نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط basic
  • 1 توسط physic

موضوع: مشکل عوض شدن یا وصل نشدن صفحه کانفیگ مودم ADSL (لطفا راهنمایی کنید)

نام حقيقي: حمیدرضا

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    32

مشکل عوض شدن یا وصل نشدن صفحه کانفیگ مودم ADSL (لطفا راهنمایی کنید)

سلام دوستان عزیز لطفا همه مطلب رو بخونید

میخواستم بدونم تفاوت تنظیم مودم به صورت bridge و nat چی هست؟ و اینکه من که کاربر خونگی هستم کدوم بهتره؟ سرعت و امنیت کدوم بهتره یا اصلا ربطی نداره؟ و منظور از nat همون تنظیمات pppeo خود isp

هست؟

مودم من وایرلس نیست و من تا چند روز پیش با usb وصل میشدم و بعد یا LAN وصل شدم و به زور یکی دوبار تونستم برم تو صفحه modem ولی دیگه نمیره و حتی دفعه های پیش هم به سختی تونستم برم و میخواستم تنظیمش رو از bridge به nat (یا همون تنظیماتی که همه isp ها میگن انجام بدین)
    تغییر بدم که وسط کار صفحه دیگه از کار افتاد و نمیتونم صفحه مخصوص مودم خودم
    که یه صفحه کوچیک دیگه واسه وارد کردن یوزر پسورد میاد برم و یه صفحه دیگه
    که برای یه مودم دیگه هست (acorp) میاد و دیشب هم که هی صفحه tp-link میومد.
    البته در حالت عادی یا اصلا نمیاره یا به زور که میاره میره تو صفحه یه شرکت دیگه.

قبلا از یه شرکت دیگه مشترک بودم و الان پارس آنلاین هستم. و یوزرنیم پسورد مودم خودم با یوزرنیم
    پسورد صفحه شرکت دیگه ای که میاد تفاوت داره و من نمیدونم این صفحات واسه کسای دیگست یا نه؟

و وقتی می خوام وارد تنظیمات مودم بشم بعد از وارد کردن یوزرنیم و پسورد (admin) (البته با یوزر پس اصلی مودم نیست یکی دیگه رو وارد میکنم ) قسمت بالای صفحه که اسم برند شرکت سازنده مودم هست تغییر می کنه و برند تجاری یه شرکت دیگه میاد که اصلا comtrend نیست و برای مودم شرکت Acorp میاد و چندین روزه اینطوری هست و مودم من ct-361 هست و دکمه reset نداره.
    کابل تلفن هم مستقیما به مودم وصل هست و سر تلفن تو اتق دیگه نویزگیر هست و چراغ LAN هم چشمک
    میزنه البته تو دانلود و وبگردی مشکلی نیست.

یه سوال داشتم الان شما ببینید همه isp ها تقریبا یه روش تنظیم کردن دارند که میگه از تو تنظیمات

گزینه bridge رو delete کنیم و دوباره add و بقیه ماجرا ,

من تا میخوام delete کنم دیگه انجام نمیده و اگه مثلا اینو delete نکنیم و همینطوری که وصل میشه وصل بشیم اشکالی داره؟ و چرا حتما میگن عوض کنید.

خیلی طولانی شد

خیلی خیلی ممنون

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    برای اینکه تنظیمش کنید (با این اوصافی که می فرمایید) بهتره فبلش سیم تلفن رو از مودم جدا کنید(مودم هم یه بار خاموش و روشن بشه بد نیست).
    اگه nat انجام بدید از لحاظ امنیتی بهتره.(همونیه که یوزر و pass رو به مودم میدید. معمولا به نام pppoe تو تنظیمات مودم دیده میشه.)
    با توجه به اینکه شما ب جای مودم خودتون مودمهای دیگر رو میبینید توصیه میکنم حتما nat رو انجام بدید و اگر هم bridge به نحوی رو مودمتون فعاله ، حذف یا غیر فعالش کنید.

hamid3pnn سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    32
    من هم دقیقا همین کار رو میخوام بکنم ولی نمیتونم bridge رو حذف کنم یعنی امروز دو بار به زور تونستم درست وارد بشم ولی همین که روی گزینه delete میزنم

دیگه هیچی نمیشه و بعد از یه مدت صفحه از کار میافته و دیگه تا چند ساعت نمیتونم تو تنظیمات مودم برم من اگه بخوام این مودم رو عوض کنم بین linksys و zyxel و

asus و tp-link و d-link و symphony کدوم و کدوم مدلشون بهتره؟

فعلا نمیخوام زیاد هزینه کنم و مودم با سیم میخوام فقط میخوام بهترین باشه و مزیت وایرلس نسبت به با سیم چیه که گرونتره؟ چون حالا اومدیم امواج خوب نرسیدند چی؟

یا اگه مودم وایرلس با قیمت خوب هم میشناسید لطفا بگید. خواهشا اگه راهی واسه مشکل بلدید راهنمایی کنید.

ممنون از همه دوستان

نام حقيقي: سلمان سلیمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    وصل نشدن صفحه کانفیگ مودم ADSL از ip نگرفتن pcي اول مطمئن شو كه Local Area connection وصل هست اگه، نه كليك كن روي properties تو تب general قسمت TCP/IP كليك كن از use the following ip address آي پي بده 192.168.1.2 subnet mask خودش ميگيره gateway بزار 192.168.1.1 اگه از مخابرات اكانت مي گيريد. به نظر منم اكه از bridge استفاده كني بهتره چون خطا ها رو نشون ميده مي فهمي چرا كانكت نمي شي
    tp-link راحت كانفيگ ميشه و قيمتشم مناسبه تو همين رنج tenda و smc هم برندا خوبي هستند

hamid3pnn سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    32
    ممنون دوست عزیز

همه این کارها رو کردم ولی فایده نداشت شما میگی از bridge استفاده کنم پس دلیل اینکه همه isp ها میگن رو nat pppoe تنظیم بشه چی هست؟

و خودم هم فکر میکنم tp-link قیمت مناسبی داره ولی چرا مثلا پارس آنلاین اصلا از این استفاده نمیکنه؟ و مدلهای مختلف مودم رو سرعت و کیفیت اینترنت تاثیر دارند؟

نام حقيقي: Reza Farahani

عضو عادی شناسه تصویری fareza
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    10
    بهتره دستگاه رو ريست كني و از نوع كانفيگ كني

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    32
    ممنون

ولی بدون اینکه مطالب من رو کامل بخونید جواب میدید ,

تو پست های قبلی گفتم دکمه reset نداره البته یه بار تونستم ریست کنم ولی کلا بیخیال شدم و با usb وصل میشم.

حالا میخوام یه مودم جدید بگیرم لطفا از مدل های زیر یکی رو پیشنهاد بدید و لطفا دلیلیش رو هم بگید

zyxel P-660RU
    tp-link TD-8817
    TD-8811
    TD-8841
    ASUS WL-AM602
    ASUS - AM 604

نام حقيقي: سلمان سلیمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    علتش شايد به پشتيباني ربط داشته باشه! كه شما مشكلو متوجه نشي از كجاست يا ممكن از پروتكلشون باشه.
    و پيشنهاد يك برند خاص هم به قرارداد اون شركت با وارد كنندش ربط داره. سرعت و كيفيتم به نوع مودم بستگي داره. شما همون Tp link*استفاده كني بهتره و راحتري كيفيتشم قابل مقايسه هست.( راحت كانفيگ ميشه)

نام حقيقي: Reza Farahani

عضو عادی شناسه تصویری fareza
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    10
    از داخل نرم افزار جانبيش reset كن . باهوش

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    32
    تو معلومه یه چیزایی شنیدی , اومدی میگی ,

باهوش با نرم افزارش reset نمیشه و فقط restart میشه ,

باید از دکمه پشتش که نداره و یا از طریق صفحه آدمین مودم ریست بشه که به اون هم یکی دوبار دسترسی پیدا کردم و فکر کنم ریست شد.

به هر حال ممنون از دوستان فقط پارس انلاین از tp-link پشتیبانی نمیکنه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t39001.html

کانفیگ نشدن مودم

یوزر و پسورد مودم comtrend

پسورد مودم acorp

تنظیمات مودم acorp

مشکل کانفیگ نشدن مودم

یوزر پسورد مودم comtrend

نحوه کانفیگ مودم acorp

رمز مودم acorp

یوزر پسورد مودم acorp

یوزر و پسورد مودم acorpتنظیم مودم acorpنحوه کانفیگ مودم tenda روش تغییر پسورد مودم tendaکانفیگ مودم acorpتنظیمات مودم adsl acorpکانفیگ مودم TENDAریست کردن مودم تنداکانفیگ کردن مودم TP-Link 8817تنظيمات مودم acorpمشکل کانفیگ نشدنکانفیگ کردن مودم 8817ct-361 تنظیم کردنکانفیگ مودم 8817 مشکل آنلاین شدن با مودم وایرلس tenda

برچسب برای این موضوع