صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: قیمت واقعی کارتان را بدانید. برای خودتان ارزش قائل شوید.

نام حقيقي: nader

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharif12 نمایش پست ها
    با سلام
    بحث فوق العاده ای است
    من از 12 13 سالگی در بازار کار بوده ام همه رقم شغل را نیز پشت سر گذاشته ام از دست فروشی گرفته تا مدیر شبکه یک کارخانه بزرگ. اما در تا بحال صنفی به این نا هماهنگی و بی نظمی ندیدم مخصوصا در بخش شبکه
    در این میان اکنون کاری با بیشترین استرس و فشار کار (مدیر شبکه- نرم افزار) را دارم که برای به دست آوردن آن سالها در دانشگاه و مراکز آموزشی درس خوانده ام ولی فکر می کنم کمترین بازده مالی در تمام عمرم را دارم
    یک دست فروش یا پاچالدار (فروشنده) در تهران یا مشهد با روزی 5 تا 8 ساعت کار با سواد صفر استرس صفر سرمایه بسیار اندک بدون نگرانی و فشار کار درآمدش از ما بیشتر و کاری منعطف تر دارد و...
    متاسفانه فکر می کنم که اگر در نوجوانی که پارچه فروشی می کردم را ادامه می دادم و سراغ درس و کامپیوتر را نمی گرفتم وضع مالی و زندگی بسیار متفاوتی با الان داشتم اینقدر به ذهن و اعصابم فشار نیاورده بودم چشمانم بر اثر مطالعه این همه pdf ضعیف نمی شد حداقل 4 سال زودتر ازدواج می کردم و زندگی شادتری را داشتم و باقی نیز بماند

موفق باشید

دمت گرم روحم رو شاد کردی مخصوصا با ازدواج و سرمایه

مخصوصا در زمینه نصب ویندوز بر نوت بوک که شرکت ایران رهجو برای نصب ویندوز کپی (نه اورجینال) تعرفه 30100تومانی را دارد حالا همین رو شهرستانها 5هزار تومان هم نصب می کنند.

ویرایش توسط naderi : 2010-11-01 در ساعت 05:35 PM

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    حرف هایی که دوستان زدن اشکمو درآورد نه برای اونا برای خودم که من بدترین رشته از it رو انتخاب کردم ، برنامه نویسی !
    ولی بهتره موضوع رو یکطرفه بررسی نکنیم باید ببنیم چه دلیلی باعث میشه که خیلی ها قیمت و تعادل بازار رو بهم می زنن ، این افراد دو دسته هستند:
    افراد بی سواد : (بغال نصاب ویندوز ، فروشنده و ... )
    افراد با سواد !
    چرا کسی حاضر میشه دستمزد کمتری از دستمزد واقعی خودش کارکنه ؟ از پول بدش میاد ؟ ارزش کارشو نمیدونه(عدم آگاهی)؟ فضای کار خیلی محدوده؟
    جامعه ارزشی برای کار IT قایل نیست؟ بحث رو باز کنیم تا بتونیم جمع بندی مفیدی داشته باشیم.

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    من خیلی با اون تعرفه ها حال کردم واقعا ! منهای شبکه ش بقیه کارای تعرفه ای شونم تاسف بار هست قیمت واقعی که الان هست

اما یه چیزی رو مخالفم اونم اینکه از ترس چاله بیافتیم تو چاه ، از اون ور بام بیافتیم !

من ابدا این مساله رو که شبکه به صرفه نیست و... قبول ندارم ... حالا هرکی هرچی دوست داره بگه اما منم موافق خیلی حرفای دوستان در پستهای اول تا اخر صفحه قبل هستم ولی مثلا اینکه بگیم میرفتیم فلان کارو میکردیم اینطور میشد هم قبول ندارم یعنی برا همه اینطور نیست

شاید دوستمون تو پارچه فروشی استعداد داشته و کاربلد بوده اما تو شبکه مثلا تو تعیین قیمت و حق خودش رو گرفتن اینطور نباشه
    مثلا من الان برا دوستام صلواتی کار میکنم روم نمیشه پول ازشون بگیرم ! یا کم میگیرم ... مشکل از کارای نرم افزاری کامپیوتره ؟

بعله یه سری مشکلات هست که ذکرم شد مثلا شرکت های بزرگتر یا ادمای باسابقه تر یا همین قیمت پایین ها کارا رو میبرن ولی اینکه کل یه شبکه رو ببریم زیر سوال هم قبول ندارم

مثلا این دوست بالایی مون ... والا تو ایران کسی که برنامه نویسی شبکه خوب بلد باشه کم گیر میاد اما کسی که حتی اطوار برنامه نویس بودن در شبکه رم دراورده پول خوب دراورده
    من نمیفهمم منظور دوستان چیه که گاها اینقدر شدید شبکه رو میکوبند که ادم از نفس کشیدن عادی ش هم ناامید میشه

اینجور طرز تفکری رو قبول ندارم ... حداقل تو استان ما که اینطور نبوده ....

یه کم متعادل تر باشیم بهتره ، در هرچیزی ادم چیزی بارش باشه اخرش بارش ! به منزل میرسه ....

حالا شاید انتظارات بیش از حد هم مزیر بر علت باشه .... یعنی شبکه همچین اسم در کرده که دوست خود من با شوفاژ کاری پول خوب درمیاورد اومده پیش من شبکه یادش بدم میگم چرا ؟ میگه اره ارتش و سپاه اینقدر واسه شبکه دادن فلانی ... حالا طرف اصلا حساب نمیکنه نصف اونقدرش رفته برا تجهیزات و.... و کلی مسایل دیگه

به نظر دوستان یعنی شبکه دیگه اینقدرم حقوق بخور نمیر نداره ؟

منهای اینکه درامدزاترین شغل در جهان چه مدارکی بوده و اصلا تو خوده ایران چی معروفه ....

ممنون از MS-DOS و دیگر دوستان که واقعا جالب بود صحبتاشون

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمونه رزومه کاری

قیمت نصب ویندوز

دستمزد

ارزش کار خود

با250 هزار تومان میشه چیکار کرد

ارزش خودتان را بدانید

برای کارتان ارزش قایل شوید

site:forum.persiannetworks.com حقوق بازار کار شبکه

site:forum.persiannetworks.com درآمد کارشناس شبکه