF های ماکروسافت مجانیش تو اینترنت ریخته که. یه گوگل بکن حله. test های مجانی هم انقدر زیاده که ندونی کدومشو دانلود کنی. پولشم همون هزینه اینترنتته.

و یک نصیحت: انگلیسی تخصصیتو قوی کن و کتابهای Original رو بخون.

ویرایش توسط mkm : 2010-12-17 در ساعت 01:35 AM
    adibforadi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hamid

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    چون گفتی شهرستان داغ دلم تازه شد . جواب بهت می دم .
    ببین داداش گلم اول از همه بدو ن راهتو غلط داری میری . چرا ؟ چون باید از روی منبع اصلی بخونی اگه گیرو ویری داشتی بیای تو فروما و اینترنت مطلب خاصت رو به زبان شیرین فارسی چک کنی و مشکلت رو حل کنی . بعضی وقتا مطلب فارسی بدردخوری برای مشکلت پیدا نمی کنی . این یعنی یا اون بحث اونقدر تخصصی هست که اموزش فارسی ای کسی براش نذاشته یا اونقدر عملی هست که کسی تجربشو شیر نکرده . خلاصه یه مشکلی این وسط بوده که لای 70 میلیون ایرانی داخل و 140 میلیون ایرتنی خارج نشین کسی اونو به فارسی شرح نداده . میفهمی این یعنی چی ؟ یعنی داداش اون بابایی هم که کتاب متاب ترجمه میکنه خودشم نفهمیده و لغوی ترجمه کرده و عمرا تو اگه از روی متن فارسیش هم چیزی بفهمی . بخدا راست میگم من صد موردشو تجربه کردم . میمونه فقط این که دست به انگلیسی شی و تو فروم های خارجی سوال مطرح کنی . مطمین باش اگه تو کتاب فارسی ای کسی چیز خیلی مشکلی رو خوب توضیح داده بود اونقدر جوان در جستجوی نام ریاد هست که عین اونو با تشریح اضافه و مثال زیادتر و نون اضافه بزارن تو نت . این از این .اگه حرفم و گوش بدی بهت قول میدم تنها شرط قبولی علاقه میمونه چرا؟ چون همتت با این کار زیاد میشه و باقیش علاقه و کمی پول میخوای .
    حالا به هر دلیل مثل حال و حوصله نداشتن پی دی اف انگلیسی خوندن و این حرفا یا اصلا کلا بدلیل اینکه حال می کنی کتاب فارسی ببینی ( ارزش خوندن نداره ) ببین خودتو درگیر این تجارت بازی انتشاراتی ها نکن . بهترین کار اینه که بر اساس نام شخص مترجم با تحقیق کامل و خوندن حداقل 3 تا 5 خط از 3 صفحه مو قع خرید و پرسش از اونایی که خریدن و میگن درست ترجمه شده ( مثلا میدونم مترجم اریا پژوه خودش تو کار mcse , ccna هست ) خریدتو بکن و اصلا نگران کم ترجمه شدن یا سی دی نداشتن نباش . سی دی رو زحمت میدی به یکی از م انقلاب بخره یا تو این فروما ببین کی داره کپیشو برات میفرسته با هزینه خودت . فکر کنم حدود 3 - 4 تومن برات بیفته با پست و این حرفا .
    اگرم کتابی رو انتخاب کردی با اون معیار مترجم ، کم ترجمگی داشت نگران نباش چون از روی سی دی اش میتونی اون یه ذره رو هم خودت پی دی افی ترجمه کنی و بخونی . خلاصه داداش کتاب فارسی نخون اگرم میخونی مطمینش و بخون . اگه ترجمه یا سی دی کم داره از برو بچ بگیر .

adibforadi سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ترجمه کتاب های مایکروسافت

کتاب MCSE

کتابهای ترجمه شده مایکروسافت

دانلود کتاب MCSE فارسی

دانلود جزوه های MCSE

دانلود ترجمه کتاب mcse

ترجمه كتاب mcse

دانلود mcse فارسی

انتشارات آریا پژوه

ترجمه کتابهای مایکروسافت

دانلود ترجمه فارسی MCSE

دانلود کتاب های mcsd مایکروسافت به زبان فارسی

جزوه mcse

دانلود کتاب های mcse

سایت انتشارات آریا پژوه

کتاب mcsd

ترجمه mcse pdf

دانلود کتاب ترجمه mcse

دانلود ترجمه mcse

ترجمه كتاب network مايكروسافت

دانلود کتابهای ترجمه فارسی mcse

خرید کتابهای ترجمه شده شبکه MCSEکتاب ویندوز 7 انتشارات آریا پژوهدانلود کتاب ترجمه mcse فارسیدانلود ترجمه کتاب mcse به زبان فارسی

برچسب برای این موضوع