نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل قطع مکرر شبکه

نام حقيقي: mohammadreza

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل قطع مکرر شبکه

سلام
    شبکه من سرور 2003 با 10 تا کلاینت(ویندوز xp 32 & 64) .اینجا یه شرکت مشاور و طراحی معماری که کاربران اون با autocad , 3dmax کار میکنند.کاربران تمام فایلها رو از روی سرور مستقیما باز میکنند و روش کار میکنند و مستقیما هم روی سرور ذخیره میکنند.یه دو سالی خوب کار کرد و تقریبا مشکل نداشتم. ولی مشکل اینجاست که از چند وقت پیش روزی چند بار ارتباط کلاینتها با سرور قطع میشد و چون فایلهاشون رو مستقیم از روی سرور میخونند معمولا سیستم هاشون هم هنگ میکرد.(منتظر پاسخ سرور میموند).متوجه شدم که خود سرور هم بعضی مواقع تقریبا هنگ میکنه البته نه به طور کامل ولی هیچ چی باز نمیشه.مجبورم سرور رو ریستارت کنم تا مشکل رفع بشه.معمولا این اتفاق از یک سیستم شروع میشه و بعد از چند دقیقه همه سیستمها دچار مشکل میشن.من ویندوز سرور رو عوض کرم.یه 20 روزی خوب بود ولی دوباره دچار مشکل شد.البته الان معمولا هر یکی دو روز یه بار این اتفاق میافته.اولش تو log file خطای 1030 و 1058 می داد.یه کارایی کردم (چند تا تغییر طبق گفته مایکروسافت)الان خطا نمیده ولی باز هم این اتفاق میافته.
    کلاینتها رو با انتی ویروس چک کردم.چیز خاصی نبود
    قبلا فایلها روی هاردی که ویندوز سرور نصبه قرار داشت .(یه هارد معمولی 500 گیگ) .فایلها رو به هارد جدید منتقل کردم .فکر کردم شاید هارد بعد از دو سال خوندن و نوشتن مشکل دار شده ولی درست نشد.البته ویندوز هنوز روی همون هارد قدیمی نصبه.
    server 2003 = active directory and file server + manual ip
    کسی میدونه مشکل ازچیه؟

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    با شرایطی که اعلام می کنید بایستی سیستم قوی از نظر هارد و شبکه برای سرور در نظر بگیرید
    من حدث می زنم مشکل برای هارد باشه به نظر من که بایستی هاردها اسکازی باشند

نام حقيقي: mohammadreza

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    احتمال اینکه مشکل از هارد باشه چقدره.ایا چیزه دیگه ای هم برای بررسی هست تا قبل از عوض کردن هاردها اول اونها رو بررسی کنم تا مطمئن بشم که همه چیز سالمه و مشکل قطعا از هارد هاست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل قطع شبکه در ويندوز xp

مشکل قطع شبکه در ويندوز

مشكل ويروس قطع ارتباط با شبكه

مشکلات قطع شبکه سیستم

قطع شدن مکرر شبکه

خطای 1058 سرور

هنگ کردن سیستم شبکه و قطع ارتباط با سرور

قطع شبکه در xp

خطای 1058 شبکه

برچسب برای این موضوع