نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: static ip+remote+shuttle 915wm pppoe

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

static ip+remote+shuttle 915wm pppoe

سلام
    خسته نباشید
    یه مودم شاتل 915wm وایرلس دارم که به سیستم وصل میکنم و مد pppoe گذاشتمش و اتوماتیک وصل میشه مشکلی هم نداره.حالا من یه منطقه دارم که این مودم شاتل همراه با یه سیستم با 20 تا دوربین امنیتی روش سواره.و به صورت bridge که وصل میشم سیستمم ip استاتیک رو میگیره و براحتی از خونه میتونم ریموت بزنم رو سیستم و خود سیستم رو اگه نیاز به کانفیگ داشته باشه انجام بدم و همچنین دوربین ها رو هم از خونه میبینم و تصاویر 20 تا دوربین رو دارم.حالا مشکل اینجاست که من مودم رو باید بذارم رو مد pppoe و نباید bridge باشه.و اکانت adsl هم که استاتیکه.ولی متاسفانه وقتی مودم به اینترنت وصل میشه خود مودم ip استاتیک رو میگیره چون با ip استاتیک 1 میلی ثانیه ارتباطمه ولی سیستمی که باید از راه دور ببینمش dhcp مودم ip invalid تو رنج ip خودش رو بهش میده که نمیتونم رو سیستم ریموت بزنم.چجوری باید مودم رو کانفیگ کنم که در حالت pppoe اتوماتیک به اینترنت وصل بشه و ip استاتیک رو بده به کامپیوتر و بتونم رو کامپیوتر ریموت بزنم؟
    در ضمن یه دونه Ip استاتیک هم بیشتر نمیخوام استفاده کنم.امکانش هست با یکی؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط 3hsan : 2010-11-04 در ساعت 08:41 PM

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    یعنی می خواین manual pppoe ست کنید !؟

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    برای زمان عضویت شما عجیبه تا به حال این مورد را که حداقل ماهی یک بار در سایت مطرح میشود را ندیده باشید .
    Virtual server
    port forwarding
    Source nat
    و ...

تمامی اینها عناوینی متفاوت و برای یک کاربرد هستند.

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    برای زمان عضویت شما عجیبه تا به حال این مورد را که حداقل ماهی یک بار در سایت مطرح میشود را ندیده باشید .
    Virtual server
    port forwarding
    Source nat
    و ...

تمامی اینها عناوینی متفاوت و برای یک کاربرد هستند.
    خب دیگه تقدیر نبوده و گذرمون به vitual server هم نخورده و ماشا الله مثله شما فعال و پیشکسوت که نیستیم.
    آقا من تو قسمت nat/virtual server رو پیدا کردم اما دو مورد دیگر رو ندیدم.فقط یه port mapping هم دیدم که نمیدونم ارتباطی با port forwarding داشته باشه یا نه که فکر نمیکنم داشته باشه.به هر حال کمی هم با vitual server درگیر شدم اما نتونستم ip رو بگیرم و همچنان مودم این ip رو میگیره(ولید).
    ipconfig /all که میزنم ip تو رنج مودم بهم میده.192.168.1.1
    اگه امکان داره یه راهنمایی کنید که چه مراحلی رو باید انجام بدم.توی عکس اولی server ip address و remote host رو باید چه ip بدم؟
    و در عکس دومی سرویس انتخابی رو web server(http انتخاب کردم که همه پورتها رو 80 انتخاب کرد.ولی نشد.

ویرایش توسط 3hsan : 2010-11-05 در ساعت 04:51 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ مودم شاتل

shuttle 915wm

کانفیگ مودم shuttle

آموزش کانفیگ مودم شاتل 915

کانفیگ کردن مودم shuttleکانفیگ کردن مودم شاتل کانفیگ مودم شاتل 915ip مودم شاتلconfig کردن مودم shuttleنحوه کانفیگ مودم shuttleراهنمای کانفیگ مودم شاتلکانفیگ مودم شاتل وایرلسconfig مودم shuttleip مودم shuttleامزش با عکس تنضیمات کانفیگ مدم شاتل 915ip شاتلكانفيگ مودم شاتلآموزش کانفیگ کردن مودم shuttleکاربرد ip استاتیکآموزش تصویری کانفیگ کردن مودم shuttleطریقه کانفیگ مودم shuttleپسورد مودم shuttleكانفيگ كردن مودم shuttleمودم شاتل 915ipمودم شاتل

برچسب برای این موضوع