نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: در خواست راهنمایی برای شبکه کردن چندتا دستگاه کپی و پرینتر

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    30

در خواست راهنمایی برای شبکه کردن چندتا دستگاه کپی و پرینتر

با سلام

من چندتا دستگاه کپی ، پرینتر و پلاتر دارم که همه کارت شبکه دارند و حالا می خوام همشون رو تحت شبکه در بیارم با این توضیح که سرور ویندوز 7 داره .

ایا می تونم با یه هاب 8 پورت این کار را انجام بدم و دستگاه ها بطور اتوماتیک خودشون ip می گیرن یا تنضیمات خاصی نیاز هست .

کابل بندی را اگه به صورت b انجام بدم درسته یا باید از یه توپولوژی دیگه استفاده کنم .

لطفا راهنمایی کنید .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    اول از همه بايد يكي يكي تنظيمات TCP IP*رو انجام بدين . به هر كدوم وصل شيد و IP*ست كنيد
    توي شبكه اتون DHCP داريد ؟

amir123123 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    30
    ممنون که جواب دادین .

در مورد ip سوالم این هست که این تجهیزات این امکان را دارند که خودشون ip بگیرند یا باید دستی ست بشند .

در مورد dhcp هم میشه توضیح بدین که توی ویندوز 7 چطوری میشه فعال بشه که خود دستگاه ها اتوماتیک ip بگیرند؟

البته یه سیستم دیگه هم هست که می تونم اون رو سرور کنم که ویندوز xp داره . لطفا مراحل کار مثل کابل بندی که آیا b ببندم را هم توضیح بدین .

ممنوم.

نام حقيقي: javad javanmardi

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام .اگه بتوني ipها تو دستي ست كني كه نظم داشته باشه خيلي خوبه بعدم نوع كابلت رو تيپ B بزن و راحت تو تنظيمان دستگاهات مي توني gateway ست كني تا اونا به يه سيتم كه خودت برا سرور مشخص مي كني وصل بشن

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه کردن دستگاه کپی

نحوه شبکه کردن دستگاه کپی

شبكه كردن دستگاه فتوكپيshare کردن دستگاه کپیshar کردن دستگاه کپی در شبکهشبکه کردن دستگاه فتوکپینحوه شبکه کردن پلاترروش شبکه کردن دستگاه کپیآموزش شبکه کردن پلاترچگونگی شیر کردن دستگاه کپیاموزش شبکه کردن دستگاه کپیشیر کردن دستگاه کپیشبكه كردن دستگاه كپيآموزش شبکه کردن پرینتر دستگاه کپیطریقه شبکه کردن دستگاه فتوکپی دستگاه کپی شبکهشبکه کردن دستگاه پلاتنحوه وآموزش شبکه کردن دستگاه کپیشبكه كردن دستگاه فتوکپیست کردن آی پی فتوکپیکارت شبکه دستگاه کپیshare کردن پرینتر برای یوزر خاصیآموزش تصویری شیرکردن دستگاه کپیفعال سازی دستگاه کپی با کابل شبکهآموزش ست کردن ip بر روی پرینتر شبکه

برچسب برای این موضوع